Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Neronimo

Steinhart, jako pierwszy automat do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przybywam tutaj, gdyż chciałbym się dowiedzieć czy chcę dobrze wybrać, gdyż szukam zegarka automatycznego, chciałbym kupić coś, co będzie chodziło na ręku, a nie od zegarmistrza do zegarmistrza. 

W oko wpadł mi http://steinhart-zegarki.pl/pl/p/OCEAN-1-BLACK-DLC/2 ktoś może używał, albo zna tę markę, oraz czy czarny lakier lub jak to się nazywa z czasem po prostu nie zejdzie i zostanę z "poharatanym" czasomierzem. 

Jestem otwarty na wszelkie sugestie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ,,czarne'' nie jest lakierem ale powłoką pdv którą trudniej/trudno ,,poharatać''. Wiele zależy oczywiście od tego w jakich warunkach i z jakim szacunkiem zegarek będziesz nosił. Chociaż oczywiście jak się uprzesz to wszystko możesz pokaleczyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł.Mi się ten model podoba.Ta powłoka to DLC ale jak dobrze zacharatasz to nie ma cudów rysy będą.Marka dobra a tu na forum jest jej przedstawiciel .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór marki w mojej opinii bardzo fajny, uważam, że otrzymasz super jakościowo produkt w tej cenie. Lepszy stosunek jakości do ceny to chyba tylko Orient Ray i SKX. Mam natomiast wątpliwości co do tej czarnej powłoki, nigdy takiego zegarka nie miałem a legenda głosi, że problemy z "odpryskami" prędzej czy poźniej się pojawiają.

 

Wybór linii bardzo słuszny, jeśli czarność tego modelu nie jest kluczowym czynnikiem, zastanów się nad innym modelem.

 

Proponuję też zapytać Łukasza (bywalec tego forum, często udziela się w temacie "miłośnicy Steinhart"), oficjalnego dystrybutora Steinharta na Polskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówicie, że to dobry wybór, to pozostaje jedynie zamówić na początku maja, Dzięki za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna koncepcja, solidne zegarki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.