Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

@Noodles oryginalna bransoleta w Sumo mi w zupełności wystarczy, a już jakbym miał wydać na inną, o kwocie prawie 25% wartości zegarka, to już w ogóle odpada :D

Myślę, że zacznę od zulu, jak podpasuje to zapewne kupiłbym coś lepszego do Carrery (ten MN wydaje się bardzo ciekawy).


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
27 minut temu, evilym napisał:

Carrery (ten MN wydaje się bardzo ciekawy).

Carrery? Co to za paski?

 

Rozważ jeszcze klasykę, czyli https://www.blusharkstraps.com/collections/alphashark

 

Właśnie leci do mnie paka od ich, w covidowych czasach potrwa to 2-3 tyg wg suportu. Mają naprawdę dobre pakiety (kup 2 to trzeci gratis itp). A jak chcesz tylko jeden pasek to z kodem XPRSFWRT masz 20% zniżki :D

 

A co do strapcode - tak, 1/4 wartości zegarka ale baardzo uprzyjemnia noszenie :D 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Noodles napisał:

Carrery? Co to za paski?

 

Nie paski tylko Tag Heuer Carrera :D 

Mam podobnego i nie sadziłem że coś oprócz oryginalnej gumy i bransolety będzie pasować, ale jak zobaczyłem te foty to szybko zmieniłem zdanie :)

TAG-Heuer-01-Carrera-Grey-Phantom-7.jpg

 

7 minut temu, Noodles napisał:

Rozważ jeszcze klasykę, czyli https://www.blusharkstraps.com/collections/alphashark

 

Właśnie leci do mnie paka od ich, w covidowych czasach potrwa to 2-3 tyg wg suportu. Mają naprawdę dobre pakiety (kup 2 to trzeci gratis itp)

A co do strapcode - tak, 1/4 wartości zegarka ale baardzo uprzyjemnia noszenie :D 

Jak mi się spodoba Zulu to pomyślę o jakiejś większej paczce różnych kolorów / rodzajów. O Blusharku dużo czytałem - raczej pozytywnie.

W kwestii bransolety, wierzę na słowo :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek na zdjęciu to jakaś bieda z postrzępionym brzegiem. Chyba nie o to chodzi :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2020 o 07:50, KRZYSIO napisał:

Ten pasek na zdjęciu to jakaś bieda z postrzępionym brzegiem. Chyba nie o to chodzi :( 

W recenzji było zaznaczone że zulu już mocno znoszone. Moim zdaniem świetnie pasuje do tego surowego Tag Heuer'a. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy " mocno znoszone " ? Moje paski Alpha Shark po blisko 2 latach użytkowania wyglądają jak w momencie zakupu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KRZYSIO

Nie wiem, zapytaj autora recenzji. 

 

Tu cytat: 

"... it spends 95 per cent of its life on this worn green Zulu I’ve had kicking around for years. I just think it’s a great casual combo, and even though it might not be an official OEM strap, the fact that during a dinner at Basel it got the seal of approval from one of the guys responsible for designing the watch is good enough for me". 

 

A tu link do recenzji:

https://timeandtidewatches.com/my-year-with-the-tag-heuer-carrera-heuer-01-grey-phantom/

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego do siebie. Ja tylko wyraziłem swoją opinię i tyle. Na zdjęciu, które przedstawiłeś gość ubrany w elegancką koszulę, więc ..... Z drugiej strony ludzie chodzą w pociętych spodniach, bo taka moda.

Wcale nie musisz się ze mną zgadzać, bo każdemu się co innego podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Dobrze się wam nosi takie skórkowe nato/zulu?

Zrobiłem sobie na próbę z cienkiej skóry i o ile pojedyncza jeszcze jeszcze, to przy podwójnej pętli było już sztywno i niewygodnie.

9NKxxPH.jpg

 

Zrobię jeszcze podejście do sprawy jak mi przyjedzie kangur. Mocna a cienka skóra. Powinno być lepiej.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fidelio napisał:

 

18..jpeg

 

 

Fajny jest - podoba mi się. Co to za producent?  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To oryginalny pasek Hamiltona do tego zegarka, zresztą całkiem niezłej jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2020 o 12:56, KRZYSIO napisał:

Nie bierz tego do siebie. Ja tylko wyraziłem swoją opinię i tyle. Na zdjęciu, które przedstawiłeś gość ubrany w elegancką koszulę, więc ..... Z drugiej strony ludzie chodzą w pociętych spodniach, bo taka moda.

Wcale nie musisz się ze mną zgadzać, bo każdemu się co innego podoba.

Ależ nie biorę :)

Tobie się nie podoba, a mi wręcz przeciwnie. 

PS moja żona nosi pocięte spodnie i wygląda w nich świetnie :D


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Właśnie o to chodzi. Ja bardziej myślałem pod kątem strojów formalnych.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Szkoda, Terry miał świetne paski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem w końcu spróbować pasków od Toxic lub BlueShark i zamówiłem od BS: 2+1 gratis do tego trafiłem na 15% zniżki, także sprawdzę tę jakość co tak wszyscy zachwalają w porównaniu do Bartona i CheapestNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiałem właśnie nad Bondem do mojego majtka i myślałem żeby stestować AlphaShark, ale bardzo byłem ciekawy też Subdelta, zwłaszcza że nie znalazłem nic o tym pasku w internecie, więc zamówiłem Subdelta i zobaczymy co to warte.

Edytowane przez turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@KRZYSIO

 

3 tydzień czekania na paczkę od blueshark czas zacząć... 😪

 

Obczajcie sobie www.natostrapstore.com

Tańsze od bkuesharka, nie tak dobre ale są dobre cena/jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz paczki z USA potrafią iść dłużej niż 2 tygodnie :( 

Kompletnie nie ma obecnie monitorowania przesyłek jak dawniej.

Nawet mi jedną paczkę zgubili 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Mi casio duro szło 3 miesiące 🤣 Z blusharka odpisali, że do PL to 2-3 tygodnie. W środę będą trzy 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulu z czasownia.pl dzisiaj dotarło i od razu założyłem do mojego Sumo. Niestety nie mam doświadczenia z innymi więc podzielę się tylko zdjęciami i pozostawię wam ocenę. 

 

 

20200907_192829-COLLAGE.jpg


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły moje pierwsze paski od BlueShark, przy pierwszym dotyku czuć jakość, na pewno lepsze niz CNS oraz porównywalne do Bartonu w wersji Jetson. Paczka wysłana 07.09 doszła 23.09, nie wpadła na żadne dodatkowe opłaty, może dlatego, że wartość każdego paska była oznaczona jako $3 🙂 Ogólnie jestem zadowolony, poniżej Pajama Stretch na nadgarstku oraz dwa pozostałe czekające na swoją kolej 😉

 

IMG_20200924_083545__01.thumb.jpg.39bdad4e3833077fb6b0dca47839f6a9.jpg

 

IMG_20200924_083333.thumb.jpg.1af2c55714af7355c1c1d83064a8a74d.jpg

 

IMG_20200924_095802.thumb.jpg.7868743d7c7408593344138791f8db0c.jpg

 

IMG_20200924_095817.thumb.jpg.23f32c1205968f0ac2303cc7e56906dd.jpg

 

IMG_20200924_095904.thumb.jpg.6479aacb81fd37a685d8cff3cbfbc065.jpg

 

IMG_20200924_095926.thumb.jpg.0fa9ba393155963c4d848bb9203ea002.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.