Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłka z WatchGecko ekspres (piątek wysłana dzisiaj dostawa).

Jakość pasków świetna, szczerze polecam.

 

@P10TR pochwal się co zamówiłeś :)

 

10053436_IMG_20171120_193141.jpg

10053433_IMG_20171120_192826.jpg

10053434_IMG_20171120_203956.jpg

10053435_IMG_20171120_204151.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski z watchgecko są świetne, zamówiłem już trzecią paczkę:) Na razie nie mam jak zrobić dobrych zdjęć, ale polecam zdecydowanie. Z Twoich mam drugi od lewej, ten bordowo-szary i ma świetna fakturę i miękkość, nie jest nylonowy tylko taki bardziej miękki, bawełniany w dotyku. Seat belt tez mam, tylko szary. Bardzo dobra jakość. No i perlony WG ma chyba najlepsze jakie widziałem. Mam pojedyncze, a ciekawy jestem tych podwójnych - te musza byc dopiero swietne. Gratuluje fajnych pasków!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski z watchgecko są świetne, zamówiłem już trzecią paczkę :) Na razie nie mam jak zrobić dobrych zdjęć, ale polecam zdecydowanie. Z Twoich mam drugi od lewej, ten bordowo-szary i ma świetna fakturę i miękkość, nie jest nylonowy tylko taki bardziej miękki, bawełniany w dotyku. Seat belt tez mam, tylko szary. Bardzo dobra jakość. No i perlony WG ma chyba najlepsze jakie widziałem. Mam pojedyncze, a ciekawy jestem tych podwójnych - te musza byc dopiero swietne. Gratuluje fajnych pasków!! :)

 

Dziękuję i potwierdzam :D

 

10077100_IMG_20171122_160536.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To DC-4 jest na styk na Twoja rękę. Nie masz chyba więcej niż 17,5 w nadgarstku? Ile ltl ma DC-4?

A pasek jest świetny. Ja go mam założonego do Nomosa Oriona - przewygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam płaskie 17cm. Jest na styk, to prawda, ale jeszcze OK. Zdjęcie tak wyszło jakby z jednej strony uszy wystawały - w rzeczywistości leżą jak przyklejone ale faktycznie ani 1mm więcej nie mogłoby być (DC-4 ma 50mm LTL)

 

10077824_IMG_20171123_083304.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, bardzo dobrze leży:) DC-4 ma fajnie wyprofilowane uszy, dzięki temu zegarek przylega do nadgarstka.

Widzę,że to "hybrid" NATO przypasowało:) Mnie też:) Kolory ma świetne.

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to widzieliście?

Ciekawa koncepcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, trochę trudniej się zapina na nadgarstku, ale już po założeniu nosi się wygodnie, zegarek mniej odstaje od nadgarstka (o jedną warstwę paska).


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie głównym plusem tej metody jest możliwość zapięcia w taki sposób aby klamra wypadła na środku nadgarstka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Można przecież kupić jednoczęściowy pasek, skoro komuś przeszkadza dodatkowy pasek, albo go po prostu uciąć - będzie prościej i wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję z Nomosem na Alphasharku. 

10380363_FullSizeRender14.jpg

 

W mojej opinii, Alphashark i Haveston to najlepsze nato, jakie mam. Alpha wygrywa ceną, bo mimo, że nominalna cena wynosi 32 dolary (czyli podobnie jak Haveston), to na Alphasharki i Blusharki są cały czas promocje,z których warto skorzystać, a cena jednego paska wynosi tylko 20 dolarów (Alpha) i 10 (Blu). To daje mniej więcej około 70 i 35 złotych za pasek. Moim zdaniem warto - kupujcie śmiało.

Hava też można kupić taniej kupując dwa za 50$, ale wybór jest narzucony z góry do dwóch modeli.

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.