Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kusy6

Jaki zegarek do garnituru i na codzień?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znawcą od zegarków nie jestem, wiem za to co mi się podoba :)
Zegarka nie posiadam żadnego, no po za tym w telefonie ;)

Szykuje mi się kilka wesel, sylwester i kiepsko wyglądało by gdyby na ręce nie zagościł jakiś ładny zegarek.

Podkreślam ładny, który będzie pasował do ciemno granatowego garnituru, jak i na co dzień jako styl casualowy.
Pół dnia spędziłem na edukacji na temat zegarków, jaki gdzie i kiedy. Więc już wiem że do garnituru na pewno na skórzanym pasku (w kolorze paska spodni i butów) a nie branzolecie. Do stylu casualowego chyba też nie zaszkodzi na pasku? Koperta srebrna podobnie jak spinki mankietów i klamra paska. Wiem że nie może być zbyt duży więc okolice 41mm będą w sam raz? Bez chronogramu to kolejna zasada.
Kolor tarczy biały/kremowy/srebrny wybiera 3/5 osób a 2/5 czarny. Do mnie przemawia bardziej czarny.

Jak już wspomniałem, zegarek ma być dla mnie tylko ładną ozdobą, i nie wyglądającą jak zegarek z targu za 20zł czy 100zł.

 

Zgodnie z podejściem, upatrzyłem sobie już dwa modele, z czego wybór padł na pierwszy czarny:

 

1.jpg?screen
 

Drugi który raczej odrzuciłem jest bardzo podobny lecz na jasnej tarczy:

 

2.jpg?screen

Co o tym sądzicie?

Warto dać ok 800zł w sklepie, czy kupić prawdopodobnie podróbkę na allegro/olx za połowę tej ceny? Przyglądając się na zdjęciach różnicy nie widać, zobaczcie sami:

http://allegro.pl/poweu-zegarek-meski-emporio-armani-ar2411-fvat-gw-i6775156684.html

 

Dzięki za zainteresowanie tematem dla tych co wyrażą swoją opinię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół dnia spędziłem na edukacji na temat zegarków, jaki gdzie i kiedy.

Co o tym sądzicie?

Warto dać ok 800zł w sklepie, czy kupić prawdopodobnie podróbkę na allegro/olx za połowę tej ceny?

jak widać zmarnowałeś pół dnia niczego się nie ucząc.

nie warto dać ani 800zł w sklepie, ani 400zł za podróbkę tego czegoś - są o tym dziesiątki tematów na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kusy6, jaki masz rozmaiar nadgarstka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kusy6: Jak chcesz dobrze wydać te 800 złotych, to poszukaj w tej cenie Seiko, Citizena albo Orienta. Nie kupuj shitu co nazywa się jak perfumy z bazaru a wart jest 80 złotych.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.