Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alex_0421

Zegarek Pulsar - informacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam informacji na temat zegarka PULSAR VX42-X222. W internecie tylko parę zdjęć, żadnego info. Chciałbym o nim coś wiedzieć, np. kiedy był produkowany itp. Czy ktoś może coś wie? :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Zator
      Witam,
      Posiadam Pulsara na kwarcowym mechaniźmie YM92. Pojawił się po wymianie baterii problem z chronografem. Wskazówki ustawiły się nie na godz 12stej. Próbując wszystko ustawić, niestety poległem. Wydaje mi się, że mogą nie zawsze prawidłowo działać przyciski. Macie jakąś radę, ewentualnie macie do polecenia majstra od Seiko/Pulsara w Trójmieście?
    • Przez slaski.rafal
      Witam, orientuje się ktoś z ludzi obeznanych gdzie mógł bym zakupić taką koronkę? Ewentualnie w jakim zegarku były montowane podobne?

    • Przez Kuka
      Kupiłem sobie pulsara do noszenia na co dzień. Później dokupiłem citizena jednak stwierdziłem, że są to zegarki bardzo do siebie podobne i jeden z nich będzie mi niepotrzebny. Citizeny są na forum bardziej poważane ale wygodniejszy jest jak dla mnie pulsar. Może to kwestia bransolety, może tego że pulsara używam na codzień a citizena miałem na ręku raz i pasek jest sztywny, nie wyrobiony. Na pewno koperta w pulsarze jest mniejsza i przez to wygodniejsza. Proszę o poradę, który z nich zostawić? Oba mi się podobają. Czy citizen jest jakoś wyraźnie lepszy?
    • Przez Matikue28x
      Bardzo proszę o wyrażenie opinii na temat wyżej wymienionego zegarka. Jeśli ktoś go ma to jak najbardziej proszę o wyrażenie opinii szczegółowej.  
    • Przez boch
      Witam
       
      Jestem od 10 lat posiadaczem zegarka Pulsar PF3293 (mechanizm Seiko 7T62A).
       

       
      Pulsar to jak pewnie wiecie rebrandowana marka Seiko na rynek amerykański. W czym rzecz. Zegarek doczekał się kolejnej baterii (Renata 395 Silver) i po jej wymianie przestaje chodzić w kilka godzin po ustawieniu. Po zdjęciu dekla zegarek zaczyna pracować. Pozostawiłem zatem działający zegarek na kilka dni bez zamontowanego wieczka i problem wciąż się pojawia. Próbowałem innej baterii (Maxell) i niestety wciąż to samo. Jako ciekawostka - zegarek pracował najdłużej na oryginalnie zamontowanej baterii. Chodził około 3-4 lat. Na każdej następnej baterii chodził nie dłużej jak 2 lata. Co mu dolega?
       
      p.s. Jeśli napisałem posta w niewłaściwym dziale, proszę o jego przeniesienie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.