Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
emiel

Liczymy żółwie

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w sumie sztuk 3:

 

padi.jpg
srp773.jpg
STO.jpg

 

ale zastanawiam się, czy Save The Ocean jednak puścić w świat i w to miejsce sprawić sobie klasycznego SRP777... Klasyka to klasyka a czarny do wszystkiego pasuje:)

Edytowane przez corten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, czarny to czarny. Sam miałem dylemat, czy niebieski, czy czarny i ten drugi wygrał. Co nie znaczy, że niebieski dalej mi nie chodzi po głowie.

Jeszcze 775 jest całkiem całkiem - jak na divera przystało - na brązowej skórce oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy znajdzie się ktoś, kto mnie przekona, że nie warto kupować SRP773, mając już SRP777?

 

Korci mnie jak nie wiem co, żeby zakupić powyższego, albo SRP775. Rozważam też SRPC91, SRPD021, SRPC25 oraz SRP787.

 

@corten

Widzę, że sprzedajesz wersję STO. Niebieski fajniejszy? Mam wersję czarną, ale coś cały czas mnie ciągnie do niebieskiej, chociaż na pierwszy rzut oka ona jest taka zwykła i nijaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - zawsze lubiłem niebieskie tarcze. Ale chyba mam przesyt, stąd decyzja. No i klasyk by się przydał (a miałem już w życiu 3 6309 - 2 w wersji klasycznej i 1 mod na 6105.. człowiek głupi, że sprzedawał..)

STO - świetny zegar, ale z czasem doszedłem do wniosku, że za bardzo "blink" dla mnie, lepiej się czuję w wersjach "plain" - bez odbłysków na tarczy:) No jest PADI - ten na razie zostaje - bo pepsi.

W zależności od światła - niebieski czasem wygląda jak.. czarny (zwłaszcza na zdjęciach, gdzie nie fotografujesz zegarka tylko jesteś Ty z nim na ręku) - więc świadomość niebieskiego taka bardziej dla siebie samego.Ale jest to ładny niebieski, taki trochę "oldschoolowy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę klasyki - 197722dbdaaa5d18dcd24e70caab9d75506a.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już były ale teraz pierwszy raz wspólnied5bb392a3684b8ca5f4af643fbd1f441.jpg

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyraźnie brakuje czarnego :P;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyraźnie brakuje czarnego ;)

Oczywiście, jak również "dawn grey", "blue lagoon", "gold turtle", "black turtle" (black PVD), "orange turtle", zimbe turtle" również bardzo brakuje

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka PADI, watchshop.com ma za 1450 PLN z darmową przesyłką. Cena chyba niezła, biorąc pod uwagę, że dostępność już kiepska i w większości sklepów około 1700 PLN sobie życzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, super wygląda ten żółwik. TO SRP777? Na pierwszej fotce wskazówka nieco wpada w niebieski i wygląda jak Batman.

Do mnie leci właśnie 773J. Nie wiem dlaczego, ale z pośród niezliczonych wersji żółwia, właśnie ten chodził mi po głowie najbardziej. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję.

 

Tymczasem, w oczekiwaniu na niebieskiego brata, SRP777 :)

 

48949348202_23eacd3fe9_o.jpg

 

BTW, zastanawiam się, czy nie sprawić sobie szafirowego szkiełka do żółwika. Ktoś przerabiał ten temat? Gdzie najlepiej zamówić szkło i oddać zegar do modowania? A może jest jakiś spec, co ogarnie szkiełko i wymianę zarazem? Jeszcze zastanawiam się nad wymianą bezela, wkładki bezela i wskazówki sekundowej na taką jak w MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski brat dojechał. W pełni oryginalny ;)

 

No i jak wrażenia?

Ma szansę z klasycznym czarnym? :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest... inny ;)

 

Naczytałem się, że to niby "czarny z niebieskim bezelem", bo tarcza jest ciemna i wygląda jak czarna. MZ nieprawda. Widać na pierwszy rzut oka, że to odcień niebieskiego/granatu, a w odpowiednim świetle jest po prostu matowa niebieska i na tym mi zależało. Jest tak zwykły i poprawny, a paradoksalnie właśnie dzięki temu wydaje się interesujący.

 

Zegarek zamówiłem z CW, bo mieli w niezłej cenie wersję "J". Niestety J, czy K, nie robi żadnej różnicy. Rozjazd między chapter ringiem i indeksami oraz bezelem jest, niewielki, ale jest. Mój czarny w wersji "K", kupiony jako używka na Allegro, jest dokładniej wykonany pod tym względem. Dodatkowo zauważyłem, że na boku koperty jest lekka wzgniotka. Napisałem do CW reklamację, zobaczymy co zaproponują.

 

Niemniej jednak zegarek jest naprawdę świetny, ale gdybym miał wybierać jeden, to na pewno byłby to czarny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciemnogranatową, że prawie czarną tarczę to ma SKX009, a nie żółw :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, super wygląda ten żółwik. TO SRP777? ...

Dzięki, to SRP779

Gratuluję niebieszczaka :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A foto gdzie? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciemnogranatową, że prawie czarną tarczę to ma SKX009, a nie żółw :)

O niebieskim żółwiu równie tak pisali w necie niektórzy, na zdjęciach również różnie wychodził, więc się tego obawiałem. Na szczęście na pierwszy rzut oka widać, że to niebieski gad ;)

 

Co do mojego egzemplarza, to CW zaproponowało mi najpierw $10 zniżki, potem $15, bądź zwrot lub wymiana. Zdecydowałem się wymienić, chociaż będę musiał sam za przesyłkę zapłacić. Słyszałem jednak, że w przypadku zakupu za pośrednictwem PP, oni mogą pokryć koszt przesyłki. Ma ktoś może jakieś doświadczenia z takim rozwiązaniem, odsyłał ktoś na koszt PP i chciałby się podzielić wiedzą? :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.