Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wojtek723

Stara Alpina

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Chętnie pomożemy, tylko wrzuć zdjęcia.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, "trochę" się zeszło ;)

Ładny zegarek, w srebrnej kopercie. Prawdopodobnie z lat 20. Zdaje się, że brakuje kamienia na osi balansu.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zeszło. Najpierw nie potrafiłem wstawić zdjęć, a później zapomniałem o temacie.

Zegarek ten dziadkowie mieli od czasów wojny po jakimś Niemcu.

W tej chwili zegarek nie działa (nie wiem co mu dolega, nie zagłębiałem się jeszcze).

Chciałbym wiedzieć czy warto byłoby go naprawić, czy ma on jakąś wartość materialną jeśli chciałbym go ewentualnie sprzedać.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mu dolegać praktycznie prawie wszystko. Najpewniej to brak przeglądu, zastane smary lub coś jeszcze innego. Uważam, że warto byłoby przywrócić go do stanu używalności, bo to ładny zegarek.

Co do wartości - oczywiście, że ma, ale po pierwsze obecnie zegarki kieszonkowe nie są raczej ani w cenie, ani specjalnie poszukiwane, po drugie Alpina jest w Polsce marką raczej nieznaną, a po trzecie Regulamin zabrania dokonywania wycen zegarków.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za pomoc. O taką odpowiedź mi chodziło. W takim razie zagłębię się w temat i przywrócę zegarek do życia.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.