Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Natalia11

Pomocy!! Podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłam kilka dni temu na allegroszu zegarek Orient Bambino ver 4. Zegarek przyszedł i jest piękny, cudowny i taki jaki mi się wymarzył. Problem polega na tym, że nie znam się na zegarkach na tyle by stwierdzić czy jest podrobiony czy nie. Moją uwagę przykuwa instrukcja obsługi na której widnieje napis MECHANCAL zamiast MECHANICAL. Przeszukałam juz internet wzdłuż i wszerz i znajduję gdzieniegdzie (również na forach takich jak to) taką wersje instrukcji, ale nikt się tego nie czepia ani właściciel prezentujący zegarek ani ludzie komentujący. Czy wiecie coś o serii zegarków z literówką w instrukcji czy mam założyć, że fake i zwracać natychmiast. Dodam że uzytkownik od 6 lat na allegro sprzedaje same zegarki, ma 100 proc pozytywnych komentarzy i widziałam od niej zegarki na podobnym forum miłośników. Pani dała mi też możliwość zwrócenia zegarka w ciągu 7 dni. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj fotki tego zegara zamiast zajmować się jakąś literówką w papierach. Może zegar masz oryginalny a podrobioną instrukcję :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust możesz spać spokojnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przy projektowaniu zjadł literę i nikt tego nie zauważył zanim się wydrukowało.

Bywa.

Zegarek w porządku :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci dobry człowieku !! Niech Bóg w sikorach złotych wynagrodzi :-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru zacnego czasomierza zamiast kwarcowej modówki typu Daniel Wellington, szacunek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Mam tę wersję od miesiąca i cały czas cieszy oko. Tylko ten pasek trochę parszywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Mam tę wersję od miesiąca i cały czas cieszy oko. Tylko ten pasek trochę parszywy.

W tej cenie nie można mieć wszystkiego. Pasek w Bambino obowiązkowo do wymiany. Na szczęście w wersji 4 ma już standardową szerokość 22mm przy kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie z ciekawości zajrzałem to w instrukcji do mojego Raya też jest ten sam błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się tak czaję żeby Go wymienić. Chętnie bym oryginalną klamrę zachował, ale nie wiem czy da się ją jakoś bezpiecznie zdemontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, gdzie zamawiałaś? W tym tygodniu chciałbym zamówić Bambino w wersji V4 Blue i rozglądam się za potencjalnymi sklepami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłam kilka dni temu na allegroszu

 

:)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natalia11, kupowałaś u tego sprzedawcy?

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=19733576&order=d&id=19873

 

Niezłe ceny Orientów, ale mało komentarzy. Na ebay to chyba ten sam:
http://www.ebay.pl/sch/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ssn=valentyn53&_sop=15&rt=nc

 

I tutaj moje pytanie - czy ktoś miał z nim do czynienia? Można kupować bez obaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się tak czaję żeby Go wymienić. Chętnie bym oryginalną klamrę zachował, ale nie wiem czy da się ją jakoś bezpiecznie zdemontować.

Bez problemów można sprzączkę Orienta przełożyć so innego paska. Musi się jedynie zgadzać szerokość no i oczywiście pasek powinien posiadać wycięcie na ten "pazurek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezłe ceny Orientów, ale mało komentarzy. Na ebay to chyba ten sam:

http://www.ebay.pl/sch/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ssn=valentyn53&_sop=15&rt=nc

 

I tutaj moje pytanie - czy ktoś miał z nim do czynienia? Można kupować bez obaw?

 

Ja brałem od tej osoby.

Poza ebayem, przesyłka za pobraniem :)

Wszystko OK.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomek.wzr

Tak dokładnie od niej. Wybrałam przesyłkę z przedpłatą za 30 zł, jednak Pani mi napisała, że ma problem z transakcją PayU, odesłali pieniądze w ciągu dnia, a Pani wysłała przesyłkę za pobraniem w tej samej cenie.

 

Zegarek przyszedł bez paragonu, a tak poza tym wszystko ok. Znalazłam na innym podobnym forum tego użytkownika i nie było zastrzeżeń.

Jako ciekawostkę dodam, że konto allegro należy do niejakiej Tatiany z Novovolynska i ta odpowiada na maile, na pieczątce sklepu widnieje imię Wladimir, a na paczce nadawcą jest niejaka Valentyna - nie dziwcie się więc, że przez chwilę zwątpiłam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą samą historię co Natalia11 - wiec chyba to u tego użytkownika norma.

Zegarek ma przyjść w tym tygodniu... zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.