Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
emiel

Liczymy żółwie

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Noodles napisał(-a):

 

Panie nie strasz. Co mi zostało, przecież nie będę pływał z nieszczelnym zegarkiem :( 

 

Lepiej oddaj do pewnego zegarmistrza.

Będziesz musiał zapłacić, ale na przesyłki do partaczy też wydasz, a zaoszczędzisz sobie nerwów, czasu i rysek na kopercie.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

20210219_120748.jpg

20210218_163622.jpg

Edytowane przez brayan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, brayan napisał(-a):

+1

20210219_120748.jpg

20210218_163622.jpg

ładny i plusik za zegarek a prawym reku, tez nosze na prawym nadgarstku ( jestem również praworęczny ) :) 

6 godzin temu, brayan napisał(-a):

+1

20210219_120748.jpg

20210218_163622.jpg

ładny i plusik za zegarek a prawym reku, tez nosze na prawym nadgarstku ( jestem również praworęczny ) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi po strzelectwie sportowym, przez lewy nadgarstek przechodził pas stabilizujący, przełożyłem zegar na prawy i włala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dwa, trzy razy w miesiącu strzelam na strzelnicy z ostrej ale z krótkiej, czasami jak kumpel weźmie to jakaś gładka lufa lub coś auto i mimo to noszę na prawej :) , kiedyś, gdzieś wyczytałem, że żołnierze nosi na lewej i to od wewnętrznej strony, gdyż jak trzymali karabin to widzieli godzinę :)   uśmieszek, ale naprawdę to wyczytałem, a nadto mój śp Dziadek tak nosił - żołnierz zawodowy a wujo już emerytowany pułkownik WP nadal tak zakłada czasomierz, podobnie jak mój Ojciec pilot WP - dziwne, może to jakieś zboczenie. :) 

ps. a ja jestem inny i noszę na prawej od zewnętrznej stronny, tylko jak walę zimnego łokcia w lato to sikora nie widać, chyba kabrioleta czas kupić :):):) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem ciekawy czy kolorystycznie to ta sama tarcza co w zielonym biedamasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio noszę się z zamiarem kupna zegarka Seiko. Podoba mi się bardzo SRP777 i zbierał bardzo dobre recenzje, ale już jest praktycznie niedostępny. Już szykowałem się do zakupu na CH24 ( tam jeszcze jest kilka nowych sztuk), ale natrafiłem na model SRPE93K1 i wyglądają identycznie na pierwszy rzut oka. Znalazłem jedną informację, że podobno jest to ten sam zegarek tylko ze względu na zmianę standardów ISO musieli zmienić nazwę. Może ktoś posiada więcej informacji czym mogą się dodatkowo różnić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Chrono są ogłoszenia z tytułem SRP777/SRPE93K1, więc obstawiam, że to ten sam zegarek. Zresztą PADI tez chyba jest teraz identyczny jak poprzednia wersja, ale pod innym numerem referencyjnym. Nowe żółwie mają szafir, inny bezel (chyba jeszcze każdy ma lupkę) i znacznie wyższą cenę, stąd moje założenie, że ten "Twój", to to samo, co SRP777.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
W dniu 17.02.2021 o 19:36, Sol napisał(-a):

Napiszą, że zrobili test, regulacji już nie, bo mieści się w normie, ale tym razem porysują kopertę.

Już współczuję :unsure:

 

 

 

Dokładnie tak się stało.

 

"Dzień Dobry,

Uprzejmie informujemy, iż otrzymaliśmy wiadomość z serwisu gwarancyjnego, że nie znaleźli usterki w zegarku. Zegarek w serwisie przeszedł test szczelności, a chód mechanizmu został sprawdzony i jest prawidłowy. Zegarek został przekazany do pokoju wysyłek, jak tylko wróci z serwisu niezwłocznie Pana poinformujemy."

 

pier**le taką robotę. Naprawię na swój koszt a to zostawię w ramach przestrogi przed oszustami z Zibi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by założyć specjalny wątek o naprawach w Zibi.

Tak właśnie działają :angry:

 

Może napisz do Seiko jakie masz z nimi doświadczenia?

Jak więcej osób napisze, to może będzie jakaś reakcja.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie może być sposób, nóż Seiko pogrozi im palcem, albo postraszy....Kto wie może warto spróbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Z zamawianiem części w Zibi do zegarków Seiko to też przeważnie z problemami, podasz referencje to i tak potrafią przysłać części od innego zegarka. Rekord to za czwartym razem przysłana prawidłowa część. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zółw i inne graty...


edc050321_web.jpg


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Co to za pasior?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomóżcie... Sprzedałem wszystko co mialem w 22mm w uszach. I naszło mnie na żółwia...tylko czy przy tej kolekcji da się jeszcze coś wcisnąć?? Zwłaszcza że nie za bardzo mam pomysł co...
Może to przez to że mam teraz dużo pasków 22mm i w dodatku kilka par Fat teleskopów Seiko ? Sam już nie wiem..

Mialen srp773 potem 775 potem srpc91 ...9c35048f48af123fc9a852a8f5730e65.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się da a jak się nie mieści to większe pudełko lub drugie :D 

Sam mam ochotę na Żółwia, chciałbym wrócić ale w sumie ostatnio chciałem wrócić do niebieskiej biedamasy jak wiesz aż w końcu kliknąłem Kamasu które odklikałem i wziąłem Longinesa ^_^ 

Ostatnio nie cieszą mnie zegarki których nie noszę i lepiej mieć jeden który noszę niż 3-4 które leżą w pudle.

No ale ciężko się powstrzymać niestety ... :rolleyes: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w klasykę, czyli SRP777, albo w coś bardziej ekstrawaganckiego, na przykład SRPD21. No chyba, że masz ochotę wysupłać nieco więcej z portfela, to Blue Lagoon, albo Black Ninja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad srp 773 /775 lub srpc91 / srpc 25 ewentualnie wersja STO cała w PVD na czarno lub sbdy039

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.