Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Guest czerwoo

HAMILTON JAZZASTER H32755851

Recommended Posts

Guest czerwoo

Witam wszystkich bardzo serdecznie, 

chciałbym poradzić się bardziej doświadczonych jak i być może użytkowników hamiltonów o model 

H32755851. 

Miał ktoś do czynienia z tym modelem?
Nie ma problemów z gwarancją w Polsce/Europie? 
Uważacie, że wart jest tej ceny?

Za pomoc z góry dziękuję. 

Edited by czerwoo

Zapytaj w podtemacie dla miłośników marki - o ile pamiętam, któryś z Kolegów niedawno sprzedawał chyba ten model. Btw., jesteś pewien, że będzie Ci pasować zegarek o średnicy 44mm?

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Witam wszystkich bardzo serdecznie, 

chciałbym poradzić się bardziej doświadczonych jak i być może użytkowników hamiltonów o model 

H32755851. 

Będę miał okazję kupić go w USA za ok 2700zł.

Miał ktoś do czynienia z tym modelem?

Nie ma problemów z gwarancją w Polsce/Europie? 

Uważacie, że wart jest tej ceny?

Za pomoc z góry dziękuję. 

Jeżeli sprzedawca widnieje jako AD na stronie Hamiltona i masz podbitą gwarancję, to SGP spokojnie Ci go na gwarancji zrobi w razie W.

Co do samej wartości, zegarki kupujemy sercem, a nie głową. Jeżeli Ci się podoba, planujesz go nosić, bierz! Tylko może pierwej go zmierz, jeżeli nie mierzyłeś. Jak zaczniemy rozmawiać o wartości, to się okaże że masz wiele alternatyw. ;) Hamiltony to solidne zegarki. Będzie Pan zadowolony.

Edited by tts

Guest czerwoo

Zapytaj w podtemacie dla miłośników marki - o ile pamiętam, któryś z Kolegów niedawno sprzedawał chyba ten model. Btw., jesteś pewien, że będzie Ci pasować zegarek o średnicy 44mm?

44mm chodzi, że duży? obecnie mam 44mm i na ręce prezentuje i nosi się całkiem dobrze :)

Jeżeli sprzedawca widnieje jako AD na stronie Hamiltona i masz podbitą gwarancję, to SGP spokojnie Ci go na gwarancji zrobi w razie W.

Co do samej wartości, zegarki kupujemy sercem, a nie głową. Jeżeli Ci się podoba, planujesz go nosić, bierz! Tylko może pierwej go zmierz, jeżeli nie mierzyłeś. Jak zaczniemy rozmawiać o wartości, to się okaże że masz wiele alternatyw. ;) Hamiltony to solidne zegarki. Będzie Pan zadowolony.

Niestety w żadnym sklepie nie widziałem Hamiltona. Ogólnie chyba w Polsce dość rzadkie zegarki (niestety). Póki co obczaiłem filmiki z youtuba :D 

Edited by czerwoo

44mm chodzi, że duży? obecnie mam 44mm i na ręce prezentuje i nosi się całkiem dobrze :)

Tak, o to mi chodziło. Sam mam nienajszczuplejszy ;) nadgarstek (ok. 19,5mm) i o ile noszę EDC 43mm, to taki zegarek, jak ten akurat, wydawałby mi się (ze względu na design) zbyt wielki. Ale to, naturalnie, kwestia gustu. :)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Guest czerwoo

Pewnie bym rozważał mniejszy gdyby tylko był taki dostępny w tym kolorze (szary). Niestety z tego co przeszukałem zbliżone design'em 42mm nie mają koloru szarego a ten mi się bardzo spodobał.

Edited by czerwoo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By WojtekP
      Witam szanownych forumowiczów.

Jestem tu, by zasięgnąć Waszej opinii na temat zegarka Hamilton Jazzmaster Viewmatic model H32755851.
      Zegarek ten mogę nabyć u autoryzowanego sprzedawcy, którego mam w zasięgu średniego spaceru, za 690£.
      Pytanie co sądzicie o tym zegarku? Czy warto, czy są jakieś alternatywy oferujące więcej w tym zakresie cenowym, lub tyle samo, a są tańsze?
      Jakie ma on wady, a jakie zalety?

Po kilku tygodniach przeszukiwania forów, sklepów, paru przymiarkach zdecydowałem się poprosić Was o werdykt i poradę, a także o wskazanie możliwych alternatyw. Warunek to podobna kolorystyka i rozmiar, tarcza może być biała lub srebrna, ale aby się coś na niej działo. Zegarek mieszczący się pod koszulę, lecz nie aż tak elegancki, aby nie pasował do dżinsów, skóryi koszuli w kratę. Koniecznie automatyczny i najlepiej Szwajcar (wiem, że Hamilton wywodzi się z ameryki).

Poniżej załączam zdjęcie, aby ułatwić Wam zadanie.
      Dziękuję serdecznie, miłego popołudnia.

• By Artur11975
      Witam Koleżanki i Kolegów.

Myślę, ze już czas na tego typu inicjatywę, żeby w jednym miejscu zebrać trochę wiedzy , ciekawostek i opinii na temat tej wspaniałej marki. Zapraszam wszystkich do dyskusji na ten temat, dzielenia się spostrzeżeniami i Waszymi doświadczeniami związanymi z zegarkami Hamilton.

-------------------–-------------------------------------------------------------------------------

Ja zacznę garścią podstawowych informacji na temat marki.
      (Z netu)

Hamilton Watch Company została założona w Lancaster w 1893 roku. Powstała z firmy Adams & Perry Watch Company. W 1927 roku Hamilton kupił Illinnois Watch Company. W 1941 roku firma skonstruowała chronometr morski model 21 i precyzyjny zegar nawigacyjny model 22. W ten sposób Hamilton stał się najpoważniejszym amerykańskim producentem chronometrów.

Od roku 1955 do 1960 firma Zjednoczone Fabryki Zegarków Ersingen z właścicielem Helmutem Epperleinem współpracowała z Hamilton Watch Company. Hamilton wykorzystał współpracę dla siebie i zaowocowało to w 1957 roku wprowadzeniem na rynek elektrycznego zegarka ręcznego z balansem „Elektric”. W 1966 roku Hamilton kupił Büren Watch Company. W 1970 roku firma wprowadziła na rynek pierwszy elektroniczny zegarek kwarcowy z cyfrowym wyświetlaczem LED – model Pulsar. W 1972 roku produkcja została wstrzymana. Markę Hamilton nabyła szwajcarska spółka holdingowa SSIH.
    • By fox33
      Od kilku miesięcy zaglądam na forum. Ostatnio zacząłem szukać dla siebie zegarka, czytam sobie i im więcej czytam tym mniej wiem

W związku z powyższym, w akcie desperacji, spowodowanym nadmiarem informacji i różnorodności zegarkowych stwierdziłem, że dobrym rozwiązaniem będzie może zwrócenie się z moimi rozterkami do Was, jako bardziej doświadczonych i posiadających dogłębną wiedzę na temat niuansów zegarkowych

A więc do rzeczy - jak większości tu pytających, chodzi mi o pomoc lub ewentualne sugestie związane z wyborem jakiegoś ciekawego zegarka.
      Moje założenia to:

- zegarek garniturowy
      - budżet raczej do ok. 3 500 PLN, cena atrakcyjna
      - mechanizm automatyczny
      - zegarek tylko używany, czyli już po rynkowej utracie wartości, po wyjściu z salonu
      - koperta stal lub stalowy/srebrny kolor, absolutnie odpada wszelkie złoto itp. kolory
      - pasek skóra, odpadają absolutnie bransolety
      - koperta okrągła
      - data, a najchętniej day/date
      - raczej większy niż 38 mm
      - cyferblat najchętniej jasny, ewentualnie czarny – odpadają niebieskie i zielone

W tej chwili, od jakiegoś już czasu, moim faworytem jest Hamilton H32716859 Jazzmaster Maestro Day Date Chronograph i coraz bardziej się ku niemu skłaniam, ale szukam też innych, atrakcyjniejszych cenowo alternatyw
      link do zegarka:
      http://www.hamiltonw...estro/H32716859

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki, sugestie i podpowiedzi.
      Jak mawiał Tow. Edward: "Pomożecie?"

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.