Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

1337

Atlantic Seabase zatrzymał się po wymianie baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w 2002 roku zakupiłem zegarek Atlantic Seabase 603474321, większą część swojego życia przeleżał w szufladzie, wymieniałem w nim baterie 3 albo 4 razy, zawsze wszystko było ok. Około miesiąca temu zegarek się zatrzymał, pomyślałem że kolejna bateria wysiadła. Kupiłem więc baterię Maxwella - jak zawsze, założyłem (tak prawidłowa biegunowośći woltaż) i niestety zegarek nie ruszył. Sprawdziłem jeszcze ze dwie inne baterie i nic. Nie wydaje żadnego dźwięku, datownik również nie działa. Co można z nim zrobić, czy jest do odratowania? Może znacie jakiegoś zegarmistrza, któremu można powierzyć zegarek Atlantica (okolice Katowic)? Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez datownik również nie działa? Nie jesteś w stanie poruszyć wskazówkami po odciągnięciu koronki i zmienić daty?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie ustawić wskazówki i datę, ale po ustawieniu nic się nie dzieje. Zegarek jest nadal martwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może styki zaśniedziały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczyscilem, ale nie pomogło, teraz pytanie czy jest sens oddawać go do zegarmistrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Przynajmniej dwa razy na dobę pokazuje dokładny czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.