Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cebolka

zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie. Mam pytanko. Który Zegarek wybrać z CASIO G-SHOCK GA-100 czy GA-110 czy też GA-700?? Który z nich lepszy jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ga400?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisal - 400 bym polecił

ga700 tez fajny,

Ale ga100 to juz troszke starszy model, do tego nosi go większość gimbazy, co drugi dj, a nawet nie wiadomo czy to wszystko oryginaly po ten model podrabiany jest na potęge!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Mam pytanko. Który Zegarek wybrać z CASIO G-SHOCK GA-100 czy GA-110 czy też GA-700?? Który z nich lepszy jest ??

Jeśli zależy Ci na takim designie, jaki oferują te zegarki, to wybieraj oczami, po prostu ma Ci się podobać. Najważniejsze, żebyś nie kupił podróbki, których pełno. GA-100, 110 i 120 to funkcjonalnie dokładnie te same modele, tylko z innym układem tarcz i wyświetlaczy. Omówienia tych zegarków w kilku wersjach kolorystycznych znajdziesz na moim kanale na Youtube, zaś omówienia GA-400 i GA-700 właśnie na świeżo zrobił Matej, także jak masz chwilę, to pooglądaj sobie prezentacje i sam oceń, co Ci bardziej leży.

 

Mój kanał:

https://m.youtube.com/channel/UCEGXFu-wHGaJNay7pLyO6eg

 

Kanał Mateja:

https://m.youtube.com/channel/UCwowWL2SrlW-G0k-PmlRb6g

 

A jak coś więcej, to pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.