Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

XIV Spotkanie Roczne KMZiZ 2018r.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie wiem o co Wam Panowie chodzi ... spotkanie było dla wszystkich i wszyscy którzy chcieli i mogli przyjechać /przyjść byli mile widziani. Proszę więc o troszkę zdrowego rozsądku i minimum życzliwości.. Roman coś napisał do Czesława a teraz kol Kiniol po raz już czwarty tworzy film o spiskowej teorii dziejów ... mnie tam nikt po plecach nie klepie ..

zresztą już raz napisałem ZARABIAM NA ŻYCIE będąc w zarządzie operatora telefonii gsm , z klubu nie pobieram ani wynagrodzenia ani nie mam żadnej innej formy gratyfikacji, poświęcam swój prywatny czas ( dzieląc go pomiędzy rodzinę, baaaardzo intensywną pracę i czas dla siebie,którego prawie już nie mam) i szczerze to już mnie troszkę zaczynają powoli wkurzać takie uszczypliwości.

Czyli jak zwykle, do krytyki dużo , do roboty prawie nikogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ panowie! Nie ma żadnego problemu. :) Po prostu w Jędrzejowie staniemy do pojedynku na zegarki (na ubitym gruncie), a kto wygra, ten ma rację i stawia kolację!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesiek, jak zwykle z humorem :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem o co Wam chodzi, kolega Czesław chciał zapisać się na spotkanie, grzecznie napisałem, że będzie ono krótkie, ponieważ o ile dobrze się orientuje kolega Czesław jest ze Szczecina. Nie chciałem nikogo obrazić ani urazić! Po prostu zwróciłem uwagę, że podróż będzie dłuższa niż pewnie spotkanie. ALE!!! napisałem wyraźnie, że zapraszamy!!! Więc o co Wam chodzi!

 

Jedno jest pewne ludzi do pracy i zaangażowania jest mniej niż chętnych do krytyki i zajawek. Nie chcę wywołać burzy, po prostu chcę wyjaśnić moje intencje. Tyle w temacie, nie miałem, nie mam i nie miewam złych intencji. Staram się pomóc i tyle.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem o co Wam chodzi, kolega Czesław chciał zapisać się na spotkanie, grzecznie napisałem, że będzie ono krótkie, ponieważ o ile dobrze się orientuje kolega Czesław jest ze Szczecina. Nie chciałem nikogo obrazić ani urazić! Po prostu zwróciłem uwagę, że podróż będzie dłuższa niż pewnie spotkanie. ALE!!! napisałem wyraźnie, że zapraszamy!!! Więc o co Wam chodzi!

 

Jedno jest pewne ludzi do pracy i zaangażowania jest mniej niż chętnych do krytyki i zajawek. Nie chcę wywołać burzy, po prostu chcę wyjaśnić moje intencje. Tyle w temacie, nie miałem, nie mam i nie miewam złych intencji. Staram się pomóc i tyle.

i tyle...ale co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tyle...ale co dalej?

 

Zapraszam do aktywnego udziału w życiu Stowarzyszenia, niestety dziś ludzie lubią wyłącznie czerpać ze "źródła", ale dać od siebie już ciężko. Zapraszam do kontaktu i zaangażowania. Pewne pomysły już działają, a pewne trzeba rozszerzyć na inne regiony. Chętny na poświęcenie?


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamień Pomorski czeka. I parę innych atrakcji, nie tylko wieżowo-zegarowych. :) Wikingowie w Wolinie już ostrzą miecze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że mnie przy tym nie będzie. Niemniej Czesław pomysły Twoje są zawsze wysokich lotów. Doczekać się nie mogę tych wikingów :):):)

Eugeniusz, bardzo ciekawa byłaby to wycieczka z zegarami/zegarkami w tle :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eugeniusz. Super! :) pk_kamil: wycieczka: Kamień Pomorski (zegar wieżowy katedry, Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, ograny kamieńskie (koncert, a jak się uda to pokażę organy "od kuchni" i zademonstruję ich działanie, Wolin i skansen osady słowiańskiej. Tak, że jest o czym pogadać :)

A w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej jest zegarek mechaniczny z niemieckiego bombowca (Dornier lub Heinkel) znaleziony w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrafisz przed weekendem zanęcić tak, że ten grill - który planowałem - nie umywa się do takiego spędzenia wolnego czasu. Już teraz piszę się :)

Eugeniusz, jak by nie patrzeć będzie okazja znów się spotkać z "Ptasim Mleczkiem" ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś agenda dorocznego spotkania KMZiZ 2018 r.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ spotkania taki sam jak dotychczas?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Dziękuję za odpowiedź.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamień Pomorski czeka. I parę innych atrakcji, nie tylko wieżowo-zegarowych. :) Wikingowie w Wolinie już ostrzą miecze!

Czesiu ,czy coś mię znów omineło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr b: Nic Ciebie nie ominęło! :) Te atrakcje przewiduję w przyszłym roku. M.in. będziemy "psuli" w ramach warsztatów zegar katedry kamieńskiej. A ten kto go popsuje - zostanie na wieży i go naprawi, reszta warsztatowiczów szybkim krokiem zejdzie z wieży na koncert organowy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr b: Nic Ciebie nie ominęło! :) Te atrakcje przewiduję w przyszłym roku. M.in. będziemy "psuli" w ramach warsztatów zegar katedry kamieńskiej. A ten kto go popsuje - zostanie na wieży i go naprawi, reszta warsztatowiczów szybkim krokiem zejdzie z wieży na koncert organowy. ;)

Ok.będę czekał grzecznie na dalsze newsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesław nam tego Kamienia Pomorskiego nie odpuści, ale to dopiero w przyszłym roku. Co do spotkania rocznego 2018 proszę jeszcze o chwilę cierpliwości, kilka osób jest bardzo zaangażowanych w dogranie szczegółów. Jeśli wszystko się uda powinno być ciekawie :) Agenda pojawi się gdy wszystko będzie już potwierdzone i dopięte czyli ten albo początek przyszłego tygodnia.   Dopiero wtedy formalnie ruszymy z zapisami na listą chętnych. Natomiast jeśli już teraz ktoś z Was bez względu na zawartość agendy jest zdecydowany na udział, to nic nie stoi na przeszkodzie aby wpisał się pod nr 1 :) 

Przypominam - członkowie Stowarzyszenia KMZiZ i dzieci nie płacą za wstęp, pozostali klubowicze już tak. Pewnie na poziomie jak w roku ubiegłym. Szczegóły wpłat wkrótce.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zapisanie Piotr Brodzki szt 1

 

          Pozdrawiam i do zobaczenia Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie roczne odbędzie się w sobotę 9 czerwca w Warszawie w Hotelu Marriott czyli w miejscu jak w roku ubiegłym. Początek godz 10:00 Przebieg spotkania zostanie zostanie ogłoszony po dograniu szczegółów dotyczących m.in kolejności wystąpień. Wśród prezentacji firm będą np. Ball Watch i Victorinox. Będzie ciekawe wystąpienie związane z marką Blancpain i zegarkiem fifty fathoms. Zapowiada się  ciekawie na tyle że warto być i uczestniczyć  :)

 

Jest już jeden chętny czyli zaczynamy tworzyć listę:

 

1. piotr b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie roczne odbędzie się w sobotę 9 czerwca w Warszawie w Hotelu Marriott czyli w miejscu jak w roku ubiegłym. Początek godz 10:00 Przebieg spotkania zostanie zostanie ogłoszony po dograniu szczegółów dotyczących m.in kolejności wystąpień. Wśród prezentacji firm będą np. Ball Watch i Victorinox. Będzie ciekawe wystąpienie związane z marką Blancpain i zegarkiem fifty fathoms. Zapowiada się  ciekawie na tyle że warto być i uczestniczyć  :)

 

Jest już jeden chętny czyli zaczynamy tworzyć listę:

 

1. piotr b

2. fotolizard + żona

 

 

 

-----------------------------------------------

 

A, córka ??? Kto będzie losował prezenty w loterii ?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na udział w spotkaniu rocznym 2018 Warszawa, Hotel Marriott, sobota 9 czerwca godz 10:00

 

1. piotr b

2. fotolizard + 1 

3. Władek Meller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.