Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lazi111

Pasówki z kieszonek

Rekomendowane odpowiedzi

Chceszten projekt zrealizowac jako potencjalny przedmiot na sprzedaz ?

Chcesz ten projekt zrealizowac jako potencjalny przedmiot na sprzedaz ?

nie jestem pewien czy na sprzedaż, rozumiem, że wtedy robi się to inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie . Wszystko robi sie tak samo . Chodzi o Twoje podejscie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka zegarków naręcznych i kieszonek. moje podejście nie jest takie samo do każdego zegar np: mam omegę, zenitha i kluczykowy w ładnych kopertach ze srebra i w ich przypadku nie przyszło by mi do głowy ich przerabiać, natomiast w słabej kopercie czemu nie. w moim odczuciu ładna pasówka też ma swój urok. Ja osobiście lubię starocie i chciałbym mieć taki zegarek.

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tu sie rozposywac jak autor tematu i tak nic nie zrobi albo zrobi wielkie G.

Jak sam napisal kontaktowal sie z osobami ktore maja pojecie w temacie i bylo mu za drogo.

Sama dobra koperta przewyzsza wartosc mechanizmu omegi a pozostaje serwis, dorobienie tarzy co pewnie bedzie sie wiazalo z kosztem podobnym do kosztu koperty i jeszcze trzeba znalezc osobe ktora to zlozy do kupy co czesto tez nie jest latwe.

Poza tym nikt tego nie zrobi za free.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie,

nie oczekuję za free, lecz proszę o namiar na fachowca, bo w Bydgoszczy nikt nie wykonuje takich usług. Spodziewam się kosztów i liczyłem na pomoc, którą otrzymałem od jednego z miłośników i dzisiaj wysyłam zdjęcia do zegarmistrza.

Nie widzę w odpowiedziach żadnej kwoty, która byłaby dla mnie za duża, a liczyłem na podpowiedź jaka kwota jest realna do zapłacenia i tyle.

Pewne złośliwości nie są potrzebne, nie zna mnie Pan, a pierwsze zdanie, które Pan napisał nadaje się chyba na inne portale,

 

Proszę do mnie więcej nie pisać

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli nic złośliwego.

Sporo tu było osób które chciały zrobić zegarek w taki sposób i cisza.

 

Po pierwszym poście można wywnioskować, że ktoś chce zrobić pasówkę taniej niż to kosztuje więc nie może to być nic sensownego.

Zazwyczaj robienie takich rzeczy po taniości wiąże się z końcowym efektem w postaci wielkiego G:)

Ja jak większość osób z forum nie widzę w tym sensu po pierwsze, że szkoda zegarka a po drugie, że przy omedze nie jest to opłacalne.

 

Co innego pasówki zrobione z przetopionych kopert patków iwc itp.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli nic złośliwego.

Sporo tu było osób które chciały zrobić zegarek w taki sposób i cisza.

 

Po pierwszym poście można wywnioskować, że ktoś chce zrobić pasówkę taniej niż to kosztuje więc nie może to być nic sensownego.

Zazwyczaj robienie takich rzeczy po taniości wiąże się z końcowym efektem w postaci wielkiego G:)

Ja jak większość osób z forum nie widzę w tym sensu po pierwsze, że szkoda zegarka a po drugie, że przy omedze nie jest to opłacalne.

 

Co innego pasówki zrobione z przetopionych kopert patków iwc itp.

Fachowiec który chciał mi to zrobić przy idealnej tarczy zaproponował cenę 1200pln i uważam, że to za dużo, bo pasówkę można kupić trochę drożej+- 1400pln, więc postanowiłem zapytać miłośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i drogo i nie- wszystko zależy jaki kto chce uzyskać efekt

 

tak jak już pisali koledzy moim zdaniem największy problem to tarcza

 

dlatego też wcześniej proponowałem odpuścić temat i kupić sobie już gotową pasówkę


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In My Opinion...

Cena 1200 jest ceną graniczną, taniej wychodzi właśnie G...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam więc i ja zaproponuję swoje usługi  Firma FOX TIME  Pasówki robię od około 6 lat dorabiamy od podstaw różnego rodzaju koperty. Na wszystkie usługi wstawiamy rachunki. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. Daniel 500 127 041


Liszewski Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo był gorący ... a sam jestem na etapie planowania pasówki

 

Tarcza jest w niezłym stanie i wyjątkowo mi się podoba, koszt robocizny i materiałów znam. Martwi mnie ze sama firma nie jest zbyt prestiżowa i boje się ze wyrzucę pieniądze w błoto

cykhRVE.jpg

 

8SmSfda.jpg


Kupię każdy zegarek typu UFO, Cheburashka, Shaiba w stanie 9/10-NOS. Rakieta, Poljot, Cornavin, Zim, Cardinal, Exacta etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy...Są ładne mechanizmy na ebay'u , nic tylko wybierać...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.