Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też ten temat namówił. Wziąłem kilka pasków + etui na zegarek. 

ALE :) pierwsze sie zarejestrowałem, dodałem wybrany sprzęt do koszyka po czym olałem temat na dzien. Nastepnego dnia juz napisali ze mam cos w koszyku i czeka na realizacje. Więc wszedłem ale ponownie tylko pogrzebałem NIC nie kupiłem.

Po tygodniu przyszła informacja ze oni sa pewni swojej zajebistości ze jeszcze podsyłają kod rabatowy na 15%.

Tym sposobem skorzystałem z oferty 3ci pasek gratis a na koniec - 15% w dół.

Paczka prszyszła, w srodku pasków na ponad 70 $ a na opakowaniu napisali "paski - 25$ wartości". Przeszło przec celny bez zadnych opłat :) 
Pasiory wypas :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość, promocje i podejście do klienta mają w BluShark wzorowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość, promocje i podejście do klienta mają w BluShark wzorowe.

Jestem zaskoczony. Dziś rano zamówionie i już dostałem maila, że paski zostały wysłane.

Edytowane przez Andrzej78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się ze źródłem, gdzie można zakupić 2 częściowe nato/zulu 24 mm jak na załączonym obrazku?

 

0dc30ea4ecc59c6578db238c24e9bb75--panera

Edytowane przez BÓG

Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na załączonym obrazku nato jest jednoczęściowe - nie ma przerwy między paskiem a kopertą. Mosiężny ozdobnik z buźką nie wygląda na fabryczny a sam pasek to pewnie WatchGecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze.

 

img_8456-recovered2.jpg

Czy paski typu tego Zuludivera (szerokie materiałowe szlufki)

mają jakąś osobną nazwę (po której można ewentualnie wyszukać inne w sieci / popytać w sklepach), czy to tylko wariacje Nato/Zulu?

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Witam raz jeszcze.

 

 

Czy paski typu tego Zuludivera (szerokie materiałowe szlufki)

mają jakąś osobną nazwę (po której można ewentualnie wyszukać inne w sieci / popytać w sklepach), czy to tylko wariacje Nato/Zulu?

Z góry dzięki za odp.

Nato ze szlufką to tzw. pasek "RAF"

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurierem idzie do Niemiec a następnie Poczta jako przesyłka ekonomiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vitrol dziękuję!

Mimo wszystko zamówię na próbę "zwykły" z cheapestnatostraps. 

Pierwsze podejście do nato, więc droższe marki zostawię na później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ma

 

i tak paczki są z wykazaną niską wartością.

 

to tylko paski

Edytowane przez zetrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie przeczytałem całego wątku ale tam gdzie były porównania to mówiliście o paskach za 200$ vs 40$ vs 30$. Może otworze puszkę Pandory swoim pytaniem no ale...

Chce kupić zegarek i od razu rozglądam się za paskami do niego. Niestety zegarek ma rozstaw uszu 21mm (proszę tylko nie dawajcie porad - wybierz inny zegarek ;) ). No i jak się zorientowałem to bardzo ciężko coś znaleźć (tylko skórzane). Oczywiście Ali Express pomaga:

 

https://pl.aliexpress.com/item/Woven-nylon-canvas-strap-1Pis-18MM-20MM-21MM-22MM-23MM-24MM-26MM-black-green-For-NATO/32792113943.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.261.x8t1VC

 

Czy może ktoś z łaski swojej wskazać dlaczego te chińskie są do d...py. (ten kosztuje aż 14$ a to chyba tylko przez rozmiar bo na AE są Nato za 3,5$ tylko że w standardzie) lub poradzi gdzie można kupić na 21mm (tylko za rozsądną ceną bo mówimy o nylonowym pasku do zegarka za który mam zamiar zapłacić 150$ - dokładnie to "dziurawego" Bambino)

Edytowane przez dizzit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup 22mm, też będzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dizzit sam się przymierzam do pierwszego nato do taniego zegarka i póki co wybór padł na cheapestnatostraps.com . Zerknij, mają sporo 21mm.

Ceny bardzo przystępne, no i wysyłka ze Szwecji, ale czy to nie to samo co na Aliexpress, to niech Koledzy podpowiedzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dizzit sam się przymierzam do pierwszego nato do taniego zegarka i póki co wybór padł na cheapestnatostraps.com . Zerknij, mają sporo 21mm.

Ceny bardzo przystępne, no i wysyłka ze Szwecji, ale czy to nie to samo co na Aliexpress, to niech Koledzy podpowiedzą :)

Ooooo

wybór 21mm jest większy niż na ALiExpress cena też do przyjęcia. Czy ktoś doświadczony jest się w stanie wypowiedzieć ? na temat pasków z tej strony

 

25$ na zamówieniu i darmowa przesyłka - dwa paski bym wziął na próbę (po 8$). Ktoś Z Warszawy by się podpiął ?

Edytowane przez dizzit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły paski z blushark :)

Jestem mega zadowolony :)

Jak ktoś chętny 2 sztuki na bazarku ;)

Fota później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grubość ma Blushark Original? Zastanawiam się, bo na stronie nie podają. Podejrzewam że standard 1,4 mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAM 005 na vintage bond od blueshark'a

 

 

Jakoś tak nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grubość ma Blushark Original? Zastanawiam się, bo na stronie nie podają. Podejrzewam że standard 1,4 mm?

 

Jest cieńszy. Myślę, że grubość to 1,2mm - mogę to porównać do serii luxury straps, które mają właśnie grubość 1,4mm. 

 

 

Jakoś tak nie bardzo.

 

Też wolę skórę do PAM'a - zresztą mam ich kilka.

Tu akurat kwestia gustu, na prośbe żonki, bo to jej się bardzo podobają paski NATO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.