Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

ok. 10 lat temu dostałam w prezencie (podczas pobytu w Niemczech) komplet zegarków (męski i damski) firmy Giani-Giorgio. Od tamtej pory leżą u mnie na półce i się kurzą. Nie są w moim guście, również amatora noszenia zegarków w złotym kolorze w rodzinie, nie znalazłam, więc pomyślałam, że je sprzedam. I tu cały problem, bo moja wiedza na temat zegarków jest żadna, a i w internecie na nic sensownego nie natrafiłam. Jedyne co wiem o tych dwóch konkretnych sztukach, to że mają min. 20 lat. Na tyle widnieje opis Japan Quartz. Stąd moja prośba, czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć cokolwiek na temat tej marki lub ewentualnej wartości zegarków (badziew/ warto wycenić). Opakowanie w stanie strasznym (w takim stanie dostałam). Załączyłam zdjęcia.

Bardzo dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

post-97511-0-11396900-1494410920_thumb.jpg

post-97511-0-42339800-1494410939_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wycenie zegarków mówi regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś włoskobrzmiąca pdeudomarka, produkowana zapewne gdzieś w kraju z tanią siłą roboczą.

Widzisz lepiej niż ja jak to coś wygląda na żywo :wacko:;)

 

Wycen nie robimy, bo nie wolno, ale wrzuć zapytanie do sieci i masz np to:

http://www.for-sale.co.uk/giani-giorgio-watch


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ujął bym to tak - no name jakich miliony kwarcowych wyprodukowano, trudno mówić o jakiejś realnej wartości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz nazwę na Ebay. Masz pełen przegląd. Daj komuś jak chętny po prostu.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam


    • Przez SkolsPl
      Mam taki zegarek ale nie mogę o nim znaleźć w Internecie żadnych informacji ani ewentualnej wartości, jest stary ale ma coś w sobie
      Oto on

    • Przez Handy89
      Witam,

      Chciałbym się dowiedzieć czy zegar, który otrzymałem w spadku po poprzednich lokatorach jest autentyczny oraz jaką może mieć wartość.
      Jest to zegar sygnowany marką IMHOF, produkcji Szwajcarskiej. Załączam dwa zdjęcia, od frontu i tył wraz z numerem seryjnym.
      Próbowałem znaleźć identyczny w sieci np. ebay ale niestety nie udało mi się.
      Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc?
       


    • Przez MattBro
      Jakiś czas temu kupiłem sobie zegarek Swiss Military Hanowa Flagship ze skórzanym paskiem który nie był w moim typie i zmieniłem sobie na inny. Ten skórzany chciałbym sprzedać, ale nie wiem ile taki pasek może być wart?
    • Przez loskermanos75
      Witam,
      Wszedłem w posiadanie paru zegarków, marki takie jak w temacie,
      Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o nich?
      Jestem laikiem w tym temacie, wiadomości tyle co udało mi się wyczytać na forum.
      Najbardziej zagłębiłem się w kwesti rolexa bo wydaje mi się że jest wart najwięcej uwagi z obecnych.
      Jaką posiadają wartość, w tym stanie, jakie to modele, czy warto sprzedawać czy lepiej sobie zatrzymać,
      Zegarki są na chodzie, jeśli chodzi o autentyczność to raczej wszystko oryginały.
      No chyba że ktoś ma jakieś objekcje.
      Chętnie dwiem się każdej opini:)
      Mogę wysłać więcej fotek na @ lub wrzucić na forum.
      Z góry dziękuję za odpowiedź.
       
       
      Na początek rolex:
      Model 1601
      Nr 3992414
      Mechanizm 1570
      rolex01
      rolex02
      rolex03
      rolex04
      rolex05
      rolex06
      rolex07
      rolex08
      rolex09
       
      atlantic:
      atlantic01
      atlantic02
      atlantic03
       
      orion:
      orion01
      orion02
      orion03
       
      doxa
      doxa01
      doxa02
      doxa03
      doxa04
       
      Tissot:
      tissot01
      tissot02
      tissot03
       
      Pozdrawiam Konrad.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.