Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FatboyHD

Seiko SRP481K1 (Monster ver. Mini?)

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy potrzebuję wyjaśnienia / informacji.
Spodobał mi się czasomierz od seiko o nr SRP481K1, widziałem pojawiające się nazwy Mini Snow Monster czy coś w ten deseń.
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał do czynienia z tym Monsterkiem ? Jakie są Wasze opinie, co oznacza określenie "Mini"? Bo do małych nie należy koperta ok 44mm, fakt szczelnośc mniejsza niz u starszego brata bo tylko 100m. Czy to jedyne różnice ? No o cenie nie mówie bo poniżej tysiączka można go spokojnie dostać.
Za wszelkie odpowiedzi  z góry dzięki.

 

https://www.youtube.com/watch?v=mWqsz64TPVI

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest mini, bo prawdziwy monster jest tylko jeden :) SKX791 i 779 :)

 

"Mini" z pewnością nie wzięło się od rozmiaru, bo Mini Monstery to duże zegarki. 

Miałem snowmonstera - bardzo fajny zegarek nawet na szczupły nadgarstek a na większym wyglądał jeszcze lepiej. Wygodny, bezproblemowy, ciekawy i ze świetnym współczynnikiem jakość/cena/fun factor. 

 

201403071503.jpg

 

201402201448.jpg


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini może dlatego, że mimo podobnych rozmiarów zewnętrznych, to w porównaniu do Monstera ma trochę mniejszą tarczę i wizualnie sprawia wrażenia mniejszego na nadgarstku. Miałem takiego i to świetny zegar z porządnym mechanizmem i super lumą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem do czynienia z tym zegarkiem - nic złego nie można o nim powiedzieć - a Mini może dlatego że jest niższy od monstera, a przynajmniej sprawia takie wrażenie. Jak na początek przygody jest w sam raz...  ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mini bo to "5" i jak sam zauważyłeś, udaje nurka ze swoimi 100m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z_bych, zegarek który pokazałeś to Baby Monster.

Zegarki są wizualnie bardzo podobne, Baby jest mniej więcej wielkości oryginalnego monstera, Mini (o który pyta autor tematu) jest większy.

 

Z lewej baby, z prawej minicee9f7f4d4db1b10bbd3464e779c817d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie lume w tych modelach ??
Mocno i długo daje? Bardzo podoba mi się efekt lumy w monstrerach i nie ukrywam że to jeden z powodów przez który zacząłem się zastanawiać nad zakupem tego modelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno i długo - lumy nie żałowali. Wg mnie jest conajmniej tak samo dobrze jak w zwykłym monsterze. Poza tym ma fajny odcień, jakby niebieskawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odśnieżę temat,

 

Bardzo podoba mi się ten zegar w wersji Baby Ice Monster (SRP481) i mam pytanie do byłych/aktualnych posiadaczy:

Czy ten zegarek bardzo zwraca uwagę innych? - pytam bo nie chcę żeby tak było.

Czy jest jakas umowna granica wieku ewentualnego posiadacza takiego zegarka? (+/- 40 lat mam)

Dzięki za odpowiedzi.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu miałaby być jakaś granica wiekowa? Noszenie koszulki polo, butów sportowych czy paska do spodni jest związanie z wiekiem?

przez bezel czy kolor tarczy zegarek jest raczej dość charakterystyczny i będzie przyciągał spojrzenia. Tak czy inaczej - jeżeli się podoba to kupować, nosić i cieszyć się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest. trollu jak ludzie zaczna mnie wytykać na ulicy palcami mowiąc: "patrzcie! to ten typ z tym dziwnym zegarkiem" to podam im Twój namiar na forum. Żartuję oczywiście.

Zegarek bardzo cieszy oko. Jest spory, ale na moim nagdarstku 17.5cm nie wygląda jeszcze tak tragicznie jak myślałem. Zamówiony w poniedziałek w creationwatches, u mnie od około 2 godzin.

ice.jpg

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w który poniedziałek?  :lol: nie mów że doszedł w 3 dni bo takie terminy miała tylko "siódemka" ;)

niech się dobrze nosi  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł w 3 dni DHL'em. To już 4 zakup w cw i zawsze tak było. Mieszkam w UK i teoretycznie powinno być dłużej niż do PL, bo w końcu UK jest dalej z Singapuru niż PL.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy dalej ;)  na to wygląda, że zegarki podróżują drogą powietrzną więc trzeba sobie zadać pytanie, gdzie trafiają najpierw czyli lotnisko docelowe w Europie. Statkami większość rzeczy trafia na kontynent do DE a stamtąd dalej do poszczególnych krajów, z samolotami może być podobnie. Do UK samolot/statek przybywa bezpośrednio 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny... jak to Seiko ;) Myślę, że w UK bardzo ciężko zwrócić uwagę przypadkowych ludzi swoim zegarkiem. Niech się nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.