Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QbaF88

Ray Ban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, macie do polecienia jakieś sklepy internetowe lub stacjonarne (Kraków) z tymi okularami? A może importy? Szukam czegoś z polaryzacją do auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optykaworld. Sklep nie jest polski, ale zamawiam okulary od lat. Świetnej jakości soczewki korekcyjne. Ceny w porównaniu z cenami u nas w salonie w wielu sytuacjach bardziej niż atrakcyjne. Gorąco polecam. Kupowałem przeciwsłoneczne, przeciwsłoneczne z korekcją, normalne z korekcją. Zawsze super.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaglądnij do działu poszukuję - oferty niezegarkowe i zapytaj kolegę od okularów (zobaczysz jego ogłoszenia)


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Seiken często cos sprzedaje w "OFERTY NIEZEGARKOWE"', nowe i używane. Kupiłem od niego w sumie 5 par, porządny chłop, wszystko ok :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciężko z rozmiarem u naszego Kolegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam solidarnie Seikena chociaż niczego nie kupiłem u niego, podobnie jak ktoś tu z powodu "braku tego czego akurat szukałem" ;)

 

Natomiast ostatnie Ray Ban JUSTIN z korekcją kupiłem jakiś miesiąc temu w bardzo dobrej cenie i przy świetnej obsłudze w 4eyes.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wybrać się do sklepu stacjonarnego i sobie te okulary zmierzyć. Chodzi CI o przeciwsłoneczne pewnie? Jeśli znajdziesz już jakiś model, który Ci sie podoba to po prostu zamów sobie w sieci. Będzie o wiele taniej.

Doradzę,ze bardzo korzystne ceny miewa Gomez:

https://gomez.pl/

 

Jest tam sporo dobrych firm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę polecić rajsoczewek.pl, zamawiałem ostatnio clubmastery i wszystko bardzo sprawnie poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości ile płaciłeś za club mastery i jakie? Mi udało się wyrwać w butiku Clubmastery klasyczne bez polaryzacji za 330 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem te z linku. To moje pierwsze RB i moze to tylko takie wrażenie, ale po pół roku użytkowania, zdecydowanie lepiej sie przez nie patrzy niż okulary z przedziału powiedzmy 100-150 zł, a całe życie byłem przekonany, ze nie ma prawa być zauważalnej różnicy i to tylko branding i design oprawek.

 

 

http://www.4eyes.pl/userdata/gfx/332217699918acbf56fca6f86cfe96f2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję połączyć temat o okularach przeciwsłonecznych z tym tematem.

Poza tym ten temat zaczyna przypominać katalog stron www... jako jedna z możliwości dla SEO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.