Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Navi01

LORUS na początek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak budżet ok. 400zł i chcesz kupić na "początek" to przemyśl co będzie następne. bo jeśli nie zamierzasz nie wiadomo jak rozwijać pasji i wydawać sporo na zegarki to od razu dołóż 200zł i kup jakieś fajne kwarcowe Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że lepiej coś z Seiko/Citizen/Orient, a jeśli pytasz o modele z jednej marki, to wybierz ten, który Ci się najbardziej podoba. Popatrz jeszcze na Casio Edifice, przyzwoity zegarek za przyzwoite pieniądze, ja za swój dałem ok 300 zł, mam go ok. 4 lata i tylko baterię wymieniałem raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus to nie Seiko ale to prawie Seiko, więc na jakości się nie zawiedziesz. Warto przemyśleć czy nie lepiej dołożyć i kupić np Seiko, ale zawsze jest to ryzyko że zaraz po pierwszym zegarku będziesz myślał jaki kupić drugi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka opłacalnych propozycji:
- Casio MDV-106 w cenie 260-270 zł (w kilku miejscach uznany za najlepszy zegarek do 50$),

- Seiko 5 (trochę drożej, automatyczny),

- na bazarku pojawił się dziś czarny Orient Ray 2 za 650 zł.

 

Jeśli nic z tego Ci nie pasuje, to po prostu wybierz Lorusa lub Casio, które Ci się najbardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 3 grosze.

Lorus okrutnie mnie rozczarował.

Niedawno kupiłem chrono z niebieską tarczą, wiedziałem że na bezelu podziałka jest błędna co ułatwiło mi rozmowę na temat rabatu (nadal się dziwię że producent niby będący córką seiko może wypuścić całą serię z takim babolem, ale widocznie można).

Najgorsze w egzemplażu który miałem było niecelne trafianie wskazówki sekundowej w indeksy - zrobiło się toto na drugi dzień od zakupu, wyglądało to komicznie tym bardziej że owa wskazóweczka była jebut orange:)

Wspomnę jeszcze tylko o golącej włosy bransolecie i już mamy pełny obraz przywiązania wagi do jakości produktu.

Jak ja się cieszę że udało mi się to oddać.

Polecam natomiast spojrzeć przychylnie w kierunku zegarków casio z serii edifice.

Świetna jakość, cena bardzo przystępna, bransa z pełnych ogniw - choć chyba nie we wszystkich.

 

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiająca wskazówka sekundowa w indeksy to faktycznie przypadłość Lorusa, jednak takie rzeczy zdarzaja się tez w zegarkach o wiele droższych niz Lorus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.