Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość czerwoo

HAMILTON JAZZASTER H32755851

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czerwoo

Witam wszystkich bardzo serdecznie, 

 

chciałbym poradzić się bardziej doświadczonych jak i być może użytkowników hamiltonów o model 

H32755851. 

 

Miał ktoś do czynienia z tym modelem?
Nie ma problemów z gwarancją w Polsce/Europie? 
Uważacie, że wart jest tej ceny?

Za pomoc z góry dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w podtemacie dla miłośników marki - o ile pamiętam, któryś z Kolegów niedawno sprzedawał chyba ten model. Btw., jesteś pewien, że będzie Ci pasować zegarek o średnicy 44mm?


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie, 

 

chciałbym poradzić się bardziej doświadczonych jak i być może użytkowników hamiltonów o model 

H32755851. 

Będę miał okazję kupić go w USA za ok 2700zł.

Miał ktoś do czynienia z tym modelem?

Nie ma problemów z gwarancją w Polsce/Europie? 

Uważacie, że wart jest tej ceny?

 

Za pomoc z góry dziękuję. 

 

Jeżeli sprzedawca widnieje jako AD na stronie Hamiltona i masz podbitą gwarancję, to SGP spokojnie Ci go na gwarancji zrobi w razie W.

 

Co do samej wartości, zegarki kupujemy sercem, a nie głową. Jeżeli Ci się podoba, planujesz go nosić, bierz! Tylko może pierwej go zmierz, jeżeli nie mierzyłeś. Jak zaczniemy rozmawiać o wartości, to się okaże że masz wiele alternatyw. ;) Hamiltony to solidne zegarki. Będzie Pan zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwoo

Zapytaj w podtemacie dla miłośników marki - o ile pamiętam, któryś z Kolegów niedawno sprzedawał chyba ten model. Btw., jesteś pewien, że będzie Ci pasować zegarek o średnicy 44mm?

44mm chodzi, że duży? obecnie mam 44mm i na ręce prezentuje i nosi się całkiem dobrze :)

Jeżeli sprzedawca widnieje jako AD na stronie Hamiltona i masz podbitą gwarancję, to SGP spokojnie Ci go na gwarancji zrobi w razie W.

 

Co do samej wartości, zegarki kupujemy sercem, a nie głową. Jeżeli Ci się podoba, planujesz go nosić, bierz! Tylko może pierwej go zmierz, jeżeli nie mierzyłeś. Jak zaczniemy rozmawiać o wartości, to się okaże że masz wiele alternatyw. ;) Hamiltony to solidne zegarki. Będzie Pan zadowolony.

 Niestety w żadnym sklepie nie widziałem Hamiltona. Ogólnie chyba w Polsce dość rzadkie zegarki (niestety). Póki co obczaiłem filmiki z youtuba :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44mm chodzi, że duży? obecnie mam 44mm i na ręce prezentuje i nosi się całkiem dobrze :)

Tak, o to mi chodziło. Sam mam nienajszczuplejszy ;) nadgarstek (ok. 19,5mm) i o ile noszę EDC 43mm, to taki zegarek, jak ten akurat, wydawałby mi się (ze względu na design) zbyt wielki. Ale to, naturalnie, kwestia gustu. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwoo

Pewnie bym rozważał mniejszy gdyby tylko był taki dostępny w tym kolorze (szary). Niestety z tego co przeszukałem zbliżone design'em 42mm nie mają koloru szarego a ten mi się bardzo spodobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez WojtekP
      Witam szanownych forumowiczów.
       
      Jestem tu, by zasięgnąć Waszej opinii na temat zegarka Hamilton Jazzmaster Viewmatic model H32755851.
      Zegarek ten mogę nabyć u autoryzowanego sprzedawcy, którego mam w zasięgu średniego spaceru, za 690£.
      Pytanie co sądzicie o tym zegarku? Czy warto, czy są jakieś alternatywy oferujące więcej w tym zakresie cenowym, lub tyle samo, a są tańsze?
      Jakie ma on wady, a jakie zalety?
       
      Po kilku tygodniach przeszukiwania forów, sklepów, paru przymiarkach zdecydowałem się poprosić Was o werdykt i poradę, a także o wskazanie możliwych alternatyw. Warunek to podobna kolorystyka i rozmiar, tarcza może być biała lub srebrna, ale aby się coś na niej działo. Zegarek mieszczący się pod koszulę, lecz nie aż tak elegancki, aby nie pasował do dżinsów, skóryi koszuli w kratę. Koniecznie automatyczny i najlepiej Szwajcar (wiem, że Hamilton wywodzi się z ameryki).
       
      Poniżej załączam zdjęcie, aby ułatwić Wam zadanie.
      Dziękuję serdecznie, miłego popołudnia.

    • Przez Artur11975
      Witam Koleżanki i Kolegów.
       
       
      Myślę, ze już czas na tego typu inicjatywę, żeby w jednym miejscu zebrać trochę wiedzy , ciekawostek i opinii na temat tej wspaniałej marki. Zapraszam wszystkich do dyskusji na ten temat, dzielenia się spostrzeżeniami i Waszymi doświadczeniami związanymi z zegarkami Hamilton.
       
      -------------------–-------------------------------------------------------------------------------
       
       
      Ja zacznę garścią podstawowych informacji na temat marki.
      (Z netu)
       
      Hamilton Watch Company została założona w Lancaster w 1893 roku. Powstała z firmy Adams & Perry Watch Company. W 1927 roku Hamilton kupił Illinnois Watch Company. W 1941 roku firma skonstruowała chronometr morski model 21 i precyzyjny zegar nawigacyjny model 22. W ten sposób Hamilton stał się najpoważniejszym amerykańskim producentem chronometrów.
       
      Od roku 1955 do 1960 firma Zjednoczone Fabryki Zegarków Ersingen z właścicielem Helmutem Epperleinem współpracowała z Hamilton Watch Company. Hamilton wykorzystał współpracę dla siebie i zaowocowało to w 1957 roku wprowadzeniem na rynek elektrycznego zegarka ręcznego z balansem „Elektric”. W 1966 roku Hamilton kupił Büren Watch Company. W 1970 roku firma wprowadziła na rynek pierwszy elektroniczny zegarek kwarcowy z cyfrowym wyświetlaczem LED – model Pulsar. W 1972 roku produkcja została wstrzymana. Markę Hamilton nabyła szwajcarska spółka holdingowa SSIH.
    • Przez fox33
      Od kilku miesięcy zaglądam na forum. Ostatnio zacząłem szukać dla siebie zegarka, czytam sobie i im więcej czytam tym mniej wiem
       
      W związku z powyższym, w akcie desperacji, spowodowanym nadmiarem informacji i różnorodności zegarkowych stwierdziłem, że dobrym rozwiązaniem będzie może zwrócenie się z moimi rozterkami do Was, jako bardziej doświadczonych i posiadających dogłębną wiedzę na temat niuansów zegarkowych
       
      A więc do rzeczy - jak większości tu pytających, chodzi mi o pomoc lub ewentualne sugestie związane z wyborem jakiegoś ciekawego zegarka.
      Moje założenia to:
       
      - zegarek garniturowy
      - budżet raczej do ok. 3 500 PLN, cena atrakcyjna
      - mechanizm automatyczny
      - zegarek tylko używany, czyli już po rynkowej utracie wartości, po wyjściu z salonu
      - koperta stal lub stalowy/srebrny kolor, absolutnie odpada wszelkie złoto itp. kolory
      - pasek skóra, odpadają absolutnie bransolety
      - koperta okrągła
      - data, a najchętniej day/date
      - raczej większy niż 38 mm
      - cyferblat najchętniej jasny, ewentualnie czarny – odpadają niebieskie i zielone
       
      W tej chwili, od jakiegoś już czasu, moim faworytem jest Hamilton H32716859 Jazzmaster Maestro Day Date Chronograph i coraz bardziej się ku niemu skłaniam, ale szukam też innych, atrakcyjniejszych cenowo alternatyw
      link do zegarka:
      http://www.hamiltonw...estro/H32716859
       
      Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki, sugestie i podpowiedzi.
      Jak mawiał Tow. Edward: "Pomożecie?"

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.