Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gutozaur

Wciągnęło mnie to zegarkowe "coś"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Na początku był haos... Szukałem sobie prezentu na urodziny, a że już "wszystko" miałem padło na zegarek. I tak po kilku dniach poszukiwań i wparcia forum dokonałem pierwszego w swoim życiu zegarka. Padło na EF-552PB-1A2V

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-casio-edifice-ef-552pb-1a2vef?gclid=Cj0KEQjwyZjKBRDu--WG9ayT_ZEBEiQApZBFuHhkGRZc9g_lvtA5JZQRyH9bB55JD-aHUj3XtWVvYYkaAqni8P8HAQ

Było to 3 lata temu. Kupując ten zegarek nie wiedziałem o nich dosłownie nic. Myślałem że wszystkie są na baterie i wszystkie w jednym rozmiarze, a różnią się tylko wyglądem. Kiedy przyszedł bardzo mi się podobał i świetnie się sprawdzał przez te 3 lata. Na początku byłem tak zaaferowany kupnem że nawet nie zwróciłem uwagi że zegarek nie pokazuje daty. Wyszło to dopiero po jakimś czasie kiedy chciałem ją sprawdzić. Wiedziałem wtedy że dni tego zegarka są policzone. Wytrzymałem 3 lata bo znów przyszły urodziny i miałem sobie znaleźć prezent. Pomyślałem to jest dobry moment na zegarek z datą. I zacząłem szukać, aż znalazłem. Padło na https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_EFR-556L-1AVUEF.html

 

Zamówiłem więc i czekałem. Kiedy przyszedł był piękny. Wtedy jednak zdałem sobie sprawę że zegarek to połowa sukcesu. Druga połowa to pasek. Ten na moje oko w ogóle nie pasował do tego zegarka i odesłałem go przy czym pomyślałem że jak nic innego nie znajdę to wrócę do niego. Zacząłem więc oglądać inne zegarki i trafiłem na https://www.argos.co.uk/product/9023545

Myślę sobie piękny. Będzie mój. Odezwałem się do kolegi z UK bo ja nie mogłem go kupić i mówię zamów mi proszę bo lepszego nie znajdę. Powiedział dobrze za tydzień Ci zamówię i zacząłem czytać w oczekiwaniu na mój wymarzony zegarek i trafiłem na piramidę zegarków i tam Citizena nie było :) pomyślałem kurde muszę mieć coś z piramidy. Na samym dole znałem Seiko więc zacząłem w nich szukać. Z każdym było coś nie tak. Niestety przeważnie cena. Oglądałem w sklepach online i nic. Zacząłem więc oglądać na YouTube... Kurde na filmie zegarki zupełnie inaczej wyglądają. Zobaczyłem http://happytime.com.pl/zegarki_meskie/seiko/chronograph/zegarek_seiko_chrono_sndc89p1.html i się zakochałem. Oczywiście już zamówimy. Najgorsze jest to że podczas poszukiwań znalazłem jakieś 7 zegarków, które chciałbym mieć, ale kiedy to nosić? Nie myślałem że tak nie to wciągnie. W każdej wolnej chwili czytam o zegarkach żeby wiedzieć o nich więcej i więcej i pomyśleć że 3 lata temu przy pierwszym zegarku pomyślałem że zegarek to zegarek... Pokazuje czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo ładny zegarek. Cena jednak na tą chwilę mnie odstrasza. Jako początkujący zbieracz wolałbym kupić za te pieniądze ze 3 zegarki must have a potem zbierać na coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz sobie 1 dobry to nie będzie potrzebować 3 innych ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okropne te twoje zegarki, za bardzo kombinowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz tak :) 

Było to 3 lata temu.

Wytrzymałem 3 lata bo znów przyszły urodziny i miałem sobie znaleźć prezent.

 

pecha masz :) co trzy lata urodziny :P i co trzy lata nowy zegarek :D

 

i pamiętaj więcej nie znaczy lepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.