Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

XIV Spotkanie Roczne KMZiZ 2018r.

Rekomendowane odpowiedzi

Duży, ale też czasu jest sporo. Najlepszy dowód to prezentacja klubowych kolegów dotycząca zegarków vintage. Świetnie to wyszło.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał. Niemniej, nie zawsze się udaje z uwagi na kalendarz wydarzeń zegarkowych. To mój priorytet w tym roku, więc będę się starał :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

To ja zapytam, dlaczego Marriott? Może spróbować jakiś inny hotel/motel (Warszawa lub pod) do którego można przyjechać dzień wcześniej lub zostać do niedzieli i spokojnie "przy piwie" lub innym napoju porozmawiać i wymienić doświadczenia a może nawet zegarki. Kupić lub sprzedać.

Samo spotkanie w Marriocie oprócz tego że można dojechać bez kłopotu, nie powoduje integracji ludzi na forum. Brak jest takich spotkań.

 

2.

No i widziałbym pokaz wyrobów ze wschodniego bloku, kolekcja Grzegorza w NSA wywarła na mnie niesamowite wrażenie, coś cudownego i pięknego. Warta pokazania, choć wiem ile pracy musiałby wykonać Grzegorz żeby znowu ją pokazać.  Roman uzupełnił by ją ...


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szybko - 1.dlatego ,gdyż ( aczkolwiek też wolałbym opcję integracyjną ) do jakiegoś motelu w okolicy będzie ciężko przywlec kogoś z L&S np ..

2. jak najbardziej - szukamy chętnych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz a może zrobić takie spotkanie po oficjalnej części w hotelu Marriott gdzieś w innym hotelu z salą? Rozumiem, że renomowane firmy nie przyjadą do innego hotelu, choć tutaj bym się spierał, ale uwierz mi dużo z nas chciałoby się spotkać i pogadać o swoich zbiorach. Może coś wymienić, może kupić, przymierzyć?!

Słuchanie o zegarkach zacnych firm to ciekawa opcja, niemniej klub to też klubowicze i wymiana doświadczeń jest równie interesująca. Rozważ proszę moje słowa, nie wiem może ankieta da nam jakiś szerszy obraz?

 

Fan marki Enicar.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rodzą się nowe propozycje, to należy je wziąć pod uwagę i przedyskutować. Termin, miejsce i się spotykamy. Takie rozmowy nie bolą i nic nie kosztują, a mogą być początkiem czegoś nowego. Nikt z nas się nie upiera przy tym aby robić wciąż to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zaostrzenie apetytu - będzie z nami - Kari Voutilainen   http://www.voutilainen.ch/the-watches/#*  !!!

Juz sie ciesze na caloksztalt i bardzo (jesli sie uda) na Nomosa : )

i rowniez super byloby poznac lepiej zegarki zza Wschodniej granicy,

alez ten czas pędzi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o worldtimery, jest jeden użytkownik który bardziej się nimi interesował, miał sporą kolekcję radzieckich ale wydaje mi się, że inne także. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/103351-worldtimery-%C5%9Bwiata/?do=findComment&comment=1170465

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie, to co robicie na takich spotkaniach? :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś już może więcej wiadomo nt. tegorocznego spotkania zegarkowego? Ostateczny termin, miejsce, plan, etc?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 czerwca 2018, Marriott

Jak zwykle za wcześnie na szczegółową agendę, przed nami jeszcze Baselworld , tak jak napisałem wcześniej  będzie z nami - Kari Voutilainen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, super, dzięki za info.

 

A co z NOMOSem? będzie czy nie będzie? 

 

Oczywiście nie wpłynie to na moją obecność czy nie od kilku ostatnich lat jestem tak czy siak - zawsze panuje miła i serdeczna - zegarmistrzowska atmosfera - i to jest przecież najważniejsze :):):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy z tym 6 czerwca to nie pomyłka?

 

Wysłane z mojego HTC


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

09.06. miał być pewnie - to sobota. 06.06. to środa :) Słuszna uwaga pomimo późnej już pory :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

6 czerwca 2018, Marriott

Jak zwykle za wcześnie na szczegółową agendę, przed nami jeszcze Baselworld , tak jak napisałem wcześniej będzie z nami - Kari Voutilainen

 

Świetna wiadomość choć spośród Niezależnych największe wrażenie na mnie robią zegarki F.P. Journe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie marudzę... przyjmę wszystko. Mam jednak tak jak i Ty swoje typy, ale... na wszystko przyjdzie czas.

Chciałbym np. zobaczyć zegarki STOWA i FORTIS.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - 09 czerwca 2018 sobota - jak zwykle .. Tak to jest jak się próbuje kilka rzeczy naraz robić.

Stowa już była, Nomos jeszcze nie jest potwierdzony więc trzeba być cierpliwym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja to nie marudzę... przyjmę wszystko. Mam jednak tak jak i Ty swoje typy, ale... na wszystko przyjdzie czas.

Chciałbym np. zobaczyć zegarki STOWA i FORTIS.

 

Skoro już piszemy o typach, to dla mnie idealny byłby następujący zestaw gości: Philippe Stern lub Thierry Stern, ktoś z Atelier Cabinotiers Special Order Vacheron Constantin, François-Henry Bennahmias, François-Paul Journe i Laurent Ferrier. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - 09 czerwca 2018 sobota - jak zwykle .. Tak to jest jak się próbuje kilka rzeczy naraz robić.

Stowa już była, Nomos jeszcze nie jest potwierdzony więc trzeba być cierpliwym

 

Rozumiem, dziękuję. Jestem cierpliwy jestem :)

 

 

 

Skoro już piszemy o typach, to dla mnie idealny byłby następujący zestaw gości: Philippe Stern lub Thierry Stern, ktoś z Atelier Cabinotiers Special Order Vacheron Constantin, François-Henry Bennahmias, François-Paul Journe i Laurent Ferrier. :)

 

Ha ha ha, odważne strzały. Hm... wolę mieć mniejszy apetyt :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niekoniecznie? ;) W zeszłym roku chyba półka była całkiem wysoka? :)

 

Tak jak zostało napisane, czekamy jeszcze na potwierdzenia. Ten okres jest dość trudny, bo większość manufaktur jest skupiona na Baselworld. Patrząc na zeszły rok, zaraz potem dość szybko wszystko się wyklarowało.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ha ha ha, odważne strzały. Hm... wolę mieć mniejszy apetyt :]

 

Taki dream team przyszedł mi do głowy. Wymieniłem przedstawicieli firm zegarkowych, które najbardziej lubię.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.