Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam zulu 2 częsciowy pvd, nie znalazłem oferty w takich sklepach jak cheapestnatostraps, WatchGecko, Blueshark, macie jakieś pomysły. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

.

post-34987-0-08213700-1542027012_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki pasek Alphashark pasowałby do tego Seiko baby tuna?caa4b4188c7b55c144f52a04a4d32b80.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Nato/zulu i podobne to nie jest mój ulubiony system noszenia z pewnych względów.

Zainspirował nie jednak oris do małego domowego druciarstwa :)

Oris-Divers-Sixty-Five-42mm-3-aBlogtoWat

https://forums.watchuseek.com/f222/where-can-i-find-nato-style-straps-clasps-4282890.html

 

Na tapetę poszła gruba pomarańczowa taśma:

JJlLK0m.jpg

Nie dochowałem jednak zasady "mierz dwa razy, tnij raz" ;) i musiałem wypalać dodatkowe dziury :)

R5c9sZc.jpg

 

Przydałby się jakiś mniej opasły motylek z mikroregulacją, niemniej pierwsze testy nader pozytywne :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, proszę o poradę: miękki, cienki i wąski (6 mm) paseczek do damskiego zegarka vintage - gdzie takie cuś można znaleźć? Materiał perlon lub tego typu cienka i mocna tkanina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz u jakiegoś bakteryjkarza. Widzę że Tekla robi paski 6mm ale nie perlony. Ja kupowałem 10 mm właśnie u zegarmistrza.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, paski 6 mm można bez większego kłopotu kupić... tyle, że w tym zegarku zaczepy do paska są zamocowane na stałe do koperty. No nic, dziękuję za odpowiedź i szukam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Hej, wiecie kto robi vintage bonda z tak gęstym splotem?

 

VzqPIva.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Che kupić nato do Hamiltona H69419933 .

Gdzie obecnie jest najlepszy stosunek jakość/cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś "droższe" paski nato na Aliexpress? Przeglądałem kilka ofert w cenie ok. 10$ i wyglądają bardzo solidnie. Zdjęcia w feedbackach zachęcają do zakupu, znalazłem też opinie iż prezentują jakoś porównywalną a nawet wyższą niż kilkukrotnie droższe marki polecane w tym wątku.

 

P.s

Mogę wkleić linki z Aliexpress?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Nowy Rok, w nowe paski :D

obymsoytzud5.png

Możesz zdradzić w jaki sposób dostałeś tak duży rabat? Można sumować rabaty? Ja dostałem 15%, potem 10, znowu 10, a wchodzi tylko najwyższą wartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w koszyku paski. Dostałem maila abym je kupił i klasyczny rabat 15%. W międzyczasie wyszukałem w sieci rabat 30% na paski, który był ogólnie dostępny. W odnośniku z maila zamiast kodu 15 % wpisałem ten 30 % i chyba zliczyło razem, nie bawiłem się w matematyka. Jakież moje zdziwienie było, gdy cena za 3 paski wyniosła 7,20 baksów (wysyłka więcej kosztuje). Jak wyślą to niezły strzał i pozdrowię sprzedających te paski na naszym rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio 4 szt łącznie zapłaciłem 35 zł. jakość pasków zaskakująco dobra. Radzę sprawdzić więcej ofert na Aliexpress. Często ten sam pasek ma różną cenę.

 

1.jpg

 

 

 

Kupował ktoś "droższe" paski nato na Aliexpress? Przeglądałem kilka ofert w cenie ok. 10$ i wyglądają bardzo solidnie. Zdjęcia w feedbackach zachęcają do zakupu, znalazłem też opinie iż prezentują jakoś porównywalną a nawet wyższą niż kilkukrotnie droższe marki polecane w tym wątku.

P.s
Mogę wkleić linki z Aliexpress?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dojechały do mnie BluSharki, a już z po mailach z Hav leci do mnie zestaw dwóch pasków. Mój Seiko Turtle będzie ubrany we właściwe gacie, a nie jakieś gumy czy metale:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie coś w zieleniach, ew. brązach.

 

Jednak poszedłem w inna stronę.

Zamówiony, sam jestem ciekaw :)

post-87846-0-01249700-1547503148_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.