Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

meizdi

Pomoc w wyborze spośród 5 zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Proszę o poradę w kwestii wyboru zegarka spośród wymienionych poniżej. Dodatkowe pomysły mile widziane (wymagania: szafirowe szkło, szerokość 42mm i więcej, cena do 2k). Który z tych zegarków jest najlepszy zarówno wizualnie, jak i pod kątem wykonania i samej marki? Nie ukrywam, że mam swoich faworytów, ale chciałbym poznać Wasze zdanie :-)

1. DOXA: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-doxa-d-light-172-90-121-01

2. Albert Riele: http://www.apart.pl/zegarki/albert_riele/concerto/3263 lub http://www.apart.pl/zegarki/albert_riele/concerto/3259

3. Roamer: http://swiss.com.pl/pl/produkt/13175/zegarek_meski_roamer_508837_41_65_05.html
 

4. Sohnle Glashutte: http://swiss.com.pl/pl/produkt/22609/zegarek_meski_b._s%C3%B6hnle_glash%C3%BCtte_17-13073-241e.html (cena jest tu wyższa, ale mogę go kupić za 1820 zł)

 

5. Sohnle Glashutte: http://swiss.com.pl/pl/produkt/28427/zegarek_meski_b._s%C3%B6hnle_glash%C3%BCtte_17-13138-243.html

Z góry dziękuje!

E: podpiąłem zły zegarek pod nr 4. Poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bajzel totalny :). Każdy z innej parafii.

Określ może swoje preferencje co do zegarka. Ma mieć jasną czy ciemną tarczę? Chrono Ci potrzebne? Złocona koperta to conditio sine qua non? Chyba nie.

Może jakiś mechaniczny zegarek? Na bazarku trochę modeli znajdziesz do 2k, ale musisz wiedzieć czego szukasz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bajzel totalny :). Każdy z innej parafii.

Określ może swoje preferencje co do zegarka. Ma mieć jasną czy ciemną tarczę? Chrono Ci potrzebne? Złocona koperta to conditio sine qua non? Chyba nie.

Może jakiś mechaniczny zegarek? Na bazarku trochę modeli znajdziesz do 2k, ale musisz wiedzieć czego szukasz :).

Szukam czegoś casual co będzie paswoało do noszenia do koszul na co dzień jak i do garnituru. Byłem nastawiony na białą tarczę, ale po wczorajszych przymiarkach w sklepie jednak nie jestem przekonany. Szczerze to bazuje tylko na własnych odczuciach wizualnych i nie zastanawiałem się czego potrzebuje, a czego nie (vide złocona koperta, jedyne kwestie na które zwracałem uwagę to cena, szafir i wielkość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś casual co będzie paswoało do noszenia do koszul na co dzień jak i do garnituru. Byłem nastawiony na białą tarczę, ale po wczorajszych przymiarkach w sklepie jednak nie jestem przekonany. Szczerze to bazuje tylko na własnych odczuciach wizualnych i nie zastanawiałem się czego potrzebuje, a czego nie (vide złocona koperta, jedyne kwestie na które zwracałem uwagę to cena, szafir i wielkość).

Taki dosyć uniwersalny jest ten Albert Riele. PS. Dwa ostatnie linki do Bruno są identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś casual co będzie paswoało do noszenia do koszul na co dzień jak i do garnituru. Byłem nastawiony na białą tarczę, ale po wczorajszych przymiarkach w sklepie jednak nie jestem przekonany. Szczerze to bazuje tylko na własnych odczuciach wizualnych i nie zastanawiałem się czego potrzebuje, a czego nie (vide złocona koperta, jedyne kwestie na które zwracałem uwagę to cena, szafir i wielkość).

Jeśli nie masz zafixowania na swiss made, to poszukaj czegoś w ofercie SEIKO albo Citizena. Do 2k masz szafir, solar i radio controlled.

Kolor tarczy to rzecz gustu i wybór należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dosyć uniwersalny jest ten Albert Riele. PS. Dwa ostatnie linki do Bruno są identyczne.

Tak, już to poprawiłem :-)

 

 

 

Doxa bardzo fajna, ale ma tylko 40mm, a to ją wyklucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że budżet wcale nie jest mały, od razu zrezygnowałbym z zegarków kwarcowych. Zasadniczo nie są złe, ale jednak nie dają zbyt wiele frajdy w dłuższym horyzoncie. Szukaj dalej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na budżet, to nigdy za te pieniądze nie wziąłbym kwarca, więc nie doradzę, który masz wybrać. Poszukaj jakiegoś mechanicznego

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czysto z wygladu dla mnie doxa rewelka, tlko nei ten kolor, ale tez osobiscie wolalbym mechaniczny.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba, to na pewno warto. Frederique Constant, to dobre zegarki Jeśli chcesz się rozglądnąć jeszcze za zegarkami, to z takim budżetem, to możesz poszukać Atlantic, Adriatica, Tissot, Certina, Edox może używany Epos się zmieści w budżecie. Poszukaj najpierw co Ci się podoba a potem niech się ktoś wypowie czy akurat warto ze względu np. na dany mechanizm

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mi osobiscie jako EDC bardzo podoba sie certina ds1

https://www.zegarek.net/zegarki/certina/zegarek_certina_C006.407.16.051.00.html?gclid=Cj0KEQjwofHHBRDS0Pnhpef89ucBEiQASEp6LKUGxaS4_mNMX31PVFuNOkIGYuMWEmquJxyx6qJdLdEaAreZ8P8HAQ

 

automat i jako casual pasuje

jest jeszcze epos 3402 na bazarku ale cena znow wieksza niz budzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa o używanych zegarkach?

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie za wszystkie odpowiedzi! Gdybym nie napisał to pewnie skończyłbym na Doxie, który był moim cichym faworytem. W drodze do mnie jest już piękny Frederique Constant La Carrera Panamericana w fajnej cenie i mam nadzieję, że będzie wyglądał tak jak na zdjęciach lub lepiej  B)  Szybka decyzja  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór. Niech służy i cieszy oko

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu i wyboru. Czy można wiedzieć gdzie kupiłeś zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu i wyboru. Czy można wiedzieć gdzie kupiłeś zegarek?

Bazarek na naszym forum w dziale "Sprzedam" od użytkownika catarad. Został wysłany wczoraj więc nadal czekam na przesyłkę. Kupiłem go za 2400 zł.

 

Pochwalę się zdjęciem jak dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak marnie ? Tylko jedna fotka ? Dobry jest, zrób fotę od spodu jeszcze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak marnie ? Tylko jedna fotka ? Dobry jest, zrób fotę od spodu jeszcze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Na życzenie:

 

IMG_3491.jpg

IMG_3478.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, gratuluje zakupu. Pozazdrościć

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.