Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Neronimo

Steinhart, jako pierwszy automat do 2000 zł

Recommended Posts

Witam, przybywam tutaj, gdyż chciałbym się dowiedzieć czy chcę dobrze wybrać, gdyż szukam zegarka automatycznego, chciałbym kupić coś, co będzie chodziło na ręku, a nie od zegarmistrza do zegarmistrza. 

W oko wpadł mi http://steinhart-zegarki.pl/pl/p/OCEAN-1-BLACK-DLC/2 ktoś może używał, albo zna tę markę, oraz czy czarny lakier lub jak to się nazywa z czasem po prostu nie zejdzie i zostanę z "poharatanym" czasomierzem. 

Jestem otwarty na wszelkie sugestie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ,,czarne'' nie jest lakierem ale powłoką pdv którą trudniej/trudno ,,poharatać''. Wiele zależy oczywiście od tego w jakich warunkach i z jakim szacunkiem zegarek będziesz nosił. Chociaż oczywiście jak się uprzesz to wszystko możesz pokaleczyć:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł.Mi się ten model podoba.Ta powłoka to DLC ale jak dobrze zacharatasz to nie ma cudów rysy będą.Marka dobra a tu na forum jest jej przedstawiciel .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybór marki w mojej opinii bardzo fajny, uważam, że otrzymasz super jakościowo produkt w tej cenie. Lepszy stosunek jakości do ceny to chyba tylko Orient Ray i SKX. Mam natomiast wątpliwości co do tej czarnej powłoki, nigdy takiego zegarka nie miałem a legenda głosi, że problemy z "odpryskami" prędzej czy poźniej się pojawiają.

 

Wybór linii bardzo słuszny, jeśli czarność tego modelu nie jest kluczowym czynnikiem, zastanów się nad innym modelem.

 

Proponuję też zapytać Łukasza (bywalec tego forum, często udziela się w temacie "miłośnicy Steinhart"), oficjalnego dystrybutora Steinharta na Polskę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli mówicie, że to dobry wybór, to pozostaje jedynie zamówić na początku maja, Dzięki za pomoc. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.