Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Funakoshi

Pierwszy zegarek typu "vintage"

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio chodzi mi po głowie pierwszy zegarek typu "vintage", znając życie zakup to tylko i wyłącznie kwestia czasu i znalezienia dobrego pretekstu.
 
Tutaj pojawia się prośba o opinie na temat zegarków "CHRONOGRAPHE SUISSE" czy warto się nimi zainteresować?
Zależy mi na rozmiarze powyżej 35mm bez koronki, a także kopercie ze złota. Produkcja raczej szwajcarska. Jakieś propozycje?
 
Bardzo spodobały mi się chronografy wyżej wymienionej firmy i zastanawiam się jak są pozycjonowane oraz czy trzymają cenę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie polecam zegarków z tym napisem na tarczy, by sie nie powtarzać, uzyj forumowej

wyszukiwarki.

 

Edit

Sugeruje poszukać Omegi spełniającej Twoje kryteria.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz wydać?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zależy mi żeby wydać tak mało jak to możliwe. Wydaję mi się, że do 3 tysięcy powinienem znaleźć coś prostego w złocie. Marka nie jest dla mnie priorytetem dlatego ten Chronographe Suisse wydaje mi się fajną propozycją - podoba mi się wizualnie. 


Kolega z forum sprzedawał taki zegarek w super stanie za 2 tysiące z hakiem i taka oferta mnie kusi. Jeden był (i chyba jest) w WatchConcept u p. Dawida tyle, że za 4,5 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty wykonane są z "dmuchanego złota ", oprzesz ręke na stole i uszy się zdeformuja.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie interesuj się tymi zegarkami

 

Spokojnie kupisz omege w złocie

Ładne ale rzadkie są doxy uszami w kształcie rogu byka z różowego złota - za 2tys kupisz

 

www.chrono24.com/doxa/vintage-129-womens-watch-in-18k-rose-gold--id5617777.htm

 

Miałem taką męską w super stanie i poszła chyba za 1600zl.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.