Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rhotax

SmartWatche i pewna specyficzna funkcjonalność

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek trafiam na stronę Huawei i ich zegarka wielofunkcyjnego http://consumer.huawei.com/pl/wearables/watch-2/index.htm

 

I nagle jak piorunem trafia mnie jedna sekcja i zwrot: "Tarczę zegarka możesz dopasować do [..] swoich potrzeb." 

NIE WIERZĘ!?

Mnie zawsze w..wia jak psie syny nie potrafią zrobić czegoś 'kompletnego' tylko jak jeden zegarek ma to, to nie ma tamtego, a jak inny ma tamto, to znowu nie ma tamtego, ale ma za to pełno innego zbędnego gówna, które jest mi nie potrzebne, a muszę za to płacić.

A nawet jak już w końcu trafię na taki, który ma 90% tego co bym chciał żeby było w zegarku kompletnym....to jest najbrzydszym z tych wszystkich !

(Ale ja tak nie mam tylko z zegarkami. Mam tak właściwie ze wszystkim, od samochodów po plecaki czy buty).

 

Aż tu wreszcie mam uwierzyć, że o to mogę mieć zegarek — prawie — IDEALNY, czyli będzie pokazywał to co chcę i tak jak ja chcę ????!

 

Bo na tej stronie HUAWEI piszą: "Masz GAMĘ wzorów do wyboru" I chyba potraktowali dosłownie to słowo bo do wyboru tam jest ledwie 7 możliwości. 7 MOŻLIWOŚCI NA MILIONY UŻYTKOWNIKÓW I ICH WYOBRAŹNIĘ ?!?!?!?!

 

Więc zadaję zasadnicze pytanie:

Czy w tych smyr-zegarkach RZECZYWIŚCIE MOŻNA mieć taką tarczę jaką się chce, tzn. czy można SAMEMU PRZYGOTOWAĆ jakiś plik z odpowiednimi grafikami, dopasować to do jakiegoś ich szablonu, który obsługuje wyświetlanie funkcji itd. czyli zrobić coś co było znane programistą od PREHISTORYCZNYCH CZASÓW!! Od prymitywnych początków, gdzie nie było wyzwaniem robić systemy "skórek" do programów typu WinAmp, Rainlendar itd. ?

 

To czy w tych "super nowoczesnych technologicznie" czasach takie coś również jest banałem czy jednak czymś "kosmicznie zaawansowanych" i to gadanie "możesz dopasować do swoich potrzeb" to tępe pieprzenie dla mas ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę że wśród miłośników zegarków mało to kogo zajmuje.

To zagadnienie.

To nie są zegarki, tylko urządzenia z funkcja pokazywania czasu.

Dopytaj producenta, lub zadzwoń do BOK, powinni wiedzieć wszystko na temat oferowanego sprzętu.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie będzie problemu

nie wiem jak w huawei ale w samsungu przecież tarcze robią niezależne osoby i wklejają je do sklepu

możesz wybierać z szerokiej gamy tarcz płatnych i bezpłatnych

więc gdybyś miał pojęcie na temat czy program tworzący tarcze to prawdopodobnie nie będzie problemu z wgraniem tego co chcesz

do tego w samsungu możesz zmienić oprogramowanie na swoje- nie wiem jak w nowszych modelach ale starsze gear 2 działały jak smartfon po zmianie softu


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale ja jestem z tych 'anty-androidowych' itd. :)

Tzn. jak tylko próbuję skorzystać z tych 'gadżetów' i trafiam na jakieś PROSTE zagadnienie, które w tym systemem okazuje się zagadnieniem NIE DO ZROBIENIA...to zawsze idę potem do kogoś kto tego używa i pytam go:

— Można tak zrobić ?

— Można.

— To pokaż ?

I zaczyna się grzebanie, szukanie, po kilku minutach (?) delikwent już się nudzi i poddaje bo nie znajduje jak to zrobić, ale...nie poddaje się jego wiara i porażkę eksperymentu bezpośredniego kwituje "na pewno da się zrobić, musi się dać".

 

I mam już małą listę rzeczy o których wszyscy są przekonani, że "NA PEWNO DA SIĘ", ale nikt nigdy nie próbował. Nikt tylko JA :) ale mi nie wierzą ! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.