Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi


Mikas

Super wygląda, bardzo dobrze leży Wcale nie masz małej ręki
Dzieki
20cm jest więc tragedi nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2022 o 22:23, Thomas666 napisał(-a):

Zacny zestaw, nie powiem, kilka bym u siebie widział...

 

20 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

I ja również kilka sztuk widziałbym u siebie 😀

 

19 godzin temu, BAT123 napisał(-a):

Świetna kolekcja!!!

 

dzięki. dużo się przewinęło, zostały nieliczne


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikas, to bez problemu możesz zapolować na Rawai 49 mm, a i Bangla 47 mm Ci nie straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomas, 49 to dla mnie za dużo. Idealnie by mi podszedł Bangla 47mm, ale ich chyba nie ma w brązie. Czy może się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2022 o 22:16, abir napisał(-a):

 

dziękuję, jest super.

pudełko na brązy zapełniło się w 100%. choć avax jest taki elegancik trochę to ostatecznie może pójść do zegarków stalowych i zrobi miejsce dla potencjalnego niespodziewanego gościa 🤣

 

1657450353344.thumb.jpeg.2d06041f06cb794c129bd11bf8634f7b.jpeg

 

1657450353336.thumb.jpeg.08459bf2c4a77c2706d166058fa38f1c.jpeg

ło żeś pojechał........... SZACUN :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikas, Bangla 47 jest w mosiądzu, wiem, bo mam. Wprawdzie teraz na stanie sklepu nie widzę, ale jak zapolujesz, to trafisz. A Rawai 49 się nie obawiaj, jak gdzieś się trafi, to bierz, bo to strasznie rzadki zegarek, ostatnio na zatoce wisiała jedna limitka, taka z sekundnikiem.

O! nawet dalej jest!

 

 

https://www.ebay.pl/itm/125334535215?hash=item1d2e853c2f:g:MBMAAOSwNPBijy6-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowalijka
PXL_20220713_120535213_MP.thumb.jpg.76dfb1ce62c3bfc940b6fedd5625a291.jpg
Gratki. Widziałem go gdzieś na sprzedaż jakiś czas temu. Nie pamiętam czy zagraniczne forum czy eBay. Nawet się zastanawiałem, ale były inne wydatki
Podoba się


Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udanych wakacji.
Batiscafo ciemnieje

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, abir napisał(-a):

Udanych wakacji. emoji106.png
Batiscafo ciemnieje

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki Rafał, zamierzam go trochę w morskich warunkach przeczołgać, to i proces patynowania ruszy😎

820C9F83-BF87-4C2C-995A-F6EC360F34B1.jpeg

5FFB56BC-FD52-4F1E-89CC-B8955932D3EE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

jako że napaliłem sie na Zelosa  Hammerhead'a i pisałem już w wątku dedykowanym - to jeszcze tutaj się zaanonsuję - jak z Szanownych Forumowiczów ma i się znudził lub  za dużo w kolekcji, to jestem otwarty na propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wolfun napisał(-a):

Witajcie 

jako że napaliłem sie na Zelosa  Hammerhead'a i pisałem już w wątku dedykowanym - to jeszcze tutaj się zaanonsuję - jak z Szanownych Forumowiczów ma i się znudził lub  za dużo w kolekcji, to jestem otwarty na propozycje :)

na olx wisi jeden pomarańczowy. cena dość duża 2750. pewnie coś można zbić, alb gość szuka jelenia

ale masz zelony na seriouswatches. 445 euro. czyli jakieś 2140 pln. sklep europejski. masz gwarancję europejską, szybką dostawę, odpadają dopłaty celne. kupuj tam i masz zegarek w kolekcji


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi za mną brąz od dawna i może ktoś lepiej zorientowany podpowie gdzie najlepiej kupić brązowego Airmana? Czy warto go teraz ściągać z za wielkiej wody jeszcze?

 

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Chodzi za mną brąz od dawna i może ktoś lepiej zorientowany podpowie gdzie najlepiej kupić brązowego Airmana? Czy warto go teraz ściągać z za wielkiej wody jeszcze?

 

teraz to już sporadycznie pojawiają się na ashford. jak jest na stanie i w promocji to warto. 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie na OLX na zdjęcia tego Hammerheada z pomarańczową tarczą. Zupełnie inaczej to wygląda niż na zdjęciach na stronie Zelosa.

Na zdjęciach z OLX, ten pomarańczowy taki bardzo nieciekawy wyszedł.

Poniżej "pożyczone" jedno zdjęcie z OLX.

 

obraz.png.268f8e3d5f742d6ba80c76d699f8d19a.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde zdjęcie będzie inne. Gość widać nie przywiązuje wagi lub nie umie do jakości zdjęcia. Wystarczy złe oświetlenie, brak kontrastu i masz taką fotkę. Możesz zawsze zajrzeć na YT i tam pooglądać.
Nigdy bym nie porównywał zdjęć produktowych na stronie producenta ze zdjęciem zrobionym telefonem przez osobę z ograniczoną wiedzą fotograficzną.
Często na stronach producenta nie ma zdjęć tylko rendery

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki abir. Popatrzę jeszcze na używki, może coś wypatrzę, sprawa nie jest pilna. 
Jeśli ci się nie spieszy to szukaj poprzednich wersji, a nie tej obecnej. Mają inne ciekawsze koperty.


Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.