Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles

A do mnie paczka od blusharka nie dotarła. Po miesiącu dostałem zwrot kasy. Takie czasy 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócili bez problemu?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Tak, paczka w trackingu utknęła na "in transit" i po 3 tygodniach z tym statusem blushark oddał kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie miałem z Bartonem, z tym, że oni wysłali drugi raz DHLem i paczka była u mnie po 4 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła do Polski paczka z BluSharka dla mnie i UC poprosił o wypełnienie deklaracji celnej :( 

Paczka szła cztery tygodnie i utknęła w lokalnym UC. Będzie się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2020 o 18:21, KRZYSIO napisał:

Dziś dotarła do Polski paczka z BluSharka dla mnie i UC poprosił o wypełnienie deklaracji celnej :( 

Paczka szła cztery tygodnie i utknęła w lokalnym UC. Będzie się działo.

 

W jakiej kwocie bylo zamowienie, lacznie z kosztem dostawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gratisie do zegarka dostałem AlphaShark'a. Całe szczęście, że miało to miejsce przed zamówieniem większej ilości pasków od BluShark. Klamra i szlufki świetne, masywne, dobrze wyglądają. Materiał mięciutki, gruby, wygodny ale... bardzo nietrwały. Po tygodniu delikatnego używania już jest zmechacony na brzegach i przy dziurkach, również tych nieużywanych. Nawet w cenie pięciu pasków (3+2gratis) uważam, że paski BluShark są mocno przereklamowane i niestety niewarte swojej ceny, szczególnie jeśli przyjdzie zapłacić opłaty celne/vat. Po tych wszystkich zachwytach tu na forum spodziewałem się lepszej jakości. Gdyby kosztowały z 40zł można by przymknąć oko ale przy regularnej cenie 32USD moim zdaniem jest to jakieś nieporozumienie.

 

Czy w okolicach 50 zł są dostępne w Polsce jakieś sensowne paski? Szukam NATO 22mm w khaki/beż/pisakowy (kolor taki jak ma kolega evilym w sumo na samej górze strony).

 

Edytowane przez boski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, boski napisał:

W gratisie do zegarka dostałem AlphaShark'a. Całe szczęście, że miało to miejsce przed zamówieniem większej ilości pasków od BluShark. Klamra i szlufki świetne, masywne, dobrze wyglądają. Materiał mięciutki, gruby, wygodny ale... bardzo nietrwały. Po tygodniu delikatnego używania już jest zmechacony na brzegach i przy dziurkach, również tych nieużywanych. Nawet w cenie pięciu pasków (3+2gratis) uważam, że paski BluShark są mocno przereklamowane i niestety niewarte swojej ceny, szczególnie jeśli przyjdzie zapłacić opłaty celne/vat. Po tych wszystkich zachwytach tu na forum spodziewałem się lepszej jakości. Gdyby kosztowały z 40zł można by przymknąć oko ale przy regularnej cenie 32USD moim zdaniem jest to jakieś nieporozumienie.

 

Czy w okolicach 50 zł są dostępne w Polsce jakieś sensowne paski? Szukam NATO 22mm w khaki/beż/pisakowy (kolor taki jak ma kolega evilym w sumo na samej górze strony).

 

Uważam, że paski BS mają niezły stosunek cena/jakość. 

Jeżeli szukasz innej marki, to podpytaj kolegę @Ulotny  - sprzedaje paski nato dobrej jakości:   

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
1 godzinę temu, boski napisał:

 

 

Czy w okolicach 50 zł są dostępne w Polsce jakieś sensowne paski? Szukam NATO 22mm w khaki/beż/pisakowy (kolor taki jak ma kolega evilym w sumo na samej górze strony).

 

Co prawda nie polska ale obczaj https://www.luffwatchstrap.com/ 

 

Ich kolekcja Elastico to paski typu MN, dobry stos. cena/jakość, Nato też mają ok i cena niższa niż Blusharki. 

 

Z polskiej dystybucji to zawsze polecam:

 

http://watchtime24.com/products/list?id=87&cat=33&depth=3&filter=0

 

Cena się zgadza, są grube i nie do zajechania. 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach









Co prawda nie polska ale obczaj https://www.luffwatchstrap.com/ 
 
Ich kolekcja Elastico to paski typu MN, dobry stos. cena/jakość, Nato też mają ok i cena niższa niż Blusharki.  


Przymierzam się do zakupu u nich tych pasków, czytałem, że miałeś jakiś problem z szerokością, możesz przybliżyć temat?
Czy ten problem dotyczy tych trzech typów dla 22mm podanych na stronie? Czyli każdy Bond plus te dwa kolory?
"The 22mm straps Blue white, Bond, green with yellow stripe are a little below 22mm, around 21.6mm thick"

Od siebie jeszcze dodam, że seria Knit Weave od BluShark jest słaba jakościowo, mechaci się przy dziurkach z dwóch stron oraz trafiłem na węższy egzemplarz niż podane 22mm i widać prześwit przy uszach. Zgłosiłem to do nich i potwierdzili, że trafiła się cała jedna wadliwa seria z tym mniejszym rozmiarem. Zachowali się w porządku i zaproponowali dowolny pasek w zastępstwie, wybrałem coś z serii AlphaPremier, żeby porównać do AlphaShark, tzn. przede wszystkim grubość i układanie się/łamanie na nadgarstku.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
Godzinę temu, radekzaj napisał:







 

 


Przymierzam się do zakupu u nich tych pasków, czytałem, że miałeś jakiś problem z szerokością, możesz przybliżyć temat?
Czy ten problem dotyczy tych trzech typów dla 22mm podanych na stronie? Czyli każdy Bond plus te dwa kolory?
"The 22mm straps Blue white, Bond, green with yellow stripe are a little below 22mm, around 21.6mm "
 

 

 Z tego co udało mi się ustalić wadliwe są tylko te, co opisałeś. 22mm czarny z białą linia ma pełne 22mm. Nowe raven bondy powinny być ok, nic o nich nie ma na stronie, że są krótsze. Daj znać czy kupiłeś i jak jakość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuwi@Noodles Dziękuję za odpowiedzi. Na razie zamówiłem kilka szt po 12 zł na allegro co by poeksperymentować z kolorami. Myślę, że jeśli chodzi o podstawowe kolory to będę celował w strap room.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z https://nickmankeydesigns.com ? W miarę przystępne ceny (aktywny kupon -15%), jest konfigurator pasków (rozmiar nadgarstka, główny kolor, kolor nitki, itp.), trochę inna klamra niż standardowe MN oraz sposób noszenia bez dodatkowej warstwy przy deklu. Zastanawiam się między tymi paskami i Luff Straps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@radekzaj

 

Nickmankey to są świetne paski - tylko weź pod uwagę, że w obecnych czasach będziesz na nie czekał nawet parę miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@radekzaj

"Z powodu dużego zwiększenia ilości zamówień proszę się przygotować na 8 tygodni oczekiwania na wysłanie zamówienia..."

Czyli 2 miechy zanim wgl wyśle. Przesyłka idzie ze stanów. 

20201007_174258.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Z tego co udało mi się ustalić wadliwe są tylko te, co opisałeś. 22mm czarny z białą linia ma pełne 22mm. Nowe raven bondy powinny być ok, nic o nich nie ma na stronie, że są krótsze. Daj znać czy kupiłeś i jak jakość
Odpisali mi coś takiego:

All straps are never made exactly 22mm there is always really slight difference, however for this few we liked to indicate it as there are watches such as seiko turtle they are about 22.5mm hence there will be a tiny gap, most people don't mind because it is really small but just to indicate it incase.

PS.
Mam kod do BluShark na -20% ważny 48h, jak ktoś jest zainteresowany to dam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Jak ktoś chce mam nowe (w foliach nienoszone) Blusharki Alphasharki. Czarne i bond, 20mm pisać na pw

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze robi podobne? Polecicie coś?

blushark Knit Weave collection of Tudor-style fabric watch straps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
6 godzin temu, marrko napisał:

Kto jeszcze robi podobne? Polecicie coś?

blushark Knit Weave collection of Tudor-style fabric watch straps

 

Proszę bardzo, cyk:

 

https://www.watchgecko.com/sennen-nato-watch-strap-by-zuludiver

 

https://www.luffwatchstrap.com/collections/zig-zag-adjustment

 

https://www.natostrapstore.com/collections/fabric-watch-straps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.