Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny ten Abyss, taki surowy grubo ciosany . Trudno się zdecydować tyle fajnego brązu na rynku. Może się jakiś ciekawy zegar na bazarku trafi i pierwszy brązowy zawita na nadgarstek. A może ktoś z kolegów będzie rozważał uszczuplenie kolekcji .

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Koleka@kfraniu chyba ma coś z brązu do sprzedania

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Świetny ten Abyss, taki surowy grubo ciosany . Trudno się zdecydować tyle fajnego brązu na rynku. Może się jakiś ciekawy zegar na bazarku trafi i pierwszy brązowy zawita na nadgarstek. A może ktoś z kolegów będzie rozważał uszczuplenie kolekcji .

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka




Ja mam mariana, ale to mosiądz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, LukaszK napisał(-a):

Świetny ten Abyss, taki surowy grubo ciosany emoji846.png. Trudno się zdecydować tyle fajnego brązu na rynku. Może się jakiś ciekawy zegar na bazarku trafi i pierwszy brązowy zawita na nadgarstek. A może ktoś z kolegów będzie rozważał uszczuplenie kolekcji emoji846.png.

Ja rozważam rozbrat z pilotem TC 9 - ale to też mosiądz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w steeldive nowości- pontvs acheron i sumo😁

IMG_0156_580x.jpg

1948A_1024x1024@2x.jpg

Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają też ciekawego aquadive
Screenshot_2021-06-24-21-17-54-340_com.android.chrome-01.jpg

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, BAT123 napisał(-a):

A w steeldive nowości- pontvs acheron i sumo😁

 

:) właśnie miałem to samo wrzucić 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hamilton Khaki Field teraz także w kopercie z brązu (CuSn8, Cu = 91.78% / Sn = 8.18%). Koperta 38mm i manualny werk:
 
https://www.hamiltonwatch.com/en-int/h69459530-khaki-field-mechanical-bronze.html
Widziałem, fajny. Tylko żona i syn nie lubią brązu 38mm, nawet na pilota to trochę mało - dla mnie.
To ciekawe. Kiedyś gość z vratislavia zrobił zegarek gdzie jeden z modeli to była stal w kolorze z brązu, takie rose gold. Na pytanie o plany na zegarek z prawdziwego brązu odpowiedział, że to niszowa sprawa i temat na wymarciu. A tu widzę, że brąz ma się dobrze i coraz więcej marek idzie tą drogą. Hami nawet wszedł w brąz, nie licząc innych co już zdążyli, np. longines
Może za jakiś czas to stal będzie awangardą

Właśnie mam wakacje z zeszłego roku.
IMG_20210625_104631-01.jpg

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, abir napisał(-a):

Widziałem, fajny. Tylko żona i syn nie lubią brązu emoji4.png 38mm, nawet na pilota to trochę mało - dla mnie.
 

Nie przesadzaj, 38 mm w tym konkretnym modelu daje radę, nawet jak na codzień nosi się 45 mm, czy 44 mm😉 ja nie mówię nie😉

Udanych wakacji!😎

888FB4C9-8C05-45F3-B474-5F8C4ABA2EEB.jpeg

1415DB6E-2A1E-49F0-942D-71460D6D4840.jpeg

5B92A39D-7CD7-4C54-9361-7F40C7D5675E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj, 38 mm w tym konkretnym modelu daje radę, nawet jak na codzień nosi się 45 mm, czy 44 mm ja nie mówię nie
Udanych wakacji!
888FB4C9-8C05-45F3-B474-5F8C4ABA2EEB.thumb.jpeg.333d251fffe86e17a609538414a9d4ca.jpeg
1415DB6E-2A1E-49F0-942D-71460D6D4840.thumb.jpeg.36e6fa3b4bd11966767f21bbf70cc085.jpeg
5B92A39D-7CD7-4C54-9361-7F40C7D5675E.thumb.jpeg.31ead43d38385ece41e23c5c0518d597.jpeg
Dzięki. Długo czekałem

Wg mnie aby brąz miał jakiś look to nie może być mały. Wnoszę po własnych zakupach modeli w zakresie około 40mm.
Oczywiście mogę być spaczony już innymi większymi sztukami. Ale tak uważam.

Przy takich małych warto jeszcze zobaczyć jakie długie są uszy. Często są nieproporcjonalnie długie.
Mimo wszystko fajnie że taki Hami się zrobił

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, abir napisał(-a):

Dzięki. Długo czekałem emoji41.png

Wg mnie aby brąz miał jakiś look to nie może być mały. Wnoszę po własnych zakupach modeli w zakresie około 40mm.
Oczywiście mogę być spaczony już innymi większymi sztukami. Ale tak uważam.

Przy takich małych warto jeszcze zobaczyć jakie długie są uszy. Często są nieproporcjonalnie długie.
Mimo wszystko fajnie że taki Hami się zrobił emoji4.png

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

Rafał, ten model ma zaje***cie długie ucha/uszy😉 gdyby nie skórzane NATO, które to maskuje, to byłby dramat. Rozmiar w tym przypadku jest mylący. Chociaż zgadzam się z Tobą, że dla właściwego looku brąziaka, rozmiar musi być słuszny😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie z Rosji. Dimitrij to porządny gość 🙂. To ten jeden który się pojawił na Meranom 😉image.thumb.jpeg.acd4eef13ff6a7ea3e492b314d072e55.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedzie z Rosji. Dimitrij to porządny gość . To ten jeden który się pojawił na Meranom image.thumb.jpeg.acd4eef13ff6a7ea3e492b314d072e55.jpeg
Czujność godna mistrza. Chyba nie było dużo czasu na klikanie
Graty Sławku.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, abir napisał(-a):

Czujność godna mistrza. Chyba nie było dużo czasu na klikanie emoji4.png
Graty Sławku.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

A dziękuje bardzo 😊. Chociaż muszę się przyznać ze to była ustawka. Dimitrij zadzwonił do mnie z wiadomością ze jeden się ostał , i jeśli nadal jestem zainteresowany będzie wystawiony w sklepie. Przy czym zaznaczył ze muszę być szybszy niż Flash 😂

 

A tak nawiasem mówiąc , twoja kolekcja pięknie się rozrosła. Wyglada na to ze zostałeś prawdziwym koneserem brązu 🙂

 

P. S. 
Miło też widzieć ze temat nadal istnieje I się rozrasta. Tak trzymać kumotrowie 👍🏻

22 godziny temu, abir napisał(-a):

Widziałem, fajny. Tylko żona i syn nie lubią brązu emoji4.png 38mm, nawet na pilota to trochę mało - dla mnie.
To ciekawe. Kiedyś gość z vratislavia zrobił zegarek gdzie jeden z modeli to była stal w kolorze z brązu, takie rose gold. Na pytanie o plany na zegarek z prawdziwego brązu odpowiedział, że to niszowa sprawa i temat na wymarciu. A tu widzę, że brąz ma się dobrze i coraz więcej marek idzie tą drogą. Hami nawet wszedł w brąz, nie licząc innych co już zdążyli, np. longines
Może za jakiś czas to stal będzie awangardą emoji1787.pngemoji1787.png

Właśnie mam wakacje z zeszłego roku. emoji3553.png
IMG_20210625_104631-01.jpg

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

Na tego to mam chrapkę 😉

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2021 o 16:40, abir napisał(-a):

To ciekawe. Kiedyś gość z vratislavia zrobił zegarek gdzie jeden z modeli to była stal w kolorze z brązu, takie rose gold. Na pytanie o plany na zegarek z prawdziwego brązu odpowiedział, że to niszowa sprawa i temat na wymarciu. 

Kiedyś była nawet rozmowa w której gdzieś tak nieśmiało pojawił się temat VIS-a z brązu. Nawet swymi wątłymi siłami zrobiłem coś w stylu wizualizacji, ale temat upadł zanim się pojawił :D 

W dniu 14.04.2020 o 23:32, renqien napisał(-a):

Siedzenie w domu nie jest dobre, człowiekowi głupie rzeczy przychodzą do głowy :D

 

post-106813-0-69835100-1586899925_thumb.png

 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2021 o 21:59, abir napisał(-a):

Dzięki. Długo czekałem emoji41.png

Wg mnie aby brąz miał jakiś look to nie może być mały. Wnoszę po własnych zakupach modeli w zakresie około 40mm.
Oczywiście mogę być spaczony już innymi większymi sztukami. Ale tak uważam.

Przy takich małych warto jeszcze zobaczyć jakie długie są uszy. Często są nieproporcjonalnie długie.
Mimo wszystko fajnie że taki Hami się zrobił emoji4.png

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

Moim zdaniem LLD czy ten Oris ( co prawda 42 mm ) udowadniają, że koperta z brązu nie musi być wielkości „śruby okrętowej”

8F3578AE-8327-452F-BC90-6FBFD34E09A7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu tam śruba. Oczywiście że nie musi.
Jakiś czas temu avi 8 zrobiło limitke pilota w brązie 38 mam. Też można, przecież nie zabronię.


Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.06.2021 o 18:06, abir napisał(-a):

Hej emoji4.png
IMG_20210623_103438-01.jpg

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

świetny! gdyby nie odstraszający mnie rozmiar...
 

Edytowane przez lukighost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
świetny! gdyby nie odstraszający mnie rozmiar...
 
Więcej odwagi warto.
Teraz wyszła nowa wersja. Jest niższa w stosunku do mojej.

IMG_20210627_094447-01.jpgIMG_20210627_094306-01.jpg

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pasek z ali przyjechał. Fajny, choć mógłby być trochę grubszy. Guma się idealnie z uszami pokrywa, a tu troche wystaje.

20210629_134924 20210629_134937

Pasek super zrobiony plus sprzedawca wymienił stalową sprzączkę na z brązu bez dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.