Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Paski z serii AlphaShark są genialne, więc pełne zadowolenie gwarantowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
Napisano (edytowane)

Paski z serii AlphaShark są genialne, więc pełne zadowolenie gwarantowane ;)

a co lepsze alphashark czy te nowe alphapremier?? bo zamowilem te pierwsze, przeoczylem ze maja jeszcze niby cos lepszego. Warto imwestowac w ta wersje premier??

 

EDIT: ktos z kolegow wie moze jak dlugo ida do Polski paski od blueshark i toxicnato?

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Swedro

Alpha Premier są cieńsze 1,2 mm vs 1.4 mm oraz maja ściślejszy splot i bardziej miękki materiał - dodatkowo masz ruchomą szlufkę - to tyle. Czy warto dopłacać - musisz odpowiedzieć sobie sam - ja użytkuje Orginal i uważam je ze bardzo dobry produkt w relacji jakość/cena. Paczka od nich szła 8 dni roboczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie paczki z USA to 14 dni roboczych ;(  

Paski Alpha Premier używa się wszędzie tam, gdzie mało miejsca między teleskopem a kopertą. Które ładniejsze to już rzecz gustu. Wszystko zależy od tego jaki to zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ok, dzięki za odp :) no to się zobaczy... przyjdzie alphapremier i grubszy pasek od toxicnato (shiznit). Zobczymy co lepsze do mojego Glycine Combat Sub Aquarius :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co to za pasek na tym Nomosie? Dla mnie świetne połączenie.

 

(zdjęcie z sieci)

 

fcd7a75ae71ffb9b6e4feb354b923700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-52348-0-67824900-1563105778_thumb.jpg

Czy jakość Havów od pierwszego wypustu się poprawiła?

Paski świetnie się noszą ale po czasie stwierdzam, że przeszkadza mi ich snucie się i strzepiące się dziurki. I pojawił się dylemat... czy kupić kolejne Havy czy coś innego. Jeżeli coś innego, to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam te od Moose Strap. Bardzo wygodne i za niewygórowaną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@up

 

Jak długo idzie od nich paczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski od HAV-a docierają zwykle w tydzień. Jednak przy dłuższym noszeniu się strzępią, co wygląda słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski od Moose Strap do dwóch tygodni Pocztą Polską powinny być w skrzynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ok, dzięki za odpowiedzi Panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Glycine Combat Sub Aquarius na Toxic Shiznit. Jest bajka, świetny pasek i bardzo pasuje do tego zegsrka imo. Jest mega wygodny i trzyma to ciężkie bydle bez majtania się na ręce. Czekam jeszcze na alphapremiery z blusharka do porównania. Niby są trochę ciensze co w przypadku tego zegarka jest ważne.

 

Dzięki Wam :) gdyby nie członkowie tego forum bujałbym się z jakims nylonem zamówionym z polski... tzn paski nato strong z watchtime24 są ok ale w porównaniu z toxicami to niebo a ziemia

post-108913-0-24974600-1563274652_thumb.jpg

post-108913-0-55183500-1563274664_thumb.jpg

post-108913-0-25776100-1563274681_thumb.jpg

post-108913-0-92032000-1563274693_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toxic to jednak nie ta liga co Alpha Shark ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie. Alpha Shark stoi wyżej ze względu na wykonanie i na trwałość. Pasek po ponad roku noszenia i moczenia w basenie ciągle wygląda tak samo. Wyglądem dorównuje mu Haveston, ale trwałością już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje fajnego canvasa najlepiej w odcieniu jakby to moja żona powiedziała morskiego blue ktoś coś?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolekcji AlphaShark masz trzy propozycje NATO

 


Typowych Canvasów dwuczęściowych w tym odcieniu nie mają.

post-94831-0-02358500-1563298181.jpg

post-94831-0-71044700-1563298216.jpg

post-94831-0-85267400-1563298411.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Zdecydowanie nie. Alpha Shark stoi wyżej ze względu na wykonanie i na trwałość. Pasek po ponad roku noszenia i moczenia w basenie ciągle wygląda tak samo. Wyglądem dorównuje mu Haveston, ale trwałością już nie.

Czyli paski od blusharka oceniasz lepiej ze wzgledu nato ;) że są trwalsze? Ja mialem zamowionego alphasharka ale zdecydowalem sie doplacic do alphapremier bo niby lepszy i odrpbine cienszy. Wahalem sie jeszcze czy nie wziac Havestona ale koledzy pisali, ze jakosc sie pogorszyla i paski szybko sie strzepia. Moose strap tylko jedna opinie tu ma, a paski od Erica's Oryginals są zdecydowanie za drogie (50-60euro za jeden)a ponad to ten typ mocowania jakos mi nie pasuje. Nie wiem, moze musialbym ponosic zeby sie przekonac jednak 250 zeta to dla mnoe lekka przeginka żeby brać na próbę (ma ktoś i może się wypowiedzieć? Niemniej ta wersja z lumą wszytą w pasek i wybitymi numerami jest co najmniej ciekawa (tylko ta cena 60 ojro)

 

Jeszcze są tanie paski od cheapnato ale jak dobrze rozumiem to jest niższa półka jeżeli chodzi o jakosc

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Erica's Originals i mogę powiedzieć, że jest mega wygodny.

Jesteś w stanie idealnie dopasować do obwodu nadgarstka, bo ma regulację. Poza tym jest elastyczny, więc jak lubisz na styk, to tak będziesz miał, ale komfortowo. Jakość wykonania także na plus.

Czy jest wart tej kasy? Warto się zastanowić, czy nie mieć jednego paska, ale wygodnego. No i ten styl :)

Krótko: drogie, ale dobre.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Erica's Originals i mogę powiedzieć, że jest mega wygodny.

Jesteś w stanie idealnie dopasować do obwodu nadgarstka, bo ma regulację. Poza tym jest elastyczny, więc jak lubisz na styk, to tak będziesz miał, ale komfortowo. Jakość wykonania także na plus.

Czy jest wart tej kasy? Warto się zastanowić, czy nie mieć jednego paska, ale wygodnego. No i ten styl :)

Krótko: drogie, ale dobre.

Moje pytanie o Havy do tego się sprowadzało. Havy są barszo wygodnie, no i teraz pytanie czy się poprawiły, a jeżeli nie to co innego wybrać?

 

Dziękuję za podpowiedź. Rozważę. Havy mają ten specyficzny styl układania się i noszenia, co mi się bardzo podoba. 

 

Tymczasem Chinczyk:

post-52348-0-73316400-1563378002_thumb.jpg
Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Mam Erica's Originals i mogę powiedzieć, że jest mega wygodny.

Jesteś w stanie idealnie dopasować do obwodu nadgarstka, bo ma regulację. Poza tym jest elastyczny, więc jak lubisz na styk, to tak będziesz miał, ale komfortowo. Jakość wykonania także na plus.

Czy jest wart tej kasy? Warto się zastanowić, czy nie mieć jednego paska, ale wygodnego. No i ten styl :)

Krótko: drogie, ale dobre.

a jak z grubością tego paska? na filmikach wygląda jakoś tak... mało zbicie. W sensie wydaje się delikatny. A ja lubię strukturę "pasa bezpieczeństwa". I jak najbardziej zgadzam się z tym że lepiej mieć 1 pasek a porządniejszy :D Na razie jednak ta Erica nie do końca do mnie przemawia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o grubość to jest jak alphashark, albo ciut grubszy. Porównywałem przed chwilą.

Splot gęsty, zwarty - chyba, że go mocno rozciągniesz.

Nie namawiam, bo sam bym nie dał 50 euro pewnie, zanim go poznałem i się przekonałem do niego, chociaż i teraz cena, do drugiej sztuki, mnie nie zachęca.

Miałem to szczęście, że kupiłem taniej na bazarku ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.