Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Steryd34

Mały duży problem

Recommended Posts

Moze zacznę od najważniejszej rzeczy czyli od  rozmiaru nadgarstka a wynosi on 24 cm i tu pojawia się mój najgorszy problem. Większość z zegarków które jest dostępne na rynku jest po prostu za mała na taka łapę. A potrzebuje zegarka który by spełniał 3 podstawowe funkcje takie jak. 

1. Pasowałby na rękę 

2. Posiadał kilka alarmów które można ustawić.

3. Był wodoszczelny

Innymi słowy potrzebowałbym coś w stylu Casio G Shock ale pasujące na mnie. Najgorsze jest to ze producenci czy dostawcy nie podają wymiarów dokładnych albo cząstkowe i tu pojawia się problem. A zamawianie w ciemno przez internet wiąże się z dodatkowymi kosztami w razie niepasującego zegarka Proszę o pomoc w mojej sprawie i z góry dziękuje 

24cm - masz geny niedźwiedzia, czy co? ;) Jeśli mieszkasz w jakiejś (lub niedaleko) dużej miejscowości, to po prostu udaj się do sklepu Casio i pomierz zegarki - zaoszczędzisz dużo czasu na ewentualne odsyłki. Jak już coś Ci przypasuje, spisz model i sprawdź ceny w sieci, bo jeśli wybierzesz coś ze średnio-wyższej półki, to ceny w sieci mogą być odczuwalnie niższe względem np. sklepów Time Trend. Jako ciekawostkę podam również, że sklep firmowy Allegro ma darmowe zwroty - odsyłasz w razie czego na ich koszt, zwracają Ci całą wpłaconą kwotę włącznie z przesyłką. Co prawda wyboru G-Shocków nie mają za dużego, ale parę podstawowych modeli się znajdzie.

No własnie byłem w kilku sklepach i mieli tylko podstawowe modele G-Shocków takie jak 

G-SHOCK GA-100B-4AER  

G-Shock G271 

A jeżeli chodzi o Allegoro to odpada bo obecnie mieszkam w Niemczech 

O ja pierdziu! A myślałem że mały nadgarstek to problem

Przy tym obwodzie małe szanse na zegar na bransolecie, ale tak jak sugerujesz G Shocki powinny dawać rade.

Może GX-56 King?lub GWG-1000?

Najlepiej zrób wycieczke do jakieś galerii i poprzymierzaj, a potem na necie zakupisz lub na forum

GA 100 jest na pewno mniejszy w stosunku do moich propozycji.

Edited by Pit83

No dla Ciebie pewnie bardziej Riseman. Albo o ile dobrze pamietam invicta ma cos 70mm :D

Tu masz np porównanie Kinga do 5600 czyli do g shocka na moje skromne 16cm 0223c13c627f5d287b0c302e16e91d53.jpg

Dzięki za propozycje na pewno poszukam. Obym znalazł sklep w którym mogą być te modele. 

W kazdym wiekszym sklepie dostaniesz cos dla siebie.

Kinga raczej nie kupisz(a moze sie znajdzie) ale masz rengemana frogmana i cale serie mtg i mrg.

Edited by CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M