Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dotarł łoś (moosestrap.com) polecam super wgodny

Czy płaciłeś cło i vat? Widzę, że dobrze wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moosestrap są super w relacji cena/jakość, dlatego przy najpopularniejszych modelach trzeba czekać na "stock".

Fajnie dobrałeś pasek do tego Ex.

___________

 

 

 

dzieki tez mi sie podoba

 

Czy płaciłeś cło i vat? Widzę, że dobrze wykonane.

 

wykonanie naprawde dobre cena akceptowalna i niewygórowana nikt o cło nie pytal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo na pasku Armilla Watch Band. Calkiem przyjemne paski ładnie wykonane2caf8865de14ae130450b29a51d1bd36.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

ok. 28,5 bez klamerki, 29,5 z klamerką, grubość na pewno ponad 1mm, nie mam suwmiarki. Dla mnie ten pasek to jest mega odkrycie, tym bardziej w "friends price". Inne tańsze nato były sztywne i nieprzyjemne w dotyku, ten jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, nie ociera nadgarstka. Na moich zdjęciach tego nie widać ale te czerwone paski nie są płaskie jak w innych nato tylko jakby wyhaftowane. Dodatkowo kontakt ze sklepem jest bardzo dobry, na moją prośbę zrobili naturalne zdjęcia bo nie było feedbacków, odpowiadali na pytania i zaproponowali lepszą cenę na kolejne zamówienia.

 

"Jue Long". Kimkolwiek jest - robi fajne paski.

LlGlcTE.jpg

 

Wymiary jak mówiłeś. Poszło mi to na cło, ale to nic.

Bondy w środku to Phenomenato i Omega.

 

uYOdXHo.jpg

 

Masz jeszcze jakieś linki ? :D

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jesteś zadowolony. Po napisaniu do sklepu na kolejne zamówienia otrzymasz "friends price" - 5$ za pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyciągnąłem ze skrzynki :wub:

 

oXxSS5w.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyciągnąłem ze skrzynki :wub:

Pokazuj na łapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuj na łapie :)

A proszę uprzejmie :D

Pasek nie należy do najtańszych ale wart jest swojej ceny, jest po prostu genialny.

Na pewno jeszcze coś zamówię u Eriki

 

yuKReKA.jpg

 

nyo02UC.jpg

 

y9BmIf9.jpg

 

ZrVsBR1.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę uprzejmie :D

Pasek nie należy do najtańszych ale wart jest swojej ceny, jest po prostu genialny.

Na pewno jeszcze coś zamówię u Eriki

Dzięki :)

Nie masz wrażenia ucisku nadgarstka przez elastyczną taśmę?

Ja jakoś nie mogę wyregulować długości, aby jednocześnie pasek nie cisnął oraz nie był zbyt luźny, co grozić może rozpięciem.

.

b559085ea84eda15557290a831370c22.jpg Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem z tym problemu.

Jest bardzo wygodny, praktycznie go nie czuć na nadgarstku.

Ta guma jest sztywna i ciężko się rozciąga.

Największy problem jest z zapięciem go jedną ręką


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły paski od the watch stew ard.

Całkiem ciekawa koncepcja założenia na zegarek, coś w stylu Ericki, choć taśma nie idzie pod kopertą.2575cede2245b4dd681364707f036143.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sanik - fajny. Szkoda, że nie mają 24mm, bo spróbowałbym wrzucić na pama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sanik - fajny. Szkoda, że nie mają 24mm, bo spróbowałbym wrzucić na pama.

Możliwe, że to kwestia czasu, do niedawna nie mieli 20mm, a teraz szybko schodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli informacji - rozważałem zakup paska na stronie https://www.ukwatchstrap.co.uk 

 

Miałem kilka pytań, więc wysłałem ładnego maila - w odpowiedzi dostałem lakoniczna odpowiedź, że "nie dostarczają do Polski". Bez podpisu ani całuj psa w nos. Odpisałem, że na ich stronie jest info, że dostarczają do UE, a że Polska jest w UE, to chyba jednak powinni dostarczyć do Polski, ale OK - zamówię do Niemiec czy Francji. Brak odpowiedzi. Wtedy napisałem, że jestem czynnym członkiem (sic!) forum zrzeszającego ponad 66.000 miłośników zegarków i chciałbym pozostałym forumowiczom móc przedstawić stanowisko sklepu w zakresie braku dostaw do Polski. Nagle sytuacja "trochę" się zmieniła - otrzymałem pełną odpowiedź na zadane przeze mnie wcześniej pytania (z kopią do ich "office") i zapewnienie, że kwestie dostaw do krajów UE rozstrzygną do końca marca i dadzą mi znać - oczywiście dam Wam znać, jak/jeśli się do mnie zgłoszą.. 

Nawiasem mówiąc szkoda, że nie dostarczają, bo ten pasek pasowałby mi do PAM'a, tak dalej szukam dwuczęściowego nyloniaka 24mm o grubości przynajmniej 3mm - może ktoś z Was coś podpowie dobrej jakości? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na jakichś brexitowców :-D A Erica nie robi nic pod szerokość pama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erika robi chyba tylko jenoczęściowce, a ja chcę dwu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ma 24mm, a pod kopertę idzie tylko jedna warstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Gwoli informacji - rozważałem zakup paska na stronie https://www.ukwatchstrap.co.uk 

 

Miałem kilka pytań, więc wysłałem ładnego maila - w odpowiedzi dostałem lakoniczna odpowiedź, że "nie dostarczają do Polski". Bez podpisu ani całuj psa w nos. Odpisałem, że na ich stronie jest info, że dostarczają do UE, a że Polska jest w UE, to chyba jednak powinni dostarczyć do Polski, ale OK - zamówię do Niemiec czy Francji. Brak odpowiedzi. Wtedy napisałem, że jestem czynnym członkiem (sic!) forum zrzeszającego ponad 66.000 miłośników zegarków i chciałbym pozostałym forumowiczom móc przedstawić stanowisko sklepu w zakresie braku dostaw do Polski. Nagle sytuacja "trochę" się zmieniła - otrzymałem pełną odpowiedź na zadane przeze mnie wcześniej pytania (z kopią do ich "office") i zapewnienie, że kwestie dostaw do krajów UE rozstrzygną do końca marca i dadzą mi znać - oczywiście dam Wam znać, jak/jeśli się do mnie zgłoszą.. 

Nawiasem mówiąc szkoda, że nie dostarczają, bo ten pasek pasowałby mi do PAM'a, tak dalej szukam dwuczęściowego nyloniaka 24mm o grubości przynajmniej 3mm - może ktoś z Was coś podpowie dobrej jakości? 

Ten gość sprzedaje też na ebayu, sprawdź czy tam mają wysyłkę do PL

https://www.ebay.com/usr/nickb321

 

Nie czuj się jakoś szczególnie wykluczony jako osoba, ani szerzej - Polska jako kraj.

To nie rasizm a czysta chłodna biznesowa kalkulacja. Każda firma wysyłająca towary z UK - po brexicie ma do wybory albo porzucić mało opłacalne rynki, albo czekać aż przekroczą próg VATu. W drugim przypadku dochodzi koszt obsługi podatkowej w danym kraju UE, dla sklepu a paskami może to zaważyć, że kraj/rynek staje się nieopłacalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vitriol - może masz rację, ale brexit jeszcze nie nastąpił. Byłem zaskoczony enigmatyxznym i niepodpisanym mailem z info "nie dostarczamy do Polski", choć wg. strony dostarczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wybaczcie jeśli to nie najlepsze miejsce, ale nie znalazłem lepszego.
Czy ktoś z obecnych posiada namiar na sklep sprzedający paski NATO o przyzwoitej jakości i rozmiarze 14mm?

Potrzebny jest NATO do zegarka mojej żony, a wszystkie jakie znalazłem są prawdziwie podłej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.