Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Nigdy nie miałem do czynienia z paskami NATO, ale planuję dołączyć do klubu bo są po prostu fajne. Nie mogę się tylko zdecydować, czy będzie to pasek jedno czy dwuczęściowy. Mając na uwadze doświadczenie koleżanek i kolegów w tym temacie, mam pytanko: jakie widzicie zalety/wady paska jednoczęściowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Nigdy nie miałem do czynienia z paskami NATO, ale planuję dołączyć do klubu bo są po prostu fajne. Nie mogę się tylko zdecydować, czy będzie to pasek jedno czy dwuczęściowy. Mając na uwadze doświadczenie koleżanek i kolegów w tym temacie, mam pytanko: jakie widzicie zalety/wady paska jednoczęściowego?

Zalety:

 

* prawdziwe NATO,

* w przypadku pasków nylonowych łatwość utrzymania czystości,

* łatwość zmiany pasków,

* przy uszkodzeniu jednego z teleskopów jest większa szansa, że zegarek nadal zostanie na nadgarstku.

 

Wady:

 

* pogrubia zegarek,

* trzeba dobrać do konkretnego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej wspomniał że może "szlifować" (nie cytuje dokładnie) dekiel... Prawda to?

Zawsze jest taka opcja, w końcu po deklu trzemy tkaniną, a nie skórą. Dość intensywnie używam G10 w okresie letnim ale nie zauważyłem takiego efektu. Może to kwestia dopasowania?

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia jakości użytego nylonu, jego porowatości.

Na pierwszy rzut oka widzi mi się, że to kwestia tego czy zegarek się rusza na pasku czy nie. W przypadku większości pasków G10, odkształcają się one i dopasowują do kształtu koperty. Zwróć uwagę na to w jaki sposób pasek przechodzi przez teleskopy i jakie siły działają po jego zapięciu. Dla mnie problem jest pomijalny.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Duży wybór, choć tanio nie jest.

 

 

12,90$ to mega tanio jest za firmowy pasek. Wygląda jednak na raczej przeciętny. Porządne nato np. AlphaShark  czy choćby Haveston to koszt 30-32$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ale 12,90Euro to ciągle połowa ceny paska nato z górnej półki ;) Ja uważam, że lepiej mieć jeden porządny niż kilka takich sobie zwyczajnych, ale to moja opinia. Kup co się Tobie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy poważny producent ma w swojej ofercie paski tańsze i droższe. Nic w tym dziwnego, bo każdy szuka czegoś dla siebie w zależności od potrzeb. Zwykle paski droższe są wykonane z lepszego nylonu i mają bardzo porządne klamry.

post-94831-0-89139900-1509191907_thumb.jpg

post-94831-0-34613700-1509191999_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, coś wybiorę. Nie wiem jeszcze z jakiej półki i czy to będzie pasek dwuczęściowy czy klasyczne NATO. Może to będzie coś ze stajni BlueShark, mają ciekawą dla mnie ofertę.

Generalnie zalety pasków nylonowych już znam, ale czy na letnie upały (tak wiem nie ta pora -;)) lepszy będzie jedno czy dwuczęściowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek jednoczęściowy jest praktyczniejszy, bo wymiana jest błyskawiczna i nie podrapiesz uszu :) Nylon w porządnym zegarku nie podrapie Ci dekla. Jeśli kupisz Havestona lub AlphaSharka, to później nie będziesz chciał innego. Czasem warto wydać parę złociszy więcej i mieć frajdę na długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

IMG_8946.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku jakiś czas temu.

Nie wiem co to za producent, ale pasek jest naprawdę fajny.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wygląda tak jak mój.

Dziękii leoric :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Czy na WatchGecko jest jakis ogólnodostępny kod rabatowy?

Czy tylko to co na stronie tj. Use code FREENATO to get a free NATO when you spend over £50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.