Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
emiel

Liczymy żółwie

Rekomendowane odpowiedzi

Moje dwa szukają nowego domu

 

8440BD8B-807A-44E8-A278-2E29A19D19C6.jpeg

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2021 o 11:09, siomon napisał(-a):

Bierz zielonego ;)

 

IMG_20211121_110602.jpg

Zdradzisz jaki to model?  😊 Ten zielony kolor hipnotyzuje 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, memo88 napisał(-a):

Zdradzisz jaki to model?  😊 Ten zielony kolor hipnotyzuje 😍

SBDY039, model na rynek japoński. Jeśli chcesz takiego to zobacz co napisałem tutaj

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, siomon napisał(-a):

SBDY039, model na rynek japoński. Jeśli chcesz takiego to zobacz co napisałem tutaj

 

Jest piękny ale niestety na mój nadgarstek ten rozmiar jest za duży... Dziękuję Ci za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 77 obowiązkowo z SRP777.
561eb77f9559a201a99f8a781b591e2f.jpg

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem pasek dla żółwia który mi pasuje wizualnie. Wcześniej kombinowałem z czarnymi, albo niebieskimi, ale to nie było to. Dopiero przy szarym pasek nie dominuje tarczy.

 

39128EBD-3B09-4CD1-A7B9-54649763255C.jpeg

E259946B-463A-437C-BEC9-CC00102E198B.jpeg

Edytowane przez KLXN

instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł! Pre-owned ale w bardzo dobrym stanie Dołączył do Króla jako poddany
1e5bff6096c4de78a885eae38bbef233.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


nawrót choroby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie znudził się PADI???
Mój SRP777 szuka braciszka. 36e7c1cded3017b0bb7c14eae54da555.jpg

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PVD2b010f63b7eb85e7490686f5b01d07c2.jpg7fcd0aca397fc5806ab8e88c4bb74b2b.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja spamu. Szukałem, znalazłem, jestem zadowolony.
Co tam, że chapter ring trochę w lewo przesunięty ee98d55954d002319969edffafc0694a.jpg

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez czarnego się nie liczy :)

 

spacer.png

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadly nowe Seikacze i musze przyznac, ze nowy Tortoise pomimo biadolenia w internecie na nietypowe oznaczenia bezela jest nawet calkiem OK. Napomkne, ze bezel kreci sie z plynnie ale z przyjemnym oporem (bez klikow) w obie strony. Zegarek jest tez jak na swoja wodoszczelnosc calkiem szczuply.

spacer.png

I jeszcze zdjecie spb153:

spacer.png

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, jlw napisał(-a):

Wpadly nowe Seikacze i musze przyznac, ze nowy Tortoise pomimo biadolenia w internecie na nietypowe oznaczenia bezela jest nawet calkiem OK. Napomkne, ze bezel kreci sie z plynnie ale z przyjemnym oporem (bez klikow) w obie strony. Zegarek jest tez jak na swoja wodoszczelnosc calkiem szczuply.

 

I jeszcze zdjecie spb153:

 

Kupiłes? :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, jlw napisał(-a):

Wpadly nowe Seikacze i musze przyznac, ze nowy Tortoise pomimo biadolenia w internecie na nietypowe oznaczenia bezela jest nawet calkiem OK. Napomkne, ze bezel kreci sie z plynnie ale z przyjemnym oporem (bez klikow) w obie strony. Zegarek jest tez jak na swoja wodoszczelnosc calkiem szczuply.

spacer.png

 

 

 .. bo to taki bardziej żółw pustynny, oglądałem na youtube recenzję SRPB15 i wydawał się bardzo ciekawym zegarkiem ... gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jlw napisał(-a):

Wpadly nowe Seikacze i musze przyznac, ze nowy Tortoise pomimo biadolenia w internecie na nietypowe oznaczenia bezela jest nawet calkiem OK. Napomkne, ze bezel kreci sie z plynnie ale z przyjemnym oporem (bez klikow) w obie strony. Zegarek jest tez jak na swoja wodoszczelnosc calkiem szczuply.

 

I jeszcze zdjecie spb153:

 

Willardzik bardzo fajny, graty :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie🙂

Willard, niestety (jak poprzedni czarny) jest niestety strasznie zle wyregulowany, tez spieszy okolo 45s na dobe. Bedzie otwieranie i regulowanie.

Tortoise zrobil ok +1s/d i nawet indeksy chapter ringu w miare dobrze sie centruja z indeksami tarczy:P wiec trudno sie do czegos w nim przyczepic. Podoba sie tez szczotkowanie indeksow tarczy. Nieczesto sie z takim zabiegiem spotykalem i robi to spojniejsze wrazenie w porownaniu z polerowanymi indeksami/szczotkowanymi wskazowkami. Podoba sie tez bardziej stonowany i jakby to nazwac mniej organiczny wyglad wskazowek i indeksow w tym zegarku w porownaniu do starszych diverow-zolwikow. Tarcza wydaje sie miec bardzo lagodny nieco polyskujacy szlif sloneczkowy. Super zegarek w cenie ~300Eur:wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jlw napisał(-a):

Dzieki Panowie🙂

Willard, niestety (jak poprzedni czarny) jest niestety strasznie zle wyregulowany, tez spieszy okolo 45s na dobe. Bedzie otwieranie i regulowanie.

 

Ja bym się nie spieszył z tym otwieraniem, szkoda szczelności. Weź go solidnje nakręć i ponoś z 8h dziennie przez parę tygodni. Te mechanizmy lubią być dokręcone (wtedy są najdokładniejsze) i mają to do siebie, że z czasem się docierają. Niemniej +45 to sporo poza widełkami dokładności dla tego werku. Więc albo poczekaj albo może go  odeślij i zamów inną sztukę? :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Funky_Koval napisał(-a):

Ja bym się nie spieszył z tym otwieraniem, szkoda szczelności. Weź go solidnje nakręć i ponoś z 8h dziennie przez parę tygodni. Te mechanizmy lubią być dokręcone (wtedy są najdokładniejsze) i mają to do siebie, że z czasem się docierają. Niemniej +45 to sporo poza widełkami dokładności dla tego werku. Więc albo poczekaj albo może go  odeślij i zamów inną sztukę? :)

Oczywiscie z otwieraniem nowego zegarka nie bede sie spieszyl, ale 45s raczej nie nadrobi. Boje sie odsylac by nie dostac czegos z jakimis  innymi niedociagnieciami, tak jak to czesto u obecnych modeki seiko bywa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jlw napisał(-a):

Oczywiscie z otwieraniem nowego zegarka nie bede sie spieszyl, ale 45s raczej nie nadrobi. Boje sie odsylac by nie dostac czegos z jakimis  innymi niedociagnieciami, tak jak to czesto u obecnych modeki seiko bywa..

Nadrobi, nie nadrobi. Miałem kiedyś tak z 6r15 w jednym Seiko. Jak bydlakowi zafundowałem miesiąc noszenia i machania łapą to zleciał do +11. Czyli miodzio jak na mechanika.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.