Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rital

Potrzebuje rady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich potrzebuje porady mam meski zegarek rado,chcialabym prosic o opinie czy jest cos wart .Z góry dziekujepost-98221-0-18358000-1497866665_thumb.jpgpost-98221-0-46135100-1497866407_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałaś Regulamin podczas rejestracji? No właśnie...

Na Forum nie wyceniamy zegarków.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o cenę moze zle sie wyrazilam po prostu nie wiem czy to podróbka czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcia lepszej jakości (w tym zdjęcie dekielka). Niestety Rado są dosyć często podrabiane.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten jak na razie wygląda dobrze

 

w podróbkach okno daty jest białe a tu widać jest poprawne czarne a bransoleta jest prosto ułożona

 

z tych zdjęć dla mnie zegarek wygląda na oryginalny


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nieztety tylko takie w tej chwili

post-98221-0-75786300-1497869064_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie źle nie wygląda, ale zdjęcia fatalne :) ,

taką mamy ładna pogodę, wyciąg zegareczek na światło dzienne i cyknij kilka fotek bez lampy :) .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupować zegarek tylko na podstawie takich zdjęć, to się zastanów trzy razy. Czasem naprawdę nie warto kusić losu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja go chcę kupić tylko to ja mam potencjalnego kupca i nie chcę ani być oszukana ani oszukiwać dlatego postanowilam zasięgnąć opini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem w tym momencie tylko takimi dysponuję postaram się o lepszą jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może z drugiej strony. Napisz skąd go masz - czy go kupiłaś w salonie za kilka tysięcy zł, czy w internecie za 300 zł; czy go dostałaś z pudełkiem, dokumentami, gwarancją; czy go znalazłaś na ulicy; czy...?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mąż go dostał w prezencie niestety nie mam zadnych dokumentów ani pudełka z gwarancją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobienstwo ze to podróbka jest nieomal 100%, jak brak lepszych zdjeć udaj sie do zegarmistrza, salonu...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc

Mam taki damski i wiem ze mój ma porcelanowa bransoletkę bo oddawalam do naprawy jak mi upadl izepsulo się zapiecie właśnie wtedy zegarmistrz mi powiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystaw od 1zł na allegro i po sprawie


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję jeszcze zasięgnąć opinii zegarmistrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko skąd wiedzieć czy zegarmistrz powie prawdę? masz jakiegoś dobrego zaufanego w okolicy?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie

Takiego niestety nie

 

 

Edit mod:

Proszę zwrocic uwage na formę postów ( dublowanie tego samego zdania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jaspel
      Nowego właściciela poszukuje piękny kapitan, ostatnia-najnowsza ref z 300m na tarczy, mój egzemplarz dodatkowo limitowany do 999egz - u nas chyba nie oferowany, obecnie praktycznie nie dostępny nawet jako używka.
      Limitka w tym wypadku wyróżnia się piękną szara tarczą i matowym szarym bezelem, dodatkowo całą koperta posiada szlify a nie jak w zwykłym - jest cała polerowana i średnio to wygląda.
      Do zegarka dołączony jest zestaw składający się ze skórzanego etui podróżnego, oryginalnego paska skórzanego z klamrą motylkowa Rado (nówka) plus świetnej jakości szare NATO z logowaną klamrą (minimalne ślady użytkowania). Również komplet kart do zegarka posiadam.
      Zegarek wysyłam zapakowany w etui i pudełko od niego, jak na zdj.
      Zegarek jest na oryginalnej, tym razem bransolecie typu flat, a nie BOR jak oryginalnie. Bransoleta w stanie 9/10, z kompletem ogniw.
      Stan zegarka 9.5/10+ bransa mocne 9/10 - ja nic nie widzę.
      Zegarek w uniwersalnym rozmiarze 42mm i niewielkiej grubości - idealnie klei się do łapy (na zdj 17.5 cm).
      W środku najwyższy powermatic z 80h rezerwa.
      Poproszę 7999zl. Przy negocjacjach mogę zatrzymać paski.
      Odbiór Bydgoszcz.
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

























    • Przez Lisssu_
      Hej, przejrzałam już cały internet ,poczytałam forum ale dalej nie wiem zbyt wiele. 
      Nie mam zdjęcia wnętrza chociaż zegarmistrz jakiś czas temu mówił że to oryginalny zegarek. Im więcej czytam tym mniej wiem. Załączam zdjęcia i proszę o podpowiedź. 







    • Przez bazmasta
      Witam wszystkich. 
      Dawno temu zamieściłem na tym forum zdjęcia zegarka który niegdyś otrzymałem od mojego ojca. 
      Zegarek jest stary z lat 70tych
      Jest to Rado Overpole 200
      Jak widać szybka zniszczona jest. Problem w tym, iż do szybki jest doklejony szablon a ja nie chce dorabiać bez tego elementu. 
      Prośba do was zegarmistrzowie i pasjonacji. 
      Gdzie szukać orginału. Wujek Google nie jest w stanie mi pomóc.  Prosiłbym o rady gdzie szukać. Rado Polska nie ma tej części. Jak myślicie gdzie uderzać? 
       


    • Przez Zator
      Witam,
      Zastanawiam się nad zakupem zegarka ze zdjęć. 
      Pierwszym wyzwaniem dla mnie jest wizualizacja, jak tego typu zegarek prezentuje się na nadgarstku. (Spora "wydłużona -jajowata" koperta i znacznie węższy od niej pasek) Szukałem w internecie zdjęć, ale nigdzie nie znalazłem zegarka na ręce. Może ktoś ma zegarek w podobnym ksztaucie i udostepni zdjęcie na nadgarstku?
      Drugie pytanie to standardowe pytanie czy sądzicie że ten zegarek jest oryginalny?
      Trzecie, prośba o obiektywne i subiektywne oceny i opinie.
       




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.