Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

czy będzie ok? jeśli Tobie podoba się taki zestaw to kupuj, montuj i czerp przyjemność. dla mnie ok. może ta druga klamra mniej pasuje do gumy wg mnie, ale wal moje zdanie i rób swoje 🙂

jak będziesz słuchał doradców to albo nic nie kupisz, albo kupisz to co się nam podoba a nie Tobie. 

taki zegar będzie dobrze wyglądał nawet na sznurku do snopowiązałki 

z nadejściem wiosny kąpiele na świeżym powietrzu rozpoczęte

 

1622131205041.thumb.jpeg.86a4fd0d0890bc046689f2fee0184a51.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, abir napisał(-a):

czy będzie ok? jeśli Tobie podoba się taki zestaw to kupuj, montuj i czerp przyjemność. dla mnie ok. może ta druga klamra mniej pasuje do gumy wg mnie, ale wal moje zdanie i rób swoje 🙂

jak będziesz słuchał doradców to albo nic nie kupisz, albo kupisz to co się nam podoba a nie Tobie. 

taki zegar będzie dobrze wyglądał nawet na sznurku do snopowiązałki 

z nadejściem wiosny kąpiele na świeżym powietrzu rozpoczęte

 

1622131205041.thumb.jpeg.86a4fd0d0890bc046689f2fee0184a51.jpeg

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą drugą klamrę i podzielam zdanie abir że może średnio pasować do gumy - mogę ci zrobić zdjęcie po weekendzie na jakiejś gumie - teraz jest założona do skóry. I jest dość upierdliwa do zakładania - ach te małe  śrubki. W dodatku mi sprzedawca nie dołożył "urządzenia instalacyjnego" a jest to imbus rozmiaru 1,3. 

12 godzin temu, abir napisał(-a):

z nadejściem wiosny kąpiele na świeżym powietrzu rozpoczęte

Piękne stadko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za radę panowie. Zamówiłem inną do gumy, jak przyjdzie to pokażę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie ciekawostki wpadły w oko

nowy boldr. w czerwcu będą jakieś preordery. tylko jak patrzę na mojego starego odyseya to różnice są bardzo subtelne, w nowym chyba delikatnie bardziej zaznaczone krawędzie koperty i nowy insert bezela. zastanawiam się czy to nie za mało aby wejść w ten projekt. ale podoba się, jakbym nie miał to bymbrał :)

1622219603964.thumb.jpeg.36a6e228c4ac17dfa4da46de0562ccb6.jpeg

 

i taki vostok . dla mnie super. tylko jak przyjrzałem się to jest okrągły jak od cyrkla, taka beczka z przyklejonymi uszami. może jakby na żywo przymierzył to by się przemógł. kawał męskiego brązu, 46mm

1622219603958.thumb.jpeg.847273d030fa1e8e01718c3d00a0a057.jpeg 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany amfibia w brązie to na meranom jest zostały ostatnie sztuki, tak szybko odchodzą

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
189708028_10158798993607217_8796617697962014869_n.jpg?_nc_cat=103%26ccb=1-3%26_nc_sid=b9115d%26_nc_ohc=5-8KnZQ2wIcAX_fua06%26_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna%26oh=0ba1e7904cd13fbf44a320229814bdb2%26oe=60DCDED9&key=8c04d1f2f0ca80791a7e81d888a7e1815b00aec6891054507fdbfc29691ed74e
Napisz coś o różnicach między starym a nowym. Wymiary, czy inne różnice. Ja widzę tylko inny Insert bezela i chyba jest coś zrobione z kopertą. Ale nie jestem pewien.
Są już jakieś zdjęcia prawdziwe czy tylko te rendery?

A ja na małym wypadzie foto u znajomych
IMG_20210530_113515-01.jpg

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Jest bardzo fajny, ale niewiele się różni od pierwszego. szybko się rozejdą w tej limitacji

 

a na dalekim wschodzie pojawił się w sprzedaży ten w kilku wersjach

 

IMG_7294_110x110@2x.jpg.6694294746acbaedc93389c97bfe24ae.jpg 

 

https://wrwatches.com/collections/hruodland/products/hruodland-bronze-avenger


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, abir napisał(-a):

Jest bardzo fajny, ale niewiele się różni od pierwszego. szybko się rozejdą w tej limitacji

 

W BOLDR pewnie tak. Ja miałem już kilka razy takie zabawne "doświadczenia" z limitkami, że prawie nikt dłuuuuugo nie pytał kompletnie w ogóle, a potem - kiedy się już wyprzedały dokładnie wszędzie - gość "atakował" mnie pytaniem, czy dostanie może jeszcze "tę limitkę w dobrej cenie"...  ;) 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym zegarek na rękę


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2021 o 20:03, lukighost napisał(-a):

pierwszy brąziak 

FA28129D-BCB0-4F48-8F0C-7CF634A52538.jpeg

DE58CD0D-05BA-4054-8D3B-D5F24347EB0A.jpeg

3AAEC4F3-8A86-4FF8-B99D-2675317BBAA4.jpeg

 

Pierwszy i od razu na grubo. Piękny jest. Jak nie lubię tej marki, tak ten model jest znakomity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łyk end czas zacząć
IMG_20210604_125227-02.jpg

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, abir napisał(-a):

Przyjechało
 

I jak pierwsze wrażenie? Na zdjęciach wygląda bardzo przyjemnie. Tarcza kanapka w ładnym kolorze, bezel fajnie wykonany... Nawet pasek dobrze dobrali. Jeśli w rękach też robi takie wrażenie to transakcję roku zrobiłeś 😉 

 

Oczywiście gratulacje!


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak pierwsze wrażenie? Na zdjęciach wygląda bardzo przyjemnie. Tarcza kanapka w ładnym kolorze, bezel fajnie wykonany... Nawet pasek dobrze dobrali. Jeśli w rękach też robi takie wrażenie to transakcję roku zrobiłeś  
 
Oczywiście gratulacje!
Dziękuję. Miałem już kilka amfibii, więc jestem obyty z kopertą. Ale brązowa wersja jest mega fajna. lekko gruba kanciasta koperta daje dobry efekt. Brak uszu i zakrzywienie powoduje wygodę.
Niedługo urlop i ten rusek jedzie ze mną

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy, niby nurek a jednak niecodzienny styl 🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Liv startował z tym projektem na kikstarter bardzo spodobała mi się wersja chrono. Ale ona nie jest w brązie. I tak nasze drogi się rozeszły.
Teraz widzę że ta wersja też jest ciekawa. Gratulacje zakupu
Koperta jest polerowana czy szczotkowana?

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.