Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

walsk

Dziwne tykanie wskazówki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanko otóż od pewnego czasu wydaje mi się, że wskazówka sekundnika zachowuje się nie naturalne tzn: po jednej połowie zegarka wydaje w mojej opinii zbyt głośny dźwięk, natomiast z drugiej strony słychać ciche tykanie (żeby je usłyszeć trzeba zbliżyć zegarek do ucha). Czy jest to normalne żeby zegarek zmieniał częstotliwość tykania? Dodam, że pokazuje dobrą godzinę i nie zwolnił ani też nie przyśpieszył (jak narazie).

 

Model: Casio Edifice efv-500l 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ??

EOL (End of Life)

Funkcja zegarka elektronicznego (kwarcowego), informująca o niskim napięciu baterii. Objawia się poprzez rzadsze przemieszczanie wskazówki sekundowej (np. raz na cztery sekundy, przeskok sekundnika o cztery sekundy na raz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, zegarek nie jest aż taki stary ma niecały miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tak nowego zegarka, to leć jak najszybciej do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.