Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce to mam kod 20% na paski BluShark, ważny przez 24h, kto chętny pisać na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blushark przysyła kod na 25%. Wystarczy dodać coś do koszyka i poczekać na mejla. Po kilku dniach przychodzi kod chyba na 15% a po kilku następnych na 25%.

Ostatnio kupilem w ten sposób 5 pasków za 45% ceny wyjściowej ("promocja" 5 za 3 plus dodatkowe 25% z kodu za przytrzymanie w koszu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś czy dostałeś już te paski. Jeśli nie  to po pierwsze nie wiadomo czy i kiedy przyjdą, a jeśli już to przyjdzie VAT zapłacić :( 

Takie to czasy nastały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ostatnie dwie przesyłki szły około 4 tygodnie i jeszcze nie wpadło nigdy na VAT

Dziś odebrałem jeden pasek z serii AlphaPremier (zareklamowałem Knit Wave, bo po kilku noszeniach zaczął się mocno strzępić przy otworach, mega słabo to wygląda i w ramach rekompensaty mogłem sobie wybrać dowolny pasek). Muszę przyznać, że jak dla mnie AlphaPremier są lepsze od AlphaShark, chodzi mi przede wszystkim o grubość, sztywność, miękkość i łatwość układania się na nadgarstku.

IMG_20201106_180332.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem (11.10) i dostałem (dzisiaj, czyli prawie po miesiącu) te paski. VATu za paski nie płaciłem. ale za inną przesyłkę z JP już musiałem VAT zapłacić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszedł pasek od Luff Watch Strap, bardzo fajny, dopasowany rozmiarowo, tylko, że zamawiałem G2 (sposób montażu bez warstwy paska pod deklem), a dostałem G1 (warstwa paska pod deklem)

IMG_20201110_121832.thumb.jpg.7d7cd41be0a690db228bd97998aa6e4f.jpg

IMG_20201110_121843.thumb.jpg.f860ffcc20c6f046d5de0ab6291edc91.jpg

IMG_20201110_121912.thumb.jpg.fd6e4a9454d0bb156efefc71b7a36395.jpg



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
3 godziny temu, radekzaj napisał:

Dziś doszedł pasek od Luff Watch Strap, bardzo fajny, dopasowany rozmiarowo, tylko, że zamawiałem G2 (sposób montażu bez warstwy paska pod deklem), a dostałem G1 (warstwa paska pod deklem) emoji38.png

IMG_20201110_121832.thumb.jpg.7d7cd41be0a690db228bd97998aa6e4f.jpg

IMG_20201110_121843.thumb.jpg.f860ffcc20c6f046d5de0ab6291edc91.jpg

IMG_20201110_121912.thumb.jpg.fd6e4a9454d0bb156efefc71b7a36395.jpg

 

Fajnie to wygląda, taki pilot świetnie gra z Luffą ;)
 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Fajnie to wygląda, taki pilot świetnie gra z Luffą
 


Dzięki Dostałem też info, że doślą mi nowy pasek w stylu G2, taki jak chciałem pierwotnie
Także ogólnie polecam sklep, paski jak i obsługa klienta na wysokim poziomie. Na przesyłkę czekałem od 24 października do 10 listopada (najtańsza opcja, nierejestrowana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Poległem. Macie jakiś pomysł, gdzie mogę kupić taki pasek:

-grube, nylonowe zulu z 3 ringami (najlepiej piaskowanymi)

-najlepiej w zielonym kolorze

-18 mm szerokości

Stawiam lajka jak ktokolwiek zna taki sklep. Ja znalazłem tylko amazon, ale stamtąd póki co nie da się kupić rzeczy z wysyłką do PL.

 

MZBUTIQ Men's Watch Band Strap Replacement 3 Rings (18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 23mm 24mm) | Amazon.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strapcode

https://www.strapcode.com/collections/zulu-plain-color/products/nato-bzu00-n3i15-a

 

Crown&Buckle

https://www.crownandbuckle.com/olive-hd-nato-18mm-ballistic-nylon.html

 

Przy tym drugim coś piszą, że w przypadku 18mm jest tylko single pass dostępny.

 

Sprawdź też Cheapestnatostraps. Mają tam 18mm w niektórych kolorach - zielony wyprzedany, ale mają piaskowy i "moro".

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, może ktoś podpowiedzieć, gdzie kupię paski NATO 19mm? Najchętniej nie z drugiego końca świata i najchętniej w cenie niższej od ceny zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
2 godziny temu, Kelpie napisał:

cześć, może ktoś podpowiedzieć, gdzie kupię paski NATO 19mm? Najchętniej nie z drugiego końca świata i najchętniej w cenie niższej od ceny zegarka?

 

Podaj trochę więcej info. Jaka cena paska? 19 mm to trochę lipa bo niestandardowa szerokość.

 

 Można drogo:

Pasek OMEGA NATO | Dolinski.pl 19mm ;) 

 

Można w ludzkich cenach:

 

ZULUDIVER | Bond NATO Watch Strap | WatchGecko

Geckota Genuine Vintage Bond NATO Watch Strap (watchgecko.com)

ZULUDIVER 141 Nylon NATO Watch Band (watchgecko.com)

19mm Watch Straps | Crown & Buckle (crownandbuckle.com)

 

Te z watchgecko masz w ciagu kilku dni u siebie. 

 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! Nie do omegi, i raczej wolałbym nie 7 stów na NATO. Na ebayu UK znalazłem dosłownie parę pasków 19mm, ale tylko w jednolitych kolorach - na szybko zamówiłem 1 na próbę, i 1 różnobarwny w rozmiarze 20mm, bo znalazłem wątek tu na forum, żeby próbować 20mm i powinno też styknąć - zobaczymy. Jak nie styknie, to zamówię albo z US albo z watchgecko. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś aktywne kody na nato od Havestona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kelpie napisał:

cześć, może ktoś podpowiedzieć, gdzie kupię paski NATO 19mm? Najchętniej nie z drugiego końca świata i najchętniej w cenie niższej od ceny zegarka?

 

Spory wybór pasków nato masz na http://www.cheapestnatostraps.com. W rozmiarze 19mm również coś znajdziesz. Niestety, wprawdzie sklep nie jest na drugim końcu świata, bo zdaje się w Szwecji, jednak trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo czeka się na przesyłkę, jakby szła najpierw na północ, a dopiero potem, mijając Nową Zelandię,  przez Antarktydę do nas ;) Za to ceny są bardzo znośne, można znaleźć ciekawe rzeczy w dziele wyprzedażowym (często nietypowe, a tu się właśnie łapie 19mm).

 

Jednak jak podoba Ci się jakiś pasek, a nie jest przesadnie sztywny, to spokojnie możesz kupić 20mm. Nosiłem przez jakiś czas zegarek z 21mm między uszami na pasku 22mm i było OK. Pasek to było AlphaShark od Blushark (też polecam, firma wysyła z USA, ale MZ warto poczekać, choć niektórzy narzekali na jakość, to ja jestem zadowolony), który jest dość miękki, ale tak naprawdę nawet nie było widać, że jest większy niż powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym,. ze dostawa z USA to obecnie miesiąc czekania :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Jak nie dłużęj...

Jak nie dłużęj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KRZYSIO napisał:
Problem polega na tym,. ze dostawa z USA to obecnie miesiąc czekania  


Potwierdzam. Zaraz minie miesiąc jak czekam na pasek od TheWatchSteward nadany przez USPS. Najprawdopodobniej nadal nie opuścił USA. Internety mówią, że w USPS jest dramatyczna sytuacja po świętach i przez COVID. Podobno ludziom nawet nie przyjmują czasem przesyłek do nadania.

Edytowane przez Najki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Jak nie dłużęj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też USPS od 16 grudnia. Totalny brak śledzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny na wspólne zakupy pasków u Nick Mankey Designs? Pytam, bo $13 za wysyłkę to trochę przegięcie (przy cenie paska $28.9).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

U Nicka czas czekania to przegięcie i nie mówię tu o wysyłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.