Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Recommended Posts

Może, jakbym pomacał... Ale napewno nie w ciemno. I nie za koło papieru. Poczekam na second hand za pół ceny, może ktoś z hameryki kupi i mu się znudzi, to tedy przygarnę. Szkło mi się podoba, reszta takase. Myślałem, że to żółte, to brąz, ale też tytan... 

To nie chcę.

Edited by Thomas666

Guest Kwiatek

A myślałem że tam po drugiej stronie ocenzurowana osłonka koronki ;)

Pontvs wrócił do projektu Kraken.

Poprzedni bodajże nie dotarł do etapu seryjnej czy nawet limitowanej produkcji.

Preorder soon piszą.

Pontvs niedługo uruchomi nowy projekt, Kraken. Prawdopodobnie 45mm, innych wymiarów nie znam. Wygląda bardzo ciekawie, tak uważam, fajna koronka i profil. Może duży, ale uszy dość krótkie i wyprofilowane do dołu, ma szansę być wygodny.

Wkurza mnie to, że mam w planie kupić coś w stali, a brąz ma zawsze pierwszeństwo. I te stalowe zegarki odkładam w nieskończoność.

post-92558-1581101114,6228_thumb.jpgpost-92558-1581101118,6819_thumb.jpgpost-92558-1581101122,3815_thumb.jpgpost-92558-1581101126,0732_thumb.jpg

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Już częściowo wykupiony. Pewnie dostali po 2-3 sztuki.

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos

Na bazarku leży homage Pana z ocenzurowaną koronką i jakoś nikomu to nie przeszkadza o dziwo.

Dobrze myślałeś, dlatego jej nie widać, a czego oczy nie widzą, to... No.

Na bazarku leży homage Pana z ocenzurowaną koronką i jakoś nikomu to nie przeszkadza o dziwo.

Widziałem i kibicuję mu! Oby udawało mu się jak najdłużej!

Pontvs niedługo uruchomi nowy projekt, Kraken. Prawdopodobnie 45mm, innych wymiarów nie znam. Wygląda bardzo ciekawie, tak uważam, fajna koronka i profil. Może duży, ale uszy dość krótkie i wyprofilowane do dołu, ma szansę być wygodny.

Wkurza mnie to, że mam w planie kupić coś w stali, a brąz ma zawsze pierwszeństwo. I te stalowe zegarki odkładam w nieskończoność.

attachicon.gifScreenshot_20200207-191014-01.jpgattachicon.gifScreenshot_20200207-192546-01.jpgattachicon.gifScreenshot_20200207-192637-01.jpgattachicon.gifScreenshot_20200207-193044-01.jpg

O! I bez daty jest! Jak cena będzie do przełknięcia i jakaś fajna tarcza, to się przymierzę.

Guest Kwiatek

:)

O! I bez daty jest! Jak cena będzie do przełknięcia i jakaś fajna tarcza, to się przymierzę.

Tomkowi coś się spodobało bez marudzenia, duży sukces :D

no zobaczymy z jaką ceną wyjdą w preorder

Już częściowo wykupiony. Pewnie dostali po 2-3 sztuki.

w brązie obecnie wszystkie dostępne. a cena 445 euro jest bardzo fajna.

u zelosa trzeba było dać 450 dolarów plus opłaty - wyjdzie drożej niż w SW. a tu masz jeszcze gwarancję 2 lata, możliwość zwrotu i naprawy za free. 

jak się komuś podoba to powinien brać.

swordfishe teal w brązie z NH35 i ijeszcze inna wersja jak się pojawiły na SW sprzedały się w jeden wieczór

A ja dziś w miedzi chodził będę:

mocna koperta

kiedy ta rybka upoluje coś na tę lampkę? ;)

jak robiłeś lumę na tarczy mogłeś tę latarnię z ogona zrobić w innym kolorze świecenia, byłby jeszcze większy smaczek

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Pierwsza cena była 369 plus oplaty. No i tutaj abir na sw można dostać rabat więc tylko brać.

A co do gwarancji to rok jest gratis jeszcze z tą kartą Zelosa.

Edited by kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos

Pierwsza cena była 369 plus oplaty. No i tutaj abir na sw można dostać rabat więc tylko brać.

A co do gwarancji to rok jest gratis jeszcze z tą kartą Zelosa.

Masz rację, pamiętam pierwszą cenę. Ale co było a nie jest.... Kto się nie zdecydował wtedy nic mu po tej cenie teraz.

Nawet nie wiedziałem, że jest rok więcej gwarancji.

Widzisz abir co kolega pisze. Pokaż fotki jak dojdzie. Mark obsługiwał czy Connor?

Na Sw zawsze da się jakiś rabat uzyskać.

Edited by kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Witam,

Mam pytanie. Podoba mi się U-BOAT w brązie. Czy ktoś wie jak w tych zegarkach świeci luma?

Z góry dziękuję za informację.

Ja kliknąłem hammerheada z rabatem wyszło mi 399euro. Midnight blue.

Graty. Rabat dostałeś indywidualnie czy korzystałeś z jakiegoś ogólnego kodu?

Ja kliknąłem hammerheada z rabatem wyszło mi 399euro. Midnight blue.

Graty. Rabat dostałeś indywidualnie czy korzystałeś z jakiegoś ogólnego kodu?

Tak jak za pierwszym razem zapytałem via whatsapp czy można jakiś rabacik dostać ? I dali! Marc obsługiwał.