Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Funakoshi

Problem z kwarcową Omegą

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega ma problem ze swoją Omegą. Jeżeli ktoś byłby w stanie coś doradzić, podpowiedzieć będę naprawdę bardzo wdzięczny. 

 

Poniżej znajomy przedstawia sytuację.

 

"Problemy są dwa: zegarek staje bez powodu i sam zaczyna potem chodzić. Nie mam pojęcia jak ustawić wskazówkę od minut. Byłem u zegarmistrza obok mnie dwa razy. Wymienił baterie, nastawił i powiedział że nie powie jak się nastawia (sic!) bo to jest jego praca..."

 

"Przestał chodzić więc do niego wróciłem otworzył coś pogmerał i powiedział że jak znów stanie to "gruntowny przegląd za 800 zł"

 

Poniżej dorzucam foto zegarka (mi też się nie podoba :P)

 

z góry dzięki za pomoc

post-42582-0-59500400-1494540868_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz przycisk w koronce?

jeśli tak to spróbuj tego

 

1. Ustawienie godziny: wystarczy wysunąć koronke na zewnatrz, trzeba zrobic to z wyczuciem do punktu charakterystycznego przeskoku następnie obrócić wokół własnej osi

2. Ustawianie minut: należy wcisnąć przycisk "schowany" wewnątrz koronki przy użyciu np długopisu kulkowego lub tępo zakończonego narzedzia do momentu zatrzymana wskazówki sekundowej, przytrzymać zatrzymaną w ten sposób wskazówkę na conajmniej 5 sekund następnie zwolnić przycisk koronki i natychmiast ponownie go wcisąć- w tym momencie wskazówka sekundowa i minutowa zaczną się szybko obracać i tak trzymając przycisk koronki ustawiamy właściwą minutę.

3.Ustawienie sekund: wciskamy przycisk koronki wskazówka staje dzieki czemu możemy precyzyjnie nastawić czas w sekundach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konkretną odpowiedź, przekopiowałem ją koledze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.