Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
artmemory

Czy to oryginalny Tissot prośba o poradę

Recommended Posts

Witam !

Może ktoś mi doradzi mam możliwość kupienia Takiego tissota jak na zdjęciu podobno to prc 200 od znajomego który dostał go jakiś czas na urodziny , czy może ktoś powiedzieć jak określić czy to replika czy oryginał.

Pozdrawiam

post-98129-0-41088000-1497427842_thumb.jpeg

post-98129-0-28046000-1497427852_thumb.jpeg

post-98129-0-65791300-1497427863_thumb.jpeg

Replika to też oryginał.Chodziło Ci raczej o to czy to nie jest to podróbka. Co do autentyczności tego zegarka to z tego co się orientuję zegarków w tym przedziale cenowym się nie podrabia.

Pozdrawiam

Edited by darogdansk

akurat ten zegarek to podróbka:)

i jest to najczęściej podrabiany zegarek tissota który zalewa nasz rynek

wyprzedzę pytanie:

a co na to wskazuje?

- metka

- dekiel zegarka

- tarcza a dokładniej data i wskazówki

pewnie jakby mu się przyglądnąć to będzie tego więcej

nie kupuje się tissota prc na aukcjach ponieważ w większości są to podróbki- niektóre nawet mają lewe papiery a zdjęcia są często przemieszane z oryginalnymi więc ciężko stwierdzić

Edited by CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Replika to też oryginał.Chodziło Ci raczej o to czy to nie jest to podróbka. Co do autentyczności tego zegarka to z tego co się orientuję zegarków w tym przedziale cenowym się nie podrabia.

Pozdrawiam

Oczywiście chodzi mi czy to oryginał.

Podrabia się i podróbek prc200 jest dużo na rynku. Jeśli zegarek nie ma gwarancji podbitej przez autoryzowanego dystrybutora, nie ryzykowałbym.

Pozdrawiam

Oj podrabia i to na potęgę. Tańsze też się podrabia.

Podrabia się niemal wszystko, na co jest popyt. Ten Tissot może konkurować ze wskazówkowymi G od Casio, jeśli chodzi o stosunek podrób do oryginałów w sieci :D . Troszkę nie ogarniam takich wpisów, które tylko wprowadzają pytającego o dany zegarek w błąd. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By vipers33
      Witam.

Chciałbym przestrzec przed oszustem z Olx.

Zakupiłem u niego zegarek marki Tissot PRC 200 (wiem za tanio,ale łudziłem się)no i wysłał mi paczkę za pobraniem tak jak chciałem.
      Dziś przyjechał kurier,otworzyłem paczkę,a w środku tandetnie podrobiony zegarek w drewnianym pudełku.Co najlepsze nówka sztuka,a nie ten ze zdjęć,które zamieścił,bo miał być używany tak jak wskazuje na to oferta 
      Paczki oczywiście nie odebrałem i nie zapłaciłem,a sprzedawca stracił 30 zł na przesyłce,sam poległ w tym oszustwie
      Przestrzegam wszystkich chcących kupić taniej

Nie wiem czy mogę,ale wklejam link do zegarka.
      http://olx.pl/oferta/zegarek-tissot-prc-200-CID87-IDfUc97.html
    • By oczeq
      Witam, miałbym pytanie, wokół jakiej kwoty szacowałby się koszt części do tissota prc 200 t461, chodzi mi dokładniej o koronkę oraz wałek??? I ewentualnie polecilibyście mi może jakiś serwis lub stronę gdzie mógłbym zakupić tego typu rzeczy?
      Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

• By bartez998
      Witam. Wylicytowałem w dobrej cenie Tissota PRC 200, jakoże nie znam się ,aż tak bardzo na zegarkach proszę o pomoc w stwierdzeniu czy to nie chińska podróbka. Do zegarka dołączony certyfikat ,ale wiadomo w dzisiejszych czasach każdy coś takiego może druknąc Proszę o odpowiedź ,w razie wątpliwości nie płaciłbym za towar
      http://allegro.pl/tissot-prc-200-oryginal-ideal-i4190850729.html
    • By magnum997
      Witam

Wiem ,że na tym forum są specjaliści , którzy na pewno będą znali odpowiedź na moje pytanie.  Otóż

Chcę kupić zegarek i myślę nad tissotem prc 200 lub certiną ds caimano.
      Znalazłem kila tissotów na allegro. Bardzo mi się podobają .  
         Są z USA.  Sprzedawca ma podbitą gwarancję i rachunek.  Cena jest bardzo okazyjna a zarazem moim zdaniem bardzo podejrzana.
      Co sądzicie o tej aukcji ?  Moim zdaniem są to podróbki bo jak racjonalnie wytłumaczyć taką rozbieżność cenową ?

Przesyłam link do aukcji  :   

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=tissot+prc&buyNew=1

Proszę o opinię . z góry dziękuje i pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.