Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Helix

Szukam zegarka do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Stwierdziłem, że muszę zasięgnąć porady specjalistów w temacie, bo godziny spędzone nad poszukiwaniami wcale nie przybliżają mnie do znalezienia czegoś odpowiedniego. Mianowicie szukam zegarka, który mógłbym nosić na niebiesko-białym/szarym pasku nato. Zegarek może być nowy/używany, automat lub kwarc, generalnie szukam czegoś z niebieską tarczą, a w przypadku divera z niebieskim bezelem. Mako/Ray lub SKX odpadają z powodu ograniczonego budżetu. Mam nadzieję, że pomożecie w poszukiwaniach :)

Edit:Nadgarstek 17-18 cm.

post-96097-0-41765900-1497179147.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio MDV 106 chociaż może być ciężko dostać niebieski, Lorus też robi divery

np RH925FX9,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio MDV-106 dostępne już właściwie tylko w kolorze czarnym. Jest coś podobnego od Lorusa:
rh941gx9.jpg

 

Gdybyś przekroczył budżet o jakieś 150 zł to można dostać niebieskiego Raya 1 lub Mako 1 w orientuhren.de na gumowym pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interesuje Cię skx007 używany to wystawiłem w 100% sprawny na znany serwis aukcyjny z powodu zakupu sumo ;) dla osoby z forum, rabat po zakończeniu licytacji 50 zł od wylicytowanej kwoty po wcześniejszym kontakcie. Niestety nie mam jeszcze możliwości wystawienia go tu.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Poszperałem trochę i znalazłem SEIKO SNK807K2, co o tym myślicie? Nie będzie trochę za mały na nadgarstek 17 cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przymierzyć bo to kwestia gustu, ale na pewno nie będzie wyglądał źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.