Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Steryd34

Mały duży problem

Rekomendowane odpowiedzi

Moze zacznę od najważniejszej rzeczy czyli od  rozmiaru nadgarstka a wynosi on 24 cm i tu pojawia się mój najgorszy problem. Większość z zegarków które jest dostępne na rynku jest po prostu za mała na taka łapę. A potrzebuje zegarka który by spełniał 3 podstawowe funkcje takie jak. 

1. Pasowałby na rękę 

2. Posiadał kilka alarmów które można ustawić.

3. Był wodoszczelny

Innymi słowy potrzebowałbym coś w stylu Casio G Shock ale pasujące na mnie. Najgorsze jest to ze producenci czy dostawcy nie podają wymiarów dokładnych albo cząstkowe i tu pojawia się problem. A zamawianie w ciemno przez internet wiąże się z dodatkowymi kosztami w razie niepasującego zegarka Proszę o pomoc w mojej sprawie i z góry dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24cm - masz geny niedźwiedzia, czy co? ;) Jeśli mieszkasz w jakiejś (lub niedaleko) dużej miejscowości, to po prostu udaj się do sklepu Casio i pomierz zegarki - zaoszczędzisz dużo czasu na ewentualne odsyłki. Jak już coś Ci przypasuje, spisz model i sprawdź ceny w sieci, bo jeśli wybierzesz coś ze średnio-wyższej półki, to ceny w sieci mogą być odczuwalnie niższe względem np. sklepów Time Trend. Jako ciekawostkę podam również, że sklep firmowy Allegro ma darmowe zwroty - odsyłasz w razie czego na ich koszt, zwracają Ci całą wpłaconą kwotę włącznie z przesyłką. Co prawda wyboru G-Shocków nie mają za dużego, ale parę podstawowych modeli się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie byłem w kilku sklepach i mieli tylko podstawowe modele G-Shocków takie jak 

 G-SHOCK GA-100B-4AER  

 G-Shock G271 

A jeżeli chodzi o Allegoro to odpada bo obecnie mieszkam w Niemczech 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziu! A myślałem że mały nadgarstek to problem

Przy tym obwodzie małe szanse na zegar na bransolecie, ale tak jak sugerujesz G Shocki powinny dawać rade.

Może GX-56 King?lub GWG-1000?

Najlepiej zrób wycieczke do jakieś galerii i poprzymierzaj, a potem na necie zakupisz lub na forum

 

GA 100 jest na pewno mniejszy w stosunku do moich propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla Ciebie pewnie bardziej Riseman. Albo o ile dobrze pamietam invicta ma cos 70mm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz np porównanie Kinga do 5600 czyli do g shocka na moje skromne 16cm 0223c13c627f5d287b0c302e16e91d53.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje na pewno poszukam. Obym znalazł sklep w którym mogą być te modele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym wiekszym sklepie dostaniesz cos dla siebie.

Kinga raczej nie kupisz(a moze sie znajdzie) ale masz rengemana frogmana i cale serie mtg i mrg.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.