Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

nooo...

za szkany dekiel trzeba dosypać 200 euro 😪


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takim połączeniom stali i brązu moje poczucie estetyki jednak mówi NIE. To jak „cygan” z żółtym PVD. Nie moja bajka. Dla mnie albo stal, albo brąz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

A takim połączeniom stali i brązu moje poczucie estetyki jednak mówi NIE. To jak „cygan” z żółtym PVD. Nie moja bajka. Dla mnie albo stal, albo brąz.

Eee tam, zaraz brąz ładnie ściemnieje i będzie super, Orisa 65 Bicolor nówkę zwróciłem z powrotem do sklepu ponieważ też tak trochę rosegold zajeżdżał ale jak zobaczyłem zdjęcia w sieci, jak ładnie patynka łapie na bezelu i bransie przy pierwszej okazji kupiłem ponownie i już nie oddam ;) 

PXL_20220409_092025196_MP.thumb.jpg.316918d94ef6fa72e087193e6e7397d9.jpg

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Ten spatynowany bezel w Orisie już się tak nie świeci i inaczej to wygląda. Może jak bezel spatynuje, to zmienię zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, abir napisał(-a):

nooo...

za szkany dekiel trzeba dosypać 200 euro 😪

 

 

Ja sobie myślę, że tam to raczej dokładasz za to, co widać przez to szkiełko... Jak masz pełny dekiel to werk raczej nie będzie zdobiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Ja sobie myślę, że tam to raczej dokładasz za to, co widać przez to szkiełko... Jak masz pełny dekiel to werk raczej nie będzie zdobiony...
Jak bierzesz z manualnym naciągiem to każdy wygląda tak samo. Płacisz właśnie za to że możesz na niego patrzeć.
Ja mam dekiel bez dopłaty i mogę tylko sobie wyobrazić . Jest ładnie grawerowany, z brązu.
Przy mechanizmie automatycznym nie ma opcji szkła od spodu.


Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest od spodu
IMG_20220415_161015-01.jpgIMG_20220415_160934-01.jpg

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dekiel z brązu? Ręki latem nie doszorujesz 
Też mi się wydaje że może być niekomfortowo.
Gadałem o tym z makaroniarzem. Zapewnił, że nie powinienem z tym mieć kłopotu bo ich dekiel jest wysokiej jakości.
Do końca nie wiem czy jakość brązu ma tu coś do gadania. Zobaczymy, już niedługo wszystko się wyjaśni

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma, jeżeli to brąz aluminiowy to prawie wcale nie reaguje. Rafał, pokaż flaczki! (pokaż kotku co ma w środku)

A'propos X Flotylli MAS, wyprodukowałem sobie kilka takich motywów:

 

 

40653248685_5ba1031df2_c.jpg

 

 

46578786745_8ca7dee1fe_c.jpg

 

 

49993019022_4f8055bb79_c.jpg

 

 

51988012068_15bf6c1ff1_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał Extra gdzie się to kupuje?? 

Daj linka żeby pooglądać 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem pogodzić się ze sprzedażą, więc jest powrót do Carla Brasheara. Chyba najfajnieszy braz, który miał okazję trafić na mój nadgarstek.eb8aceaeb72e3701967479f9858a27f6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie wypas - wielowymiarowość jak się patrzy 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupna avaxa w brązie w bardzo dobrej cenie. Będę po świętach kupował paski do mojego. Gość przy jednej przesyłce zaproponował mi zegarek w dość promocyjnej cenie.
Ja już mam, jakby co to mogę dla kogoś wziąć.
Jak ktoś jest chętny to PW. Trzeba się tylko szybko decydować

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.