Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adek 15768

Wiarygodność sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie co sądzicie o sklepie zegarki24h.pl/12o'clock.pl (sklepy 1 właściciela)

mam zamiar kupić tam zegarek ale nie wiem czy jest on zaufany czy nie sprzedają ryżowych replik itd...

Prosze o wypowiedzenie sie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep posiada certyfikat 'Rzetelna firma".

( 'Program "Rzetelna Firma" jest największym przedsięwzięciem stworzonym dla biznesu w Polsce.

Powstał w 2008 roku z inicjatywy Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA

i do chwili obecnej jego głównym celem jest propagowanie rzetelności płatniczej

oraz etyki zawodowej w odniesieniu do wzajemnej współpracy między przedsiębiorstwami.

 

Wszystkie firmy biorące udział w programie są rekomendowane jako podmioty o nieskazitelnej

reputacji i wiarygodności, dlatego udział w tym programie jest nie tylko szansą na ugruntowanie

własnej pozycji rynkowej, ale również wyróżnieniem i powodem do dumy dla całego przedsiębiorstwa.')

 

A co chcesz tam nabyć, na oferta raczej "średnia'.

( Adidas, Anne Klein, Calvin Klein, Diesel, DKNY, Ecko Marc, Fossil, GUESS, Michael Kors, Nautica, Nixon, Obaku, Philippe Starck, Tommy Hilfiger.)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic casio g shock ga100-1a4er


Sklep posiada certyfikat 'Rzetelna firma".
( 'Program "Rzetelna Firma" jest największym przedsięwzięciem stworzonym dla biznesu w Polsce.
Powstał w 2008 roku z inicjatywy Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA
i do chwili obecnej jego głównym celem jest propagowanie rzetelności płatniczej
oraz etyki zawodowej w odniesieniu do wzajemnej współpracy między przedsiębiorstwami.

Wszystkie firmy biorące udział w programie są rekomendowane jako podmioty o nieskazitelnej
reputacji i wiarygodności, dlatego udział w tym programie jest nie tylko szansą na ugruntowanie
własnej pozycji rynkowej, ale również wyróżnieniem i powodem do dumy dla całego przedsiębiorstwa.')

A co chcesz tam nabyć, na oferta raczej "średnia'.
( Adidas, Anne Klein, Calvin Klein, Diesel, DKNY, Ecko Marc, Fossil, GUESS, Michael Kors, Nautica, Nixon, Obaku, Philippe Starck, Tommy Hilfiger.)

mam zamiar kupic casio g shock ga100-1a4er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup :)

ok. Nie byłem pewny bo na tej str kosztuje 307 a na innych 499 i tylko to zbudziło u mnie zaniepokojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.