Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PeLeLy

Omega Speedmaster Date 3212.80 vs Nato

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim,

 

przymierzam się do zakupu zegara jak w temacie, mam już praktycznie egzemplarz dogadany, nurtuje mnie tylko kwestia szerokości pomiędzy lugami, która wynosi 19 mm. Nie ukrywam, że chciałbym wrzucać ten zegar na różne paski typu Nato,bądź Zulu, a tych nie widziałem w Polsce o wymienionej szerokości. Czy jest opcja by założyć do tego zegarka np. 20 mm, bądź 18 mm jakimś cudem, czy też w zależności od rozmiaru będzie on na ciasny, bądz mocno za lużny? Czy ktoś z Was to testował? Ewentualnie znacie może jakąs stronę, bądz użytkownika wysyłąjącego 19'stki z Polski. Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 20mm będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź Panie Sanik :)

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Omege na 19mm i Alpine na 21mm. W pierwszym przypadku pasek na 20mm a w drugim na 22mm pasuje wg mnie idealnie.

Natomiast kupowanie o oczko niżej czyli 18mm zamiast 19mm odradzam. Będzie lipnie z takim luzem.

cb0ba67f514b9a20a051e4773315777a.jpg

 

Omega FOIS na 19mm z Hirschem na 20mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.