Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

weronanika

podróba czy oryginał?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym dowiedzieć sie, czy ten zegarek jest oryginalny. Chce go kupić lecz watpię w jego autentyczność. Jak moge sprawdzić czy jest prawdziwy?

linki do aukcji

DW Daniel Wellington 40 mm. Gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzw 'oryginalne' zegarki tej marki, a raczej producenta to warte kilka pln "byle co".

Stanowczo odradzam.

Pomozemy poszukać coś fajnego...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pieniądzach podobnych do DW popatrz na Doxe D Light - zegarek bardzo podobny a tak z 1000 razy lepszy jakościowo. DW chinczycy produkują za 1/2 dolara, a ludzie płacą za to krocie. Absolutnie nie warto. Moim zdaniem to jeden z tych zegarków, gdzie podróbka i oryginał są warte tyle samo, jakkolwiek źle by to brzmiało.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Aha. Te z linków są na pewno podróbkami. Nie ma co liczyć, że ktoś zegarek który kosztuje w sklepie kilkaset zł sprzedaje nagle za 20 proc. ceny.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzw 'oryginalne' zegarki tej marki, a raczej producenta to warte kilka pln "byle co".

Stanowczo odradzam.

Pomozemy poszukać coś fajnego...

 

 

Wlasnie planuje kupić pierwszy zegarek jako że pełnoletność sie zbliża. Poszukuje czegos nie za drogiego, klasycznego i prostego jak Daniel Wellington wlasnie. Niestety nie wiem, jak sie zabrać do tych poszukiwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie planuje kupić pierwszy zegarek jako że pełnoletność sie zbliża. Poszukuje czegos nie za drogiego, klasycznego i prostego jak Daniel Wellington wlasnie. Niestety nie wiem, jak sie zabrać do tych poszukiwań

Tak jak napisałem - jak ma być w tej stylistyce to Doxa D-light. Występuje chyba nawet na podobnych kolorowych paskach co DW. Będzie służył lata. Z DW Ci obejdzie farbka po kilku miesiącach. Napisz jaki masz budżet konkretnie - górna granica, może coś jeszcze ciekawego ktoś podpowie.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz rozmiar nadgarstka, bo to też ważne. Tak jak koledzy wyżej napisali jest mnóstwo zegarków, które wytrzymają lata i będą o wiele lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz rozmiar nadgarstka, bo to też ważne. Tak jak koledzy wyżej napisali jest mnóstwo zegarków, które wytrzymają lata i będą o wiele lepsze...

 

 

Chcoalabym zeby tarcza miała 3,4-4 cm

Pieniędzy mam niestety niedużo. Chciałam kupić nawet używany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tarcza będzie mieć 4cm (rozumiem, że chodzi Ci o średnicę zegarka) to na nadgarstku 15cm będzie to wyglądało idiotycznie. Będziesz jak 80% modowej populacji XXIw gdzie każdy świeci ogromnymi cebulami na nadgarstkach a jego poczucie gustu jest na poziomie Kardaszianów.

 

Podaj ile max możesz wydać na zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest moda na nieco większe zegarki, ale zegarek z tarczą o wielkosci 4cm ( plus koperta) to noszą kulturysci -i to pasuje do ich postury, nie kobiety....

Ponizej zdjecie reki Arnolda Schwarzeneggera z 46mm Seiko H558 w filmie 'Commando"post-48316-0-56172100-1492544290.jpgpost-48316-0-03407500-1492544326.jpg

 

Napisz w dziale poszukuję -http://zegarkiclub.pl/forum/forum/118-poszukuj%C4%99/

ze interesuje Cie damski zegarek w kwocie X, podaj jakieś szczegóły-np jasna tarcza itp, i czekaj na propozycje :)

 

Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, to Arni w tym filmie miał jakiś tajmer. Liczyło mu na wyświetlaczu ileś tam godzin do tyłu.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie lorusa RH884BX9. Sa też w wersji srebrnej oraz na paskach skórzanych. Połowa ceny DW, jakość wykonania ok. Marka należąca do Seiko czyli lepiej niż modowy DW.

 

RH884BX9_4m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.