Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Recommended Posts

Godzinę temu, MierzejR napisał:

Dzięki Thomas666.

Ta ceramiczna faktycznie robi robotę, ale ponieważ nie mogłem się zdecydować, to w tej samej paczce przyjechał Rawai z kanapką (brushed teal). Niestety to zakup nieautoryzowany przez małżonkę, więc chwilowo leży w firmie i dojrzewa. A ja kombinuję jak go autoryzować. Jakieś pomysły?

pzdr

R

Prosta sprawa, za miesiąc lub dwa - okazyjny zakup za 300 zł, lub 100$ na ali. No chyba, że małżonka mocno dociekliwa to wtedy jest problem🤣

Dobry trop. do tego słowa klucze: używany, okazja, w normalnej cenie w życiu bym nie wziął :)

Na razie kombinowałem żeby powiedzieć że drugi był za połowę ceny - ale to chyba lepsze 

Tu się nie ma co chować z nowym wydatkiem.
Pracujesz, zarabiasz więc możesz też wydawać. To Ty musisz decydować, czy masz budżet i czy kupujesz nowy zegarek, czy też nowe garnki albo cokolwiek innego. I nie ma nic złego w przedłożeniu n.p. nowych firanek nad nowy zegarek, ale jeżeli jednak uznałeś, że zegarek był ważniejszy i go kupiłeś, to się nie ma co krygować tylko się tego twardo trzymać. Oczywiście zakładam przy tym, że racjonalnie zarządzasz budżetem i z powodu zakupu zegarka dzieci nie chodzą cały miesiąc głodne i że nie bierzesz na zakup zegarka chwilówki w Providencie. Bo jeżeli tak jest, to wtedy byłaby zupełnie inna bajka .

iskrzy chyba, tu i tu co myślicie, ?

spacer.png

spacer.png

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

słowa klucze: używany

Jak trochę podgonisz z patyną to nawet będziesz mógł powiedzieć że znalazłeś w lesie

Lava świetna, bierz. Jak chcesz przymierzyć, to zapraszam. Stenek damka.

Lava świetna, bierz. Jak chcesz przymierzyć, to zapraszam. Stenek damka.
Wiem, że masz lave z fajną tarczą. Brąz musi mieć moc. Lava letko wygrywa. Ale ten pilot od Stenka też jest ok. Naraz 2 nie wezmę, ale może po kolei....

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Bierz Lavę... Pilot, to tylko pilot... IMO TC-9zjada Stenka z kopytami...

2 godziny temu, abir napisał:

Stenek jest fajny, zwróć tylko uwagę na kolor tarczy, miałem dokładnie tą i tarcza mi nie podeszła, zdecydowanie wziąłbym czarną lub niebieską.

Bierz Lavę... Pilot, to tylko pilot... IMO TC-9zjada Stenka z kopytami...
Pewnie tak będzie. Ta lava to jakieś Limited speszjal edycjon. Ale stenek ma swoje plusy. Manualny naciąg, fajne coś innego. I te 42mm to dla mnie plus przy pilocie. One zawsze są większe niż są. Tc9 ma 43,5mm. Ale też jest ok.

Stenek jest fajny, zwróć tylko uwagę na kolor tarczy, miałem dokładnie tą i tarcza mi nie podeszła, zdecydowanie wziąłbym czarną lub niebieską.
Właśnie niebieska wydaje się mdława, czarna nudno klasyczna, a ta porysowana taka inna.
Ale też mam obawy co do odbioru na żywo. I alternatywą byłaby czarna tarcza

Dzięki za podpowiedzi

TC-9 pilota i Lavę z meteorytem też możesz u mnie pomacać, mój syn ma😎

TC-9 pilota i Lavę z meteorytem też możesz u mnie pomacać, mój syn ma
Nie wiem czy się wyrobię z robotą, ale zdzwonim się. Może uda mi się w poniedziałek jakoś wpaść na macanie

47 minut temu, abir napisał:

Właśnie niebieska wydaje się mdława, czarna nudno klasyczna, a ta porysowana taka inna.
Ale też mam obawy co do odbioru na żywo. I alternatywą byłaby czarna tarcza

Też wydawała mi się ciekawa, ale na żywo na dłuższą metę jak dla mnie była za jasna za mały kontrast ze wskazówkami, cała reszta super. Gdyby nie inne wydatki to pewnie kupiłbym niebieskiego. 

10 godzin temu, konax napisał:

Jak trochę podgonisz z patyną to nawet będziesz mógł powiedzieć że znalazłeś w lesie emoji3.png

to niewątpliwa zaleta zegarków z brązu i mosiądzu :)

10 godzin temu, abir napisał:

spacer.png

spacer.png

Oba fajne. IMO ta tarcza w stenku może fajnie wyglądać jak koperta mocno spatynuje.

edyta: Obejrzałem sobie włąsnie na stronie pozostałe kolory i ten niebieski tez mi podchodzi. Przynajmniej na zdjęciach to wygląda na taki stalowo-niebieski lotniczy - osobiście brałbym tego

Edited by MierzejR
dopisanie myśli

no graty, w bicolor Pan poszedł

napisz kiedyś czy bransoleta od środka robi ślady - szczególnie jak się ociepli

Wklej foty, nic się nie otwiera, zapisywać się trzeba...

Niestety nie mogę udostępnić na zewnątrz grupy ani zdjęcia zapisać. Grupa brass and bronze na facebook. Kolo super tarczę zrobił z barwionego termicznie tytanu ala kanagawa wave.

5 godzin temu, willek777 napisał:

Niestety nie mogę udostępnić na zewnątrz grupy ani zdjęcia zapisać. Grupa brass and bronze na facebook. Kolo super tarczę zrobił z barwionego termicznie tytanu ala kanagawa wave.

Zawsze możesz zrobić zrzut ekranu ;) 

Screenshot_20210203-062203.thumb.png.075b9d92667c68bdd77ddcb4572fa4d5.png

Choć zdjęcie nie oddaje tych fajnych refleksów świetlnych :)

Edited by artooro