Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dariusz chlastawa

Pomóżmy Martynce w walce z rakiem !

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz pomóc Martynce na kilka sposobów np.

 

Możesz przekazać dla Martynki swój 1% - wystarczy podać w zeznaniu podatkowym nr KRS 0000270809

w informacjach uzupełniających – KONIECZNIE:

"Siemińska 6039".

 

lub wysłać SMS o treści "POMOC 6039" na nr. 75165 Koszt sms-u 6,15 zł z czego 5zł trafia na subkonto Martynki.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez emstel
      Witajcie,
       
      Ostatnio poluję na zegarki Sevenfriday. Dziś zobaczyłem aukcję jednego z nich: http://allegro.pl/nowy-zegarek-sevenfriday-p3-1-industrial-engines-i5891256058.html
       
      Zastanawia mnie jego autentyczność. Wiem, że jest dużo podróbek na aliexpress i obawiam się, że to może być jedna z nich. 
      Zwróćcie uwagę na napis RING. Na stronie producenta jest jedynie "RING: C5H8", tutaj mamy jakiś dłuższy ciąg. Sprawdzałem filmiki różnych recenzentów i u nich było podobnie jak na stronie producenta.
       
      Czy dobrze mi się wydaje?
       
      Pozdrawiam,
      Mateusz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.